Vetain Veganský bio protein, Cocoa (540 g)
Vyroben z vybraných přírodních ingrediencí
764,01 Kč 849,00 Kč -10%
(1 414,83 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- k dispozici v různých příchutích
- čistě rostlinná receptura
- bez lepku a sóji
-
vegan -
lepek -
laktóza
Popis
Veganský bio proteinový prášek se skládá z několika rostlinných složek. Patří mezi ně hrachový protein, protein z bobu obecného a protein z dýňových semínek. Prášek se snadno rozpouští. Zanechává příjemnou chuť a lehkou sladkost. Rostlinná receptura je balena bez použití plastů a lze ji rychle připravit.
Doporučené užívání:
Rozpusťte a vypijte 2 vrchovaté polévkové lžíce prášku (30 g) ve 300 ml vody nebo rostlinného mléka.
| Produkt č. | VE-002 |
|---|---|
| Obsah: | 540 g |
| EAN: | 4270002585416 |
| Výrobce č. | 002 |
| Značky: | Vetain |
| Čas užívání: | příležitostně |
| Forma stravování: | vegan, bez lepku, bez laktózy |
| Neobsahuje tyto alergeny: | lepek, sója, laktóza |
| Typ produktu: | shake a protein |
| Vlastnosti: | vegan, bez konzervačních látek, bez umělých aromat |
| Určené pro: | ženy, muže |
| Obecné informace: | Tento produkt obsahuje kofein. |
| Tipy pro skladování: | skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla |
| Dobré pro/na: | svaly |
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Složení
41 % hrachový proteinový prášek[1], 20 % prášek z proteinu z bobu obecného[1], 15 % Pumpkin seed protein powder[1], 12 % kakaový prášek[1], kakaové aroma[2], mouka ze zlatých lněných semínek[1], Guar gum[1], koncentrovaný extrakt z mnišského ovoce[1], prášek ze skořice cejlonské[1]
- přísady z kontrolovaného bio zemědělství
- přírodní aroma
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g | na 1 porci (30 g) |
|---|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1562 / 373 kj / kcal | 469 / 112 kj / kcal |
| tuk | 6,9 g | 2,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2 g | 0,6 g |
| sacharidy | 6,2 g | 1,8 g |
| z toho cukr | 1,2 g | 0,4 g |
| vláknina | 12 g | 3,7 g |
| bílkoviny | 65 g | 20 g |
| sůl | 1,1 g | 0,33 g |
Složení
Profil aminokyselin
| Složení | pro/na 100 g |
|---|---|
| leucin | 6,7 g |
| valin | 3,4 g |
| lysin | 5,4 g |
| Methionin | 0,9 g |
| histidin | 1,9 g |
| fenylalanin | 4 g |
| threonin | 2,8 g |
| tryptofan | 1 g |
| alanin | 4 g |
| arginin | 8,1 g |
| kyselina asparagová | 8,2 g |
| cystein | 0,9 g |
| kyselina glutamová | 15,6 g |
| glycin | 4 g |
| prolin | 3,9 g |
| serin | 5,1 g |
| tyrosin | 2,8 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Vetain GmbH, An der Flur 9, 85604 , Zorneding , Německo, support@vetain.de |
|---|