kruut Bio Kraft Shot, 60 ml
Vysoce koncentrovaný extrakt z bio divokých bylin s arónií a vitamínem C
80,00 Kč
(1 333,33 Kč / l, včetně 21% DPH
-
kruut
Bio Kraft Shot
Vysoce koncentrovaný extrakt z bio divokých bylin s arónií a vitamínem C
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Ruhe Shot
Jemný extrakt z bio divokých bylin s ostružinami pro Vaše večerní hodiny
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Bitter Shot
Bio extrakt z divokých bylin, kdoule a místní hořké látky
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Zyklus Shot
Bio extrakt z divokých bylin s malinami a vitamínem B9
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Balance Shot
Bio extrakt z divokých bylin s divokým jablkem a mátou
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Ayurveda Shot
Bio extrakt z divokých bylin s kdoulí a ajurvédskými rostlinnými látkami
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Immun Shot
Ovocný extrakt z bio divokých bylin s rakytníkem a vitamínem C pro každé roční období
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l)
Vlastnosti
- s přírodním vitamínem C
- připraveno k jídlu
- kvalita syrového krmiva vyrobeno z bio surovin
Popis
Kraft Shot značky kruut kombinuje tisíciletou recepturu z přírodně nefiltrovaného Demeter jablečného octa a syrového květového medu s domácím planým ovocem a vybranými bylinami. Receptura obsahuje plody aronie a také výtažky z kopřivy, pampelišky, jetele lučního a bršlice kozí nohy.
Díky speciálnímu procesu HDCX® (High-range Deep Cell Extraction) jsou bio plané rostliny po dobu několika týdnů macerovány, aby bylo dosaženo vysoké koncentrace sekundárních rostlinných látek v kvalitě syrové stravy.
Obsažený vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín C dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a podporuje normální funkci imunitního systému.
Tekutá receptura je praktickým společníkem pro sport nebo ráno.
Doporučené užívání:
Svůj shot dobře protřepejte. Užijte čistý nebo smíchaný s vodou.
| Produkt č. | KR-337 |
|---|---|
| Obsah: | 60 ml |
| EAN: | 4260703370558 |
| Výrobce č. | 337 |
| Značky: | kruut |
| Forma: | tekutina |
| Čas užívání: | před tréninkem, ráno |
| Typ produktu: | extrakt z rostlin a bylinek |
| Obecné informace: | před použitím dobře protřepejte |
| Tipy pro skladování: | skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla |
| Dobré pro/na: | energii |
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 172 / 41 kj / kcal |
| tuk | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g |
| sacharidy | 8,4 g |
| z toho cukr | 6,1 g |
| bílkoviny | 0,9 g |
| sůl | <0,01 g |
Složení
| Složení | pro/na 100 ml |
|---|---|
| vitamín C | 22 mg |
Složení
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Kruut GmbH, Auguststraße 50B, 10119 , Berlin, Německo, www.kruut.de |
|---|