Vetain Veganský bio protein, Neutral (540 g)
Vyroben z vybraných přírodních ingrediencí
799,00 Kč
(1 479,63 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- k dispozici v různých příchutích
- čistě rostlinná receptura
- bez lepku a sóji
-
vegan -
lepek -
laktóza
Popis
Veganský bio proteinový prášek se skládá z několika rostlinných složek. Patří mezi ně hrachový protein, protein z bobu obecného a protein z dýňových semínek. Prášek se snadno rozpouští. Zanechává příjemnou chuť a lehkou sladkost. Rostlinná receptura je balena bez použití plastů a lze ji rychle připravit.
Doporučené užívání:
Rozpusťte a vypijte 2 vrchovaté polévkové lžíce prášku (30 g) ve 300 ml vody nebo rostlinného mléka.
| Produkt č. | VE-004 |
|---|---|
| Obsah: | 540 g |
| EAN: | 4270002585447 |
| Výrobce č. | 004 |
| Značky: | Vetain |
| Čas užívání: | příležitostně |
| Forma stravování: | vegan, bez lepku, bez laktózy |
| Neobsahuje tyto alergeny: | lepek, sója, laktóza |
| Typ produktu: | shake a protein |
| Vlastnosti: | vegan, bez konzervačních látek, bez umělých aromat |
| Určené pro: | ženy, muže |
| Obecné informace: | Tento produkt obsahuje kofein. |
| Tipy pro skladování: | skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla |
| Dobré pro/na: | svaly |
Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte je mimo dosah dětí.
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g | na 1 porci (30 g) |
|---|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1629 / 389 kj / kcal | 490 / 117 kj / kcal |
| tuk | 6,5 g | 1,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,1 g | 0,3 g |
| sacharidy | 3,1 g | 0,9 g |
| z toho cukr | 0,8 g | 0,2 g |
| vláknina | 7,7 g | 2,3 g |
| bílkoviny | 76 g | 23 g |
| sůl | 1,41 g | 0,42 g |
Složení
Profil aminokyselin
| Složení | pro/na 100 g |
|---|---|
| leucin | 7,2 g |
| valin | 4,2 g |
| lysin | 6,5 g |
| Methionin | 1,1 g |
| histidin | 2,4 g |
| fenylalanin | 5 g |
| threonin | 3,4 g |
| tryptofan | 1 g |
| alanin | 4,1 g |
| arginin | 9,2 g |
| kyselina asparagová | 9,4 g |
| cystein | 0,9 g |
| kyselina glutamová | 16 g |
| glycin | 4,2 g |
| prolin | 4,1 g |
| serin | 5,2 g |
| tyrosin | 3,5 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Vetain GmbH, An der Flur 9, 85604 , Zorneding , Německo, support@vetain.de |
|---|