Lahodné čokoládové müsli

Filtrovat a seřadit

Cena Highlights Značky Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Čokoládové müsli: 16 produktů

Alnatura Bio ovesné křupavé vločky s čokoládou

Alnatura Bio ovesné křupavé vločky s čokoládou, 750 g

  • upečené dokřupava
  • čokoládové křupavé potěšení
  • s celozrnnými ovesnými a pšeničnými vločkami
130,00 Kč (173,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Vetain Soja Protein Crispies (77%) s kakaem

Vetain Soja Protein Crispies (77%) s kakaem, 750 g

  • jako svačina nebo topping
  • křupavé na kousnutí
  • pouze 3 ingredience
519,00 Kč (692,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio křupavé ovesné vločky s hořkou čokoládou

Alnatura Bio křupavé ovesné vločky s hořkou čokoládou, 375 g

  • upečené dokřupava
  • z celozrnných ovesných vloček
  • k zakousnutí nebo do müsli
110,00 Kč (293,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Fit Protein Müsli

nu3 Fit Protein Müsli, Cocao Crunch (350 g)

  • 33 % bílkovin a pouze 4 % cukru
  • s Guaranou a Matcha
  • rychlé a jednoduché
159,59 Kč 210,00 Kč (455,97 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Crunchy Bio

BioKing Crunchy Bio, křupavé bobule (375 g)

  • s ovesnými vločkami
  • přirozeně sladká granola
200,00 Kč (533,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio křupavá kakaová rýže

Alnatura Bio křupavá kakaová rýže, 250 g

  • celozrnná pufovaná rýže a kakao
  • lahodná
  • vegan
100,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio müsli měsíc a hvězdy

Rapunzel Bio müsli měsíc a hvězdy, 1 kg

  • čokoládovo-křupavá cereální směs
  • křupavé vločky a čokoládové lupínky
  • ideální jako snídaně a svačina
230,00 Kč (230,00 Kč / kg)

Doručení do 14. října

BioKing Bio křupavé konopno-čokoládové müsli

BioKing Bio křupavé konopno-​čokoládové müsli, 375 g

  • regionální superpotravina
  • jemně pečené müsli
  • bio konopná semínka z Rakouska
190,00 Kč (506,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

LAYENBERGER High Protein Crunchy Müsli

LAYENBERGER High Protein Crunchy Müsli, jablko‑skořice (375 g)

  • s alespoň 25 % bílkovin
  • s vysokým obsahem vlákniny
  • bez GMO a vegan
130,00 Kč (346,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnavit Bio čokoládové křupavé müsli

Alnavit Bio čokoládové křupavé müsli, 300 g

  • s hořkou čokoládou
  • křupavé celozrnné ovesné vločky
  • ideální jako müsli nebo topping
120,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Allos Bio amarantové čokoládové müsli

Allos Bio amarantové čokoládové müsli, 1,50 kg

  • 100 % celozrnné pečivo
  • s čokoládovými lupínky
  • 20 % amarantu
430,00 Kč (286,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio alpské amarantové müsli s čokoládou

Rapunzel Bio alpské amarantové müsli s čokoládou, 375 g

  • čokoládové a křupavé
  • zasytí na dlouhou dobu a chutná skvěle
  • 100% bio a vegan
110,00 Kč (293,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Allos Bio křupavé amarantové müsli s čokoládou

Allos Bio křupavé amarantové müsli s čokoládou, 400 g

  • 100 % celozrnné vločky
  • bez palmového oleje
  • s rýžovými křupinkami
160,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Allos Bio neslazené čokoládové müsli

Allos Bio neslazené čokoládové müsli, 500 g

  • vegan
  • 100 % celozrnné vločky
  • bez přidaného cukru
140,00 Kč (280,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio čokoládové müsli

Alnatura Bio čokoládové müsli, 750 g

  • celozrnné vločky a mléčná čokoláda
  • bez rozinek
  • vysoký obsah vlákniny, bio kvalita
140,00 Kč (186,67 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Alnatura Bio křupavé müsli hořká čokoláda

Alnatura Bio křupavé müsli hořká čokoláda, 500 g

  • bio kvalita
  • vegan
  • s hořkou čokoládou
110,00 Kč (220,00 Kč / kg)

Doručení do 14. října