Müsli, kaše a bowls

Není nic lepšího, než vykročit do nového dne tou správnou nohou. VitalAbo Vám nabízí ty nejlepší ingredience pro přípravu chutných a zdravých kaší a müsli.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Highlights Značky Forma stravování Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Müsli a cereálie: 1 - 30 z 186 produktů

Alnatura Bio lněná semínka

Alnatura Bio lněná semínka, 500 g

  • univerzální
  • vysoká bobtnavost
  • aromatická oříšková chuť
60,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio ovesné křupavé vločky s čokoládou

Alnatura Bio ovesné křupavé vločky s čokoládou, 750 g

  • upečené dokřupava
  • čokoládové křupavé potěšení
  • s celozrnnými ovesnými a pšeničnými vločkami
130,00 Kč (173,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Vetain Soja Protein Crispies (77%) s kakaem

Vetain Soja Protein Crispies (77%) s kakaem, 750 g

  • jako svačina nebo topping
  • křupavé na kousnutí
  • pouze 3 ingredience
519,00 Kč (692,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio rýžové vločky

Alnatura Bio rýžové vločky, 500 g

  • ideální do müsli a dezertů
  • bez lepku
  • z bio zemědělství
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio vločky z prosa

Alnatura Bio vločky z prosa, 500 g

  • vegan
  • do müsli či kaše
  • z ekologického zemědělství
90,00 Kč (180,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Hochgenuss Jemné ovesné vločky

Hochgenuss Jemné ovesné vločky, 500 g

  • 100 % celozrnné
  • s velkým množstvím vlákniny
  • jemná chuť
30,00 Kč (60,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio jemné ovesné vločky, Demeter

Alnatura Bio jemné ovesné vločky, Demeter, 1 kg

  • extra jemná kvalita
  • na kaši, müsli, placičky a další
  • bohaté na živiny a vlákninu
80,00 Kč (80,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio ovocné müsli

Rapunzel Bio ovocné müsli, 750 g

  • aromatické a sladké
  • bez přidaného cukru
  • min. 40 % ovoce
160,00 Kč (213,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio pohankové vločky

Alnatura Bio pohankové vločky, 350 g

  • všestranné použití
  • bez lepku a vegan
  • aromatický oříškový nádech
80,00 Kč (228,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio špaldové vločky, velké

Alnatura Bio špaldové vločky, velké, 500 g

  • velké vločky
  • z celých zrn pšenice špaldy
  • demeter v bio kvalitě
50,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Life Light Slupky psyllia - mleté

Life Light Slupky psyllia -​ mleté, 500 g

  • Plantago ovata - Psyllium
  • 80% rostlinné vlákniny
  • bez přísad
430,00 Kč (860,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio konopná semínka, loupaná

Alnatura Bio konopná semínka, loupaná, 200 g

  • jemná oříšková chuť
  • do müsli, polévek a salátů
  • žádný opojný účinek
110,00 Kč (550,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio křupavé ovesné vločky s hořkou čokoládou

Alnatura Bio křupavé ovesné vločky s hořkou čokoládou, 375 g

  • upečené dokřupava
  • z celozrnných ovesných vloček
  • k zakousnutí nebo do müsli
110,00 Kč (293,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio 5zrnné vločky

Alnatura Bio 5zrnné vločky, 500 g

  • velké vločky
  • celozrnné
  • ideální do müsli
60,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio müsli Bircher

Alnatura Bio müsli Bircher, 500 g

  • z celých zrn
  • aromatické a ovocné
  • sladké
110,00 Kč (220,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio ovesné křupavé vločky

Alnatura Bio ovesné křupavé vločky, 750 g

  • upečené dokřupava
  • rafinované kokosovými lupínky
  • chutnají samostatně nebo s mlékem
130,00 Kč (173,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio zlatá lněná semínka

Alnatura Bio zlatá lněná semínka, 500 g

  • jemná chuť
  • vysoká bobtnavost
  • není určeno k syrové konzumaci
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio ovocné müsli

Alnatura Bio ovocné müsli, 750 g

  • 40 % ovoce
  • z celozrnných vloček
  • s hrozny a meruňkami
130,00 Kč (173,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio quinoa vločky

Alnatura Bio quinoa vločky, 250 g

  • jemná zrnka quinoy
  • jemná oříšková chuť
  • bez lepku
100,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Bio Classic křupavá granola, bez cukru

BioKing Bio Classic křupavá granola, bez cukru, 375 g

  • slazena erythritolem
  • 100% chuť
  • pečlivě ručně vyrobená
180,00 Kč (480,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio základní kaše

Alnatura Bio základní kaše, 500 g

  • celozrnné ovesné a špaldové vločky
  • šáchor jedlý a pražené ořechy
  • vysoký obsah vlákniny a cukru
100,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio puffovaná špalda

Alnatura Bio puffovaná špalda, 200 g

  • z celých zrn pšenice špaldy
  • slazena medem
  • k vychutnání čistá nebo jako topping
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio ovesné vločky pro sportovce

Rapunzel Bio ovesné vločky pro sportovce, 500 g

  • vysoce kvalitní obiloviny a semínka
  • bílkoviny a sacharidy
  • základ každé směsi
160,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio špaldové vločky

Alnatura Bio špaldové vločky, 200 g

  • do křupava upečené, ořechové a aromatické
  • 100% bio pěstování
  • vysoký obsah vlákniny
60,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Fit Protein Müsli

nu3 Fit Protein Müsli, Cocao Crunch (350 g)

  • 33 % bílkovin a pouze 4 % cukru
  • s Guaranou a Matcha
  • rychlé a jednoduché
159,59 Kč 210,00 Kč (455,97 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Life Light Slupky psyllia - nemleté

Life Light Slupky psyllia -​ nemleté, 500 g

  • 80% obsah vlákniny
  • bez přísad
  • bez GMO
400,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio jemné ovesné vločky, Bioland

Alnatura Bio jemné ovesné vločky, Bioland, 500 g

  • extra jemná kvalita
  • na kaši, müsli, placičky a další
  • výživné a s vysokým obsahem vlákniny
40,00 Kč (80,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

FutuNatura Bio chia semínka

FutuNatura Bio chia semínka, 1.000 g

  • superpotravina
  • neutrální chuť
  • zdroj bílkovin
280,00 Kč (280,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio základ müsli

Rapunzel Bio základ müsli, 750 g

  • vydatné a zdravé
  • bez přidaného cukru
  • s lněným semínkem a sezamem
90,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio ovesné vločky, extra jemné

Alnatura Bio ovesné vločky, extra jemné, 400 g

  • jemná a přirozeně sladké
  • na müsli, pečivo a další
  • vysoký obsah vlákniny, vegan
40,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října