Sonnentor - čaje, bylinky a koření

S prvotřídními přísadami

Společnost Sonnentor byla založena v roce 1980 v rakouském Waldviertelu. Motto společnosti lze shrnout takto: ekologická cesta je nejlepší pro přírodu, lidi i životní prostředí. Sonnentor představuje čaje s vybranými surovinami té nejlepší kvality.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Sonnentor: 1 - 30 z 171 produktů

Sonnentor Bio hřebíček

Sonnentor Bio hřebíček, Celý, 35 g

  • intenzivní chuť
  • všestranné využití
  • základ pro směs "Pěti koření"
78,44 Kč 90,00 Kč (2 241,14 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio cejlonská skořice - mletá

Sonnentor Bio cejlonská skořice -​ mletá, 40 g

  • nasládlá jemná chuť
  • čerstvé koření
  • všestranné použití
60,46 Kč 70,00 Kč (1 511,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio konopný list

Sonnentor Bio konopný list, Sypaný (40 g)

  • odrůda s nízkým obsahem THC
  • obilná příchuť
  • skvělý doplněk k pokrmům z chřestu
98,67 Kč 110,00 Kč (2 466,75 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio Pískavice modrá - mletá

Sonnentor Bio Pískavice modrá -​ mletá, 40 g

  • výjimečná barva
  • kořenitá vůně
  • všestranné použití
62,71 Kč 70,00 Kč (1 567,75 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio černucha - celá

Sonnentor Bio černucha -​ celá, 50 g

  • decentní vůně
  • pepřová chuť
  • všestranné použití
73,94 Kč 90,00 Kč (1 478,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio čaj s fenyklem

Sonnentor Bio čaj s fenyklem, 27 g

  • jemně pikantní a osvěžující chuť
  • oblíbený u dětí i prarodičů
  • spolehlivé dvoukomorové sáčky
91,92 Kč 110,00 Kč (3 404,44 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor "Mystický čarodějnický" bio bylinný čaj

Sonnentor "Mystický čarodějnický" bio bylinný čaj, 40 g

  • výběr známých "čarodějnických bylin"
  • jemná mátová vůně
  • citrónový závěr
114,40 Kč 130,00 Kč (2 860,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio Pískavice řecké seno

Sonnentor Bio Pískavice řecké seno, 35 g

  • klasické koření
  • ideální pro indická jídla
  • znatelně hořká chuť
62,71 Kč 70,00 Kč (1 791,71 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor "Štěstí je Heavy Metal" bio bylinný čaj

Sonnentor "Štěstí je Heavy Metal" bio bylinný čaj, 27 g

  • kořeněně pikantní a vzdušný
  • perfektně doplňuje sýr a pečeni
  • s topolovkou a rooibosem
98,67 Kč 110,00 Kč (3 654,44 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio Nové koření

Sonnentor Bio Nové koření, Celé (35 g)

  • jamajský pepř
  • aromatické koření
  • všestranné použití
78,44 Kč 90,00 Kč (2 241,14 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio 12bylinná sůl

Sonnentor Bio 12bylinná sůl, 120 g

  • všestranné použití
  • příjemná chuť
  • skvělá rovnováha soli a bylinek
60,46 Kč 70,00 Kč (503,83 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Mořská sůl s řasami obsahujícími jód

Sonnentor Mořská sůl s řasami obsahujícími jód, 150 g

  • italská mořská sůl a řasy
  • jemná univerzální sůl
  • 100% přírodní, bez přísad
60,46 Kč 70,00 Kč (403,07 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio hořčice žlutá - semínka

Sonnentor Bio hořčice žlutá -​ semínka, 120 g

  • pikantní
  • do marinád a ostrých omáček
  • ořechový nádech
67,20 Kč 80,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor "Očista duše" bio bylinný čaj

Sonnentor "Očista duše" bio bylinný čaj, 27 g

  • podporuje trávení
  • dodává energii
  • velmi dobře stravitelný
98,67 Kč 110,00 Kč (3 654,44 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio vojtěška - semínka k naklíčení

Sonnentor Bio vojtěška -​ semínka k naklíčení, 120 g

  • bohatá na minerální látky
  • oříšková chuť
  • ideální do salátů a polévek
71,70 Kč 80,00 Kč (597,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio cejlonská skořice - celá

Sonnentor Bio cejlonská skořice -​ celá, 18 g

  • vánoční klasika
  • dekorativní vzhled
  • lehká pomerančová nota
73,94 Kč 90,00 Kč (4 107,78 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio pepř černý

Sonnentor Bio pepř černý, Mletý, 50 g

  • ručně balený
  • jemné vůně
  • intenzivní chuti
91,92 Kč 110,00 Kč (1 838,40 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Sonnentor Bio koriandr

Sonnentor Bio koriandr, 15 g

  • sladko-kyselá vůně
  • ideální do thajského kari a guacomole omáčky
  • intenzivní chuť
62,71 Kč 70,00 Kč (4 180,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio kardamon

Sonnentor Bio kardamon, Mletý, 50 g

  • třetí nejdražší koření na světě
  • květinově sladké vůně
  • jemná peprná ostrost
172,84 Kč 200,00 Kč (3 456,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio Chai vánoční

Sonnentor Bio Chai vánoční, 18 čajových sáčků (32,40 g)

  • sváteční směs koření
  • ochuceno pomerančovým olejem
  • sladká a kořeněná chuť
96,42 Kč 110,00 Kč (2 975,93 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio barevný pepř - celý

Sonnentor Bio barevný pepř -​ celý, 50 g

  • mnohostranná směs
  • líbivé barvy
  • hřejivá chuť
80,69 Kč 90,00 Kč (1 613,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio zázvor - mletý

Sonnentor Bio zázvor -​ mletý, 30 g

  • hřejivé aroma
  • ideální přísada do čaje
  • intenzivní ostrost
55,96 Kč 70,00 Kč (1 865,33 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor "Dýchej zhluboka" bio lesní čaj

Sonnentor "Dýchej zhluboka" bio lesní čaj, 18 dvoukomorových sáčků (21,60 g)

  • listí, smrkové jehličí a květy
  • esenciální bylinná chuť
  • vegan, bez kuchyňské soli
96,42 Kč 110,00 Kč (4 463,89 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio šafrán - nitky

Sonnentor Bio šafrán -​ nitky, 0,50 g

  • pižmové aroma
  • působivá červená barva
  • jedinečná příchuť
161,61 Kč 180,00 Kč (323 220,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio "sůl na vejce od zajíce" s bylinkami

Sonnentor Bio "sůl na vejce od zajíce" s bylinkami, 90 g

  • s nádhernými jarními květy
  • 100% bio
  • vegan
96,42 Kč 110,00 Kč (1 071,33 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio koriandr

Sonnentor Bio koriandr, Mletý, 40 g

  • ideální pro thajské kari
  • kořenitá dřevitá vůně
  • univerzální použití
62,71 Kč 70,00 Kč (1 567,75 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio heřmánek

Sonnentor Bio heřmánek, 50 g

  • nejvyšší bio kvalita
  • nasládlá květinová chuť
  • ručně balený
107,66 Kč 120,00 Kč (2 153,20 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Fenykl–anýz–kmín, bio sypaný čaj

Sonnentor Fenykl–anýz–kmín, bio sypaný čaj, 150 g

  • pikantní sladké tóny chuti
  • ideální po jídle
  • sypaná směs bio čaje
114,40 Kč 130,00 Kč (762,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio slupky psyllia

Sonnentor Bio slupky psyllia, 50 g

  • nefalšovaná bio kvalita
  • do müsli, smoothies a dalších
  • obzvláště bobtnavé
64,95 Kč 80,00 Kč (1 299,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor "Štěstí je být ženou" bio bylinný čaj

Sonnentor "Štěstí je být ženou" bio bylinný čaj, 30,60 g

  • ovocně-sladká chuť s jemným hořkým závěrem
  • ideální ke středomořské kuchyni
  • 100% bio
98,67 Kč 110,00 Kč (3 224,51 Kč / kg)

Doručení do 08. října