Bulgur, quinoa a mnohem více

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Bulgur, quinoa a další: 1 - 30 z 79 produktů

Alnatura Bio pšeničné otruby

Alnatura Bio pšeničné otruby, 250 g

  • do müsli a pečiva
  • vysoký obsah vlákniny
  • bio kvalita z Rakouska
28,98 Kč 40,00 Kč (115,92 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio hnědé proso

Govinda Bio hnědé proso, 1.000 g

  • mleté
  • bez lepku
  • ideální do müsli
184,08 Kč 210,00 Kč (184,08 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio špaldová krupice

Alnatura Bio špaldová krupice, 500 g

  • aromatická
  • obsahuje vnější vrstvy bohaté na živiny
  • na vaření i pečení
64,95 Kč 80,00 Kč (129,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio quinoa

Alnatura Bio quinoa, 500 g

  • diskrétně oříšková chuť
  • všestranné použití
  • jednoduchá příprava
103,16 Kč 120,00 Kč (206,32 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio cizrnový kuskus

Alnatura Bio cizrnový kuskus, 400 g

  • z cizrnové mouky
  • krátká doba vaření
  • bohatý na bílkoviny
87,43 Kč 100,00 Kč (218,58 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio žito

Alnatura Bio žito, 1 kg

  • celozrnné produkty
  • kvalita Demeter
  • výrazná chuť
44,73 Kč 50,00 Kč (44,73 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio oves

Alnatura Bio oves, 500 g

  • jemná ořechová chuť
  • na vaření, pečení a čerstvé obilné müsli
  • 100% pěstování Demeter
44,73 Kč 50,00 Kč (89,46 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio puffovaná quinoa

Alnatura Bio puffovaná quinoa, 125 g

  • neslazená
  • vzdušně nadýchaná
  • bez lepku
69,45 Kč 80,00 Kč (555,60 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio puffovaný amarant

Alnatura Bio puffovaný amarant, 125 g

  • bez lepku
  • vzdušný a nadýchaný
  • s müsli, mlékem a jogurtem
44,73 Kč 50,00 Kč (357,84 Kč / kg)

Doručení do 08. října

BioKing Bio pohanka, celá

BioKing Bio pohanka, celá, 500 g

  • všestranné použití
  • pro sladké a slané recepty
  • původ: Německo
98,67 Kč 110,00 Kč (197,34 Kč / kg)

Doručení do 08. října

BioKing Bio hnědé proso celozrnný prášek

BioKing Bio hnědé proso celozrnný prášek, 1 000 g balení

  • ze slupek a sazenic
  • pětkrát jemnější než mouka
  • šetrný výrobní proces
211,05 Kč 240,00 Kč (211,05 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio polenta

Alnatura Bio polenta, 500 g

  • 100% kukuřičná krupice z pěstování Demeter
  • na všestranné vaření a pečení
  • bez lepku a vegan
53,72 Kč 60,00 Kč (107,44 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Davert Bio pšenice

Davert Bio pšenice, 1.000 g

  • Jemně aromatická celozrnná chuť
  • Excelentní vlastnosti pro pečení a vaření
  • Regionální kvalita Bioland z Německa
46,97 Kč 60,00 Kč (46,97 Kč / kg)

Doručení do 08. října

BioKing Bio oves zrno

BioKing Bio oves zrno, 1.000 g

  • ideální do polévek
  • původ: Rakousko
80,69 Kč 90,00 Kč (80,69 Kč / kg)

Doručení do 08. října

BioKing Bio KAMUT® zrno

BioKing Bio KAMUT® zrno, 1.000 g

  • vysoké standardy kvality
  • čistota odrůd zaručena
  • vynikající vlastnosti při pečení
150,37 Kč 170,00 Kč (150,37 Kč / kg)

Doručení do 08. října

BioKing Bio špalda zrno

BioKing Bio špalda zrno, 1.000 g

  • vzácná obilovina
  • jemná oříšková chuť
  • všestranné použití
91,92 Kč 110,00 Kč (91,92 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio špaldový kuskus

Alnatura Bio špaldový kuskus, 400 g

  • jemná oříšková chuť
  • ideální pro rychlé vaření
  • z celozrnné špaldové mouky
62,71 Kč 70,00 Kč (156,78 Kč / kg)

Doručení do 08. října

BioKing Hnědé proso 100% naklíčené a bio

BioKing Hnědé proso 100% naklíčené a bio, 1.000 g

  • ze slupek a sazenic
  • pětkrát jemnější než mouka
  • šetrný výrobní proces
339,18 Kč 380,00 Kč (339,18 Kč / kg)

Doručení do 08. října

BioKing Bio pšeničné klíčky

BioKing Bio pšeničné klíčky, 250 g

  • 100% přírodní
  • vysoká nutriční hodnota
  • jemná oříšková chuť
136,88 Kč 160,00 Kč (547,52 Kč / kg)

Doručení do 08. října

BioKing Bio Quinoa

BioKing Bio Quinoa, 500 g

  • lehce oříšková chuť
  • rychlá a snadná příprava
  • pro pikantní a sladké recepty
159,36 Kč 180,00 Kč (318,72 Kč / kg)

Doručení do 08. října

BioKing Bio kuskus

BioKing Bio kuskus, 500 g

  • nepředvařený
  • krátká doba přípravy
  • univerzální
69,45 Kč 80,00 Kč (138,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Davert Bio žito

Davert Bio žito, 1.000 g

  • Výrazné a syté aroma
  • Ideální pro aromatické kváskové chleby
  • Regionální kvalita Bioland z Německa
46,97 Kč 60,00 Kč (46,97 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio špalda jako rýže

Alnatura Bio špalda jako rýže, 400 g

  • bio kvalita
  • veganské
  • jemná, lehce oříšková chuť
40,23 Kč 50,00 Kč (100,58 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio barevná quinoa

Alnatura Bio barevná quinoa, 500 g

  • bylinná a oříšková
  • všestranné použití
  • jednoduchá příprava
109,90 Kč 130,00 Kč (219,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Davert Bio oves nahý

Davert Bio oves nahý, 1.000 g

  • Jemně oříšková chuť
  • Ideální pro čerstvé vločky a snídaně
  • Všestranné využití pro karbanátky a nákypy
91,92 Kč 110,00 Kč (91,92 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio špalda

Alnatura Bio špalda, 500 g

  • aromaticky kořeněná chuť
  • bio kvalita
  • všestranné použití
69,45 Kč 80,00 Kč (138,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

BioKing Bio zlaté proso, loupané

BioKing Bio zlaté proso, loupané, 1.000 g

  • pro sladké a pikantná pokrmy
  • bezlepková alternativa přílohy
  • původ: Rakousko
125,64 Kč 140,00 Kč (125,64 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Davert Bio ječmen loupaný

Davert Bio ječmen loupaný, 1.000 g

  • Jemně oříškové aroma
  • ideální do polévek, eintopfů a jako příloha
  • regionální kvalita Bioland z Německa
87,43 Kč 100,00 Kč (87,43 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio pohanka

Alnatura Bio pohanka, 500 g

  • jemně oříšková
  • kvalita Demeter
  • ideální jako příloha
73,94 Kč 90,00 Kč (147,88 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Davert Bio ječné kroupy

Davert Bio ječné kroupy, 500 g

  • Jemná textura a jemně oříšková chuť
  • Ideální do polévek, salátů a jako příloha
  • Kvalita Bioland z německého zemědělství
58,21 Kč 70,00 Kč (116,42 Kč / kg)

Doručení do 08. října