kruut Bio Zyklus Shot, 60 ml
Bio extrakt z divokých bylin s malinami a vitamínem B9
80,00 Kč
(1 333,33 Kč / l, včetně 21% DPH
-
kruut
Bio Kraft Shot
Vysoce koncentrovaný extrakt z bio divokých bylin s arónií a vitamínem C
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Ruhe Shot
Jemný extrakt z bio divokých bylin s ostružinami pro Vaše večerní hodiny
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Bitter Shot
Bio extrakt z divokých bylin, kdoule a místní hořké látky
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Zyklus Shot
Bio extrakt z divokých bylin s malinami a vitamínem B9
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Balance Shot
Bio extrakt z divokých bylin s divokým jablkem a mátou
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Ayurveda Shot
Bio extrakt z divokých bylin s kdoulí a ajurvédskými rostlinnými látkami
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Immun Shot
Ovocný extrakt z bio divokých bylin s rakytníkem a vitamínem C pro každé roční období
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l)
Vlastnosti
- s přírodním vitamínem B9
- speciální bylinná směs pro ženy
- kvalita raw, skladováno při teplotě do 30 °C
Popis
Zyklus Shot je založen na tradiční receptuře z přírodně zakaleného Demeter jablečného octa a syrového květového medu, doplněné chutí divokých malin. Tekutá bylinná směs obsahuje výtažky z levandule, heřmánku, kontryhele a mochna husí.
Díky speciálnímu procesu HDCX® (High-range Deep Cell Extraction) jsou bio planě rostoucí rostliny macerovány po dobu několika týdnů. Tento postup umožňuje vysokou koncentraci sekundárních rostlinných látek v šetrné kvalitě syrové stravy, zcela bez zahřívání nebo umělých přísad.
Obsažený vitamín B9 (folát) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti. Vitamín B9 navíc podporuje normální funkci imunitního systému. Květinově-ovocný shot je praktickým doplňkem pro Vaši rutinu během ženského cyklu.
Doporučené užívání:
Před otevřením dobře protřepejte. Užívejte neředěné nebo smíchané s vodou.
| Produkt č. | KR-347 |
|---|---|
| Obsah: | 60 ml |
| EAN: | 4260703371883 |
| Výrobce č. | 347 |
| Značky: | kruut |
| Forma: | tekutina |
| Typ produktu: | extrakt z rostlin a bylinek |
| Obecné informace: | před použitím dobře protřepejte |
| Tipy pro skladování: | skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla |
| Dobré pro/na: | cyklus a menstruaci |
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 172 / 41 kj / kcal |
| tuk | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g |
| sacharidy | 8,4 g |
| z toho cukr | 6,1 g |
| bílkoviny | 0,9 g |
| sůl | <0,01 g |
Složení
| Složení | pro/na 100 ml |
|---|---|
| kyselina listová | 50 µg |
Složení
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Kruut GmbH, Auguststraße 50B, 10119 , Berlin, Německo, www.kruut.de |
|---|