Hochgenuss Jemné ovesné vločky, 500 g
Čas na kaši!
30,00 Kč
(60,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 100 % celozrnné
- s velkým množstvím vlákniny
- jemná chuť
Popis
Tyto jemné ovesné vločky od společnosti Hochgenuss jsou vyrobeny ze 100% celozrnných obilovin a nabízejí nejen přírodní a výživný základ, ale také výraznou chuť!
Zvláštním rysem ovesných vloček je vysoký obsah vlákniny. Jsou ideální pro přípravu kaší, na pečení nebo ke zjemnění müsli a dalších cereálií. Pro dokonalý start do nového dne!
| Produkt č. | XPI-MM-24931 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 2200275308704 |
| Výrobce č. | 24931 |
| Značky: | Hochgenuss |
| Typ produktu: | potravina, snídaňové cereálie a müsli |
| Tipy pro skladování: | skladujte na chladném a suchém místě |
Složení
100 % ovesné vločky
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1570 / 375 kj / kcal |
| tuk | 7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,3 g |
| sacharidy | 59 g |
| z toho cukr | 0,7 g |
| bílkoviny | 14 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | H. & J. BRÜGGEN KG, Gertrudenstr. 15, 23568, Lübeck, Německo, www.brueggen.com/de/home |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Hochgenuss Jemné ovesné vločky (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.