Jiné alternativy cukru

Velký výběr různých sladidel!

Nabídka dalších alternativ cukru, jako jsou např. lucuma prášek, agávový a javorový sirup, erythritol, kandovaný cukr, kukuřičný sirup, tamarindová pasta a spoustu dalších!

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Forma stravování Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti Typ ajurvédského produktu
Filtr

Jiné alternativy: 15 produktů

Kandisin Classic, tabletky

Kandisin Classic, tabletky, 90 g

  • žádné kalorie
  • ideální pro slazení kávy a čaje
  • na bázi sacharinu a cyklamátu
136,88 Kč 160,00 Kč (1 520,89 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio javorový sirup třídy A

Alnatura Bio javorový sirup třídy A, 250 ml

  • z javoru cukrového
  • jemně sladká chuť
  • ke zjemnění dezertů
127,89 Kč 150,00 Kč (511,56 Kč / l)

Doručení do 08. října

FutuNatura Erythritol

FutuNatura Erythritol, 1.000 g

  • přírodní sladidlo
  • 0 kalorií
307,71 Kč 350,00 Kč (307,71 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kandisin Classic, tekuté

Kandisin Classic, tekuté, 225 ml

  • na vaření a pečení
  • ideální pro slazení bez kalorií
  • na ovoce, do pudinků a dezertů
73,94 Kč 90,00 Kč (328,62 Kč / l)

Doručení do 08. října

nu3 Organic Yacon Syrup

nu3 Organic Yacon Syrup, 250 g

  • z peruánského kořene Yacon
  • s o 31 % méně kalorií
  • nízký glykemický index
424,60 Kč 480,00 Kč (1 698,40 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio javorový sirup třídy C

Alnatura Bio javorový sirup třídy C, 375 ml

  • jemně pikantní a sladově sladká
  • ideální k dochucování
  • 100% přírodní, 100% z Kanady
184,08 Kč 210,00 Kč (490,88 Kč / l)

Doručení do 08. října

Allos Bio ALO agávový sirup

Allos Bio ALO agávový sirup, 250 ml

  • snadné dávkování
  • vysoká sladivost
  • nevtíravá chuť
130,14 Kč 150,00 Kč (520,56 Kč / l)

Doručení do 08. října

nu3 Erythritol

nu3 Erythritol, 750 g

  • s vlastnostmi šetrnými k zubům
  • na vaření a pečení
  • na bázi kukuřice
204,31 Kč 230,00 Kč (272,41 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio sirup z kokosových květů

Cosmoveda Bio sirup z kokosových květů, 250 ml

  • aromatický černohnědý sirup
  • bohatý na vitamíny, aminokyseliny a minerály
  • FairTrade produkt
172,84 Kč 200,00 Kč (691,36 Kč / l)

Doručení do 08. října

BioTechUSA Zero Sirup

BioTechUSA Zero Sirup, Chocolate (320 ml)

  • bez přidaného cukru a bez tuku
  • velmi nízký obsah kalorií
  • bez lepku a bez laktózy
191,05 Kč 220,00 Kč (597,03 Kč / l)

Doručení do 21. října

Alnatura Bio rýžový sirup

Alnatura Bio rýžový sirup, 250 ml

  • ke slazení a zjemnění
  • jemná chuť
  • vegan
69,45 Kč 80,00 Kč (277,80 Kč / l)

Doručení do 14. října

Dr. Wunder Bio keto sladidlo

Dr. Wunder Bio keto sladidlo, 400 g

  • 100 % erytritol
  • alternativní sladidlo
  • skvělý při dietách
310,00 Kč (775,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

SOJALL Bio Topil

SOJALL Bio Topil , 250 ml

  • koncentrát šťávy z topinamburu
  • bohatý na inulin/oligofruktózu
  • s přirozeným obsahem draslíku
363,90 Kč 410,00 Kč (1 455,60 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio datlový sirup

Alnatura Bio datlový sirup, 180 ml

  • alternativní sladidlo
  • ovocně sladká příchuť
  • 100% vegan
58,21 Kč 70,00 Kč (323,39 Kč / l)

Doručení do 14. října

Alnatura Bio sirup z agáve

Alnatura Bio sirup z agáve, 250 ml

  • intenzivní sladkost a jemná chuť
  • ideální na vaření, pečení a rafinaci
  • nahrazuje klasický stolní cukr
64,95 Kč 80,00 Kč (259,80 Kč / l)

Doručení do 14. října