Koktejly a shaky pro všechny potřeby
Shaky: 1 - 30 z 109 produktů
ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g)
- až 25 g bílkovin na porci
- kombinace koncentrátu a izolátu
- do koktejlů, kaše a dalších pochoutek
460,00 Kč (1 533,33 Kč / kg)
Doručení do 07. října
More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)
- až 19 g bílkovin na porci
- bez přidaného cukru
- z pravého kávového prášku
569,00 Kč (1 896,67 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Raab Vitalfood Bio hrachový protein, 400 g
- veganský zdroj bílkovin
- se všemi 8 esenciálními aminokyselinami
- bez lepku a laktózy
460,00 Kč (1 150,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
nutri + Vegan 3K Protein Powder, Strawberry-Cream (1.000 g)
- nejméně 22 g bílkovin na porci
- krémová textura, lahodně sladká
- kombinace 3 zdrojů bílkovin
839,00 Kč (839,00 Kč / kg)
Momentálně není k dispozici
Vetain Veganský bio protein, Vanilla (540 g)
- k dispozici v různých příchutích
- čistě rostlinná receptura
- bez lepku a sóji
849,00 Kč (1 572,22 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Govinda Bio rýžovo-proteinový prášek, 400 g
- přírodní zdroj bílkovin
- z hnědé rýže
- neutrální chuť
330,00 Kč (825,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)
- hrachový, rýžový a slunečnicový protein
- bez sójového proteinu a laktózy
- krémová textura, bez hrudek
549,20 Kč 709,00 Kč (549,20 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Purasana Bio syrovátkový proteinový prášek, Natural (400 g)
- vysoký obsah bílkovin
- speciální sušení rozprašováním a filtrace
- vynikající kvalita syrovátky
719,00 Kč (1 797,50 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Raab Vitalfood Bio proteinový konopný prášek, 500 g
- se železem a hořčíkem
- i omega 6 a 3 mastné kyseliny
- oříšková chuť
519,00 Kč (1 038,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
BRAINEFFECT VEGAN PROTEIN Powder, Cookie Dough (600 g)
- vegan
- 23 g rostlinného proteinu / porce
- bez přidaného cukru
839,00 Kč (1 398,33 Kč / kg)
Doručení do 07. října
nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g
- čirý, lehký a vegan
- z hydrolyzovaného hrachového proteinu
- méně kalorií
464,38 Kč 779,00 Kč (1 160,95 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Peeroton SLIM Shake, Chocolate (500 g)
- sojový protein, med a jogurt
- obsahuje vitamíny a minerály
- snadná aplikace
669,00 Kč (1 338,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Raab Vitalfood Bio Pur Plus proteinový shake, 500 g
- z hrachového a rýžového proteinu
- nevýrazná chuť
- čistě rostlinný
589,00 Kč (1 178,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Raab Vitalfood Bio protein z dýňových semínek, 500 g
- jemné aroma
- s 60 % bílkovin
- do sladkých i slaných pokrmů
410,00 Kč (820,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 g)
- bílkoviny (hrášek, rýže, konopí a slunečnice)
- přirozeně slazeno s agáve
- bez sóji, lepku a laktózy
399,35 Kč 519,00 Kč (998,38 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Purasana Shape & Control, jahoda-malina (350 g)
- s hrachovým proteinem
- k vychutnání si vždy a všude
- ideální společník během diet
589,00 Kč (1 682,86 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Life Light Najara® proteinový nápoj v prášku, 500 g
- rostlinné bílkoviny
- s koenzymem Q10
- vitamíny, minerály a stopové prvky
689,00 Kč (1 378,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Mammut Whey Protein 1000 g, Vanilla (1.000 g)
- 27 g bílkovin na porci
- praktické uzavírání na zip
- včetně odměrky
2 039,00 Kč (2 039,00 Kč / kg)
Doprava zdarma do 20. října
Raab Vitalfood Bio rýžový proteinový prášek, 400 g
- veganský zdroj bílkovin
- obsahuje všechny esenciální aminokyseliny
- neutrální chuť
460,00 Kč (1 150,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Atombody Whey Protein, Chocolate (400 g)
- syrovátkový proteinový koncentrát a izolát
- 100% přírodní
- slazen stévií
365,14 Kč 390,00 Kč (912,85 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Purasana Vegan Protein Soja Bio, Natur (400 g)
- ideální pro osoby s laktózovou intolerancí
- vysoce kvalitní rostlinné bílkoviny
- vyvážený profil aminokyselin
519,00 Kč (1 297,50 Kč / kg)
Doručení do 07. října
nutri + Vegan 6K Protein Powder, Banana (1.000 g)
- 6 rostlinných zdrojů bílkovin
- nejméně 20 g bílkovin na porci
- ideální pro každodenní cvičení
839,00 Kč (839,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Purasana Vegan Pea Protein, Natural (400 g)
- vysoký obsah bílkovin
- bez sóji, lepku a laktózy
- různé příchutě
539,00 Kč (1 347,50 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Mammut Whey Protein 3000 g, Iced Coffee (3.000 g)
- 27 g bílkovin na porci
- včetně odměrky
4 479,00 Kč (1 493,00 Kč / kg)
Doprava zdarma do 07. října
Schalk Mühle Bio surový proteinový prášek z dýňových semínek, 750 g
- univerzální použití
- vyrobeno s péčí
- 100% přírodní ingredience
589,00 Kč (785,33 Kč / kg)
Doručení do 07. října
nu3 Performance Whey Protein, Vanilla (1 kg)
- 21 g bílkovin na porci
- bez přidaného cukru a aspartamu
- ideální do shaků, bowls a na pečení
899,00 Kč (899,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
More Nutrition Clear Protein, Peach Passionfruit (300 g)
- čirý proteinový koktejl
- chutná jako džus, limonáda nebo ledový čaj
- až 25 g bílkovin na porci
639,00 Kč (2 130,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Schalk Mühle Bio čokoládová proteinová směs s kakaem, 250 g
- 100% rakouské suroviny
- sladká chuť
310,00 Kč (1 240,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
BioTechUSA 100% Pure Whey, Apple Pie (400 g)
- komplex syrovátkové bílkoviny s bromelainovými enzymy
- s přidaným L-glutaminem a BCAA
- bez přidaného cukru a lepku
480,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Schalk Mühle Bio rakouská směs esenciálních aminokyselin, 250 g
- z dýňových a slunečnicových semínek
- vysoký podíl aminokyselin
- obsah bílkovin 59 %
360,40 Kč 380,00 Kč (1 441,60 Kč / kg)
Doručení do 07. října