VitalAbo: informace o e-shopu

Feel better. Feel complete. Repeat.

VitalAbo otevřelo své virtuální dveře již v roce 2006 a bylo vůbec prvním internetovým obchodem skupiny niceshops, která byla oficiálně založena v roce 2010.

Tehdy zakladatel společnosti niceshops, Roland Fink, zpracovával, balil a expedoval své první objednávky. Od té doby se toho hodně událo. Vysoké nároky však zůstaly stejné: ve VitalAbo nabízíme pouze výrobky vynikající kvality, abychom stoprocentně dostáli důvěře, kterou do nás vložilo mnoho našich zákazníků.

Dlouhá léta testovaný a důsledně optimalizovaný obchod

VitalAbo je komplexní obchod pro vitální životní styl a všestrannou podporu těla. Kombinujeme známé a renomované výrobce s mladými inovativními značkami a vytváříme tak rozmanitý a pečlivě promyšlený sortiment. Nabízíme širokou nabídku vysoce kvalitních doplňků stravy, sportovní výživy, fitness produktů a vitamínů od A do Z. V naší nabídce najdete také řadu veganských výrobků, které uspokojí Vaše individuální potřeby.

Naše dlouholeté zkušenosti se odrážejí i v našich zajímavých a poučných článcích na téma sport, zdraví, živiny, vitamíny a mnoho dalšího.

Naše vášeň? Zákaznický servis, který inspiruje!

Čas je drahocenný, a proto děláme vše pro to, aby probíhalo nakupování v našem e-shopu hladce. V našem obchodě můžete očekávat jednoduchý proces objednávání, který splní Vaše přání během okamžiku. Vaše objednávka bude rychle a bezpečně doručena až k Vašim dveřím!

U nás si také můžete vybrat z různých bezpečných platebních metod - podle svých osobních preferencí.

Máte nějaké dotazy či přání? Náš specializovaný a kompetentní tým Vám kdykoli rád pomůže prostřednictvím e-mailu. Chcete nám poskytnout zpětnou vazbu? Jsme vždy vděční za jakýkoliv feedback a nové návrhy na zlepšení. Jen tak se můžeme posouvat dál a nabízet našim zákazníkům stále lepší služby!

Naše předplatné

Předplatné produktů ve VitalAbo Vám usnadní plánování, zajistí nižší ceny a dopravu zdarma! Předplatné můžete kdykoli bezplatně zrušit.