kruut Bio Immun Shot, 60 ml
Ovocný extrakt z bio divokých bylin s rakytníkem a vitamínem C pro každé roční období
80,00 Kč
(1 333,33 Kč / l, včetně 21% DPH
-
kruut
Bio Kraft Shot
Vysoce koncentrovaný extrakt z bio divokých bylin s arónií a vitamínem C
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Ruhe Shot
Jemný extrakt z bio divokých bylin s ostružinami pro Vaše večerní hodiny
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Bitter Shot
Bio extrakt z divokých bylin, kdoule a místní hořké látky
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Zyklus Shot
Bio extrakt z divokých bylin s malinami a vitamínem B9
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Balance Shot
Bio extrakt z divokých bylin s divokým jablkem a mátou
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Ayurveda Shot
Bio extrakt z divokých bylin s kdoulí a ajurvédskými rostlinnými látkami
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l) -
kruut
Bio Immun Shot
Ovocný extrakt z bio divokých bylin s rakytníkem a vitamínem C pro každé roční období
80,00 Kč(1 333,33 Kč / l)
Vlastnosti
- s přírodním vitamínem C
- unikátní proces HDCX®
- kvalita raw pod 30 °C
Popis
Immun Shot je založen na osvědčené receptuře z přírodně zakaleného Demeter jablečného octa a syrového květového medu, doplněné o ovocný rakytník. Tekutá bylinná směs obsahuje výtažky z šípku, mateřídoušky, šalvěje a jitrocele kopinatého.
Díky speciálnímu procesu HDCX® (High-range Deep Cell Extraction) jsou bio planě rostoucí rostliny macerovány po dobu několika týdnů. Tento vícestupňový postup umožňuje vysokou koncentraci sekundárních rostlinných látek v šetrné kvalitě syrové stravy, bez použití tepla.
Obsažený vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem. Vitamín C navíc přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti. Tekutá receptura je praktickým doplňkem na cesty nebo jako Vaše každodenní rutina.
Doporučené užívání:
Před otevřením dobře protřepejte. Užívejte neředěné nebo smíchané s vodou.
| Produkt č. | KR-339 |
|---|---|
| Obsah: | 60 ml |
| EAN: | 4260703370534 |
| Výrobce č. | 339 |
| Značky: | kruut |
| Forma: | tekutina |
| Typ produktu: | extrakt z rostlin a bylinek |
| Obecné informace: | před použitím dobře protřepejte |
| Tipy pro skladování: | skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla |
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 188 / 45 kj / kcal |
| tuk | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g |
| sacharidy | 8,9 g |
| z toho cukr | 60 g |
| bílkoviny | 0,9 g |
| sůl | <0,01 g |
Složení
| Složení | pro/na 100 ml |
|---|---|
| vitamín C | 22 mg |
Složení
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Kruut GmbH, Auguststraße 50B, 10119 , Berlin, Německo, www.kruut.de |
|---|