Limonády a minerální vody

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Minerální voda a limonády: 4 produkty

Cosmoveda Bio květová voda

Cosmoveda Bio květová voda, růžová voda (250 ml)

  • k výrobě dobrot, např. marcipánu
  • z růží či pomerančových květů
160,00 Kč (640,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio ledový čaj s citronovou trávou

Alnatura Bio ledový čaj s citronovou trávou, 500 ml

  • nízké kalorie
  • na bázi zeleného čaje
  • perfektní osvěžující nápoj
40,00 Kč (80,00 Kč / l)

Doručení do 14. října

Alnatura Bio ledový čaj s broskví a maracujou

Alnatura Bio ledový čaj s broskví a maracujou, 500 ml

  • Nízké kalorie
  • Exotické a ovocné
  • nálev z černého čaje
40,00 Kč (80,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio ledový zelený čaj s jablkem a citronem

Alnatura Bio ledový zelený čaj s jablkem a citronem, 1 l

  • ovocný a čerstvý
  • s lehkou ovocnou sladkostí
  • ideální na léto
70,00 Kč (70,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici