Různé výrobky z medu

Jako čerstvě vytažené z úlu!

Med obsahuje převážně cukr, ale také směs aminokyselin, vitamínů, minerálů, železa, zinku a antioxidantů.

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Forma stravování Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Med: 24 produktů

HOYER Bio manukový med

HOYER Bio manukový med, MGO 100+ (250 g)

  • originál z Nového Zélandu
  • pikantní chuť
  • i pro vnější použití
410,22 Kč 440,00 Kč (1 640,88 Kč / kg)

Doručení do 07. října

HOYER Bio mateří kašička v medu

HOYER Bio mateří kašička v medu, 250 g

  • květový med
  • čistě přírodní produkt
  • s vitamíny a aminokyselinami
160,00 Kč (640,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

HOYER Bio kaštanový med

HOYER Bio kaštanový med, 500 g

  • z toskánských horských oblastí
  • silná chuť
  • z nektaru a medovice
280,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

HOYER Bio propolis v medu

HOYER Bio propolis v medu, 250 g

  • s bio květovým medem
  • výrazná chuť
160,00 Kč (640,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

HOYER Bio akátový med s jarními květy

HOYER Bio akátový med s jarními květy, 1 kg

  • sladké aroma
  • hodí se k čaji
  • vydrží dlouho tekutý
519,00 Kč (519,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

HOYER Bio lesní med

HOYER Bio lesní med, 250 g

  • jemně nahořklé pryskyřičné aroma
  • ze smíšených lesů
  • původ v Piemontu
140,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

HOYER Bio jedlový med

HOYER Bio jedlový med, 250 g

  • z Černého lesa
  • silný a pikantní
  • z medovicových kapek
260,00 Kč (1 040,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

HOYER Bio med z divokých květů

HOYER Bio med z divokých květů, 500 g

  • ovocné aroma
  • z letních květů
  • původ Kuba a Mexiko
200,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio manuka med z Nového Zélandu

BIO PRIMO Bio manuka med z Nového Zélandu, MGO 400+ (250 g)

  • trpká až pikantní chuť
  • i pro vnější použití
  • bez lepku a laktózy
899,00 Kč (3 596,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio lesní med

Alnatura Bio lesní med, 500 g

  • silná, kořeněná chuť
  • bio kvalita
  • tekutá konzistence
180,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Bio lesní med

BioKing Bio lesní med, 250 g

  • jednodruhový a neupravovaný
  • šetrně odstředěný
  • hrubě cezený
218,04 Kč 230,00 Kč (872,16 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio květový med z různých květů

Alnatura Bio květový med z různých květů, 500 g

  • zlatavě žlutá barva
  • bio kvalita
  • krémová konzistence
140,00 Kč (280,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

HOYER Bio divoké ovoce a bez v medu

HOYER Bio divoké ovoce a bez v medu, 250 g

  • sladké a ovocné
  • cenné ingredience
150,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio akáciový med

Alnatura Bio akáciový med, 500 g

  • sladká vůně
  • jemná sladká chuť
  • na doslazení a jako pomazánka
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 14. října

BioKing Bio levandulový med

BioKing Bio levandulový med, 250 g

  • jednodruhový a neupravovaný
  • šetrně odstředěný
  • hrubě cezený
230,00 Kč (920,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Bio květový med

BioKing Bio květový med, 500 g

  • z Rakouska
  • šetrný výrobní proces
380,00 Kč (760,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio lesní med, dávkovací lahev

Alnatura Bio lesní med, dávkovací lahev, 350 g

  • silná, kořeněná chuť
  • bio kvalita
  • snadné dávkování
140,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Allos Bio Halva medová specialita

Allos Bio Halva medová specialita, 75 g

  • bez lepku
  • ořechová a sladká
  • k dezertům, lze vychutnat i samostatně
90,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Bio lipový med

BioKing Bio lipový med, 250 g

  • jednodruhový a neupravovaný
  • šetrně odstředěný
  • hrubě cezený
230,00 Kč (920,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio jemné květy med

Alnatura Bio jemné květy med, 500 g

  • jemná květinová vůně
  • bio kvalita
  • krémová konzistence
160,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Bio akátový med

BioKing Bio akátový med, 250 g

  • jednodruhový a neupravovaný
  • šetrně odstředěný
  • hrubě cezený
230,00 Kč (920,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Allos Bio ALO slunečnicový med

Allos Bio ALO slunečnicový med, 500 g

  • jemná sladkost
  • s trpkým nádechem
  • k oslazení a ke zjemnění
340,00 Kč (680,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio květový med

Alnatura Bio květový med, 350 g

  • jemná vůně
  • bio kvalita
  • snadné dávkování
110,00 Kč (314,29 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Alnatura Bioland německý květový med

Alnatura Bioland německý květový med, 500 g

  • zlatavě žlutá barva
  • bio kvalita
  • krémová konzistence
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 14. října