Tipy pro větší pohodu a zdravý životní styl

Filtrovat a seřadit

Cena Highlights Značky Forma Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Pohoda a zdraví: 1 - 30 z 61 produktů

DIANA mit Menthol Francovka ve skleněné lahvi

DIANA mit Menthol Francovka ve skleněné lahvi, 250 ml

  • k potírání a vmasírování
  • podle původního receptu
  • s přírodními přísadami
180,00 Kč (720,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio badyáník

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio badyáník, 180 kapslí

  • 100% přírodního původu
  • z celého mletého plodu
  • bez plniv a konzervačních látek
1 079,00 Kč (11 988,89 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Bio panenský olej z černého kmínu - nefiltrovaný BIO

Ölmühle Solling Bio panenský olej z černého kmínu -​ nefiltrovaný BIO, 500 ml

  • obzvláště hustý
  • mírně kořeněná chuť
  • lze vychutnat i neředěný
719,00 Kč (1 438,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

BRAINEFFECT Rocket C8 - MCT C8 Oil

BRAINEFFECT Rocket C8 -​ MCT C8 Oil, 1.000 ml

  • bez chuti a zápachu
  • vyrobeno v Německu
  • nejlepší MCT tuky (100% kyselina kaprylová)
1 029,00 Kč (1 029,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

DIANA mit Menthol Sportovní balzám v tubě

DIANA mit Menthol Sportovní balzám v tubě, 75 ml

  • krémová textura
  • výživné vlastnosti
  • do sportovní a volnočasové tašky
80,00 Kč (1 066,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Multipower Protein Delight

Multipower Protein Delight, Vanilla Cashew Caramel (35 g)

  • různé příchutě
  • ideální jako svačina
  • cenný zdroj bílkovin
60,00 Kč (1 714,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Obsthof Retter Bio zázvorový elixír

Obsthof Retter Bio zázvorový elixír, 500 ml

  • nealkoholický
  • ručně vyrobený
  • 100% koncentrovaný
410,00 Kč (820,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Röck Naturprodukte Sviští mast

Röck Naturprodukte Sviští mast, 100 ml

  • vysoká kvalita
  • pro všechny typy pokožky
  • rychle se vstřebává
380,00 Kč (3 800,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

nu3 Diadyn® 2-Part Multivitamin

nu3 Diadyn® 2-​Part Multivitamin, 2 x 90 (180 kapslí)

  • na den i noc
  • z 13 vitamínů a 9 minerálů
  • obal kapsle bez želatiny
849,00 Kč (15 839,55 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Záda olej do koupele

Kneipp Záda olej do koupele, 100 ml

  • vyživuje všechny typy pokožky
  • příjemně hřejivý
  • na záda, krk a ramena
120,00 Kč (1 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Svaly a klouby olej do koupele

Kneipp Svaly a klouby olej do koupele, 100 ml

  • pro všechny typy pokožky
  • výtažek z hřejivé arniky
  • vybrané esenciální oleje
120,00 Kč (1 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio tyčinka s ořechy a datlemi

Alnatura Bio tyčinka s ořechy a datlemi, 75 g

  • ovocná a ořechová
  • vegan
  • obložená oplatky
60,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Mandlové květy speciální denní krém

Kneipp Mandlové květy speciální denní krém, 50 ml

  • pro suchou a citlivou pokožku
  • podporuje vláčnost a elasticitu
  • s bambuckým máslem
210,00 Kč (4 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

TRMX-5 bylinné náplasti DETOX RELAX RECOVER

Kenrico TRMX-​5 bylinné náplasti DETOX RELAX RECOVER, 2 ks

  • hřejivý turmalín
  • vyživující vlastnosti
  • hypoalergenní lepicí proužky
191,60 Kč 240,00 Kč (95,80 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Kneipp Goodbye Stress sůl do koupele

Kneipp Goodbye Stress sůl do koupele, 60 g

  • s mátou vodní a rozmarýnem
  • vysoký podíl hlubinné soli
  • vegan
30,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio Christmas - Oxymel I Výluh z planých bylin

kruut Bio Christmas -​ Oxymel I Výluh z planých bylin, 150 ml

  • ovocný a kořeněný
  • bezalkoholová receptura
  • ideální jako alternativa svařeného vína
307,69 Kč 370,00 Kč (2 051,27 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Síla - Oxymel I Výluh z planých bylin

kruut Bio Síla -​ Oxymel I Výluh z planých bylin, 500 ml (50 porcí)

  • ideální pro Vaši ranní rutinu
  • tradiční receptura
  • se syrovým květovým medem
839,00 Kč (1 678,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bausinger Professional Yoga Mat, Natur

Bausinger Professional Yoga Mat, Natur, 75 x 200 cm

  • hustě tkaná vlna
  • výška vlny je 20 mm
  • silný úchop a extra měkká
1 769,00 Kč

Doprava zdarma do 07. října

Kneipp Powerful sprchový gel pro muže 2v1

Kneipp Powerful sprchový gel pro muže 2v1, 200 ml

  • pro všechny typy pokožky a vlasů
  • s olejem z cedrového dřeva a dubovým extraktem
  • hřejivá dřevitá vůně
100,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Eukalyptus olej do koupele

Kneipp Eukalyptus olej do koupele, 100 ml

  • pro všechny typy pokožky
  • kořeněná vůně
  • perfektní na podzim a zimu
140,00 Kč (1 400,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Amaiva Alkalická koupelová sůl

Amaiva Alkalická koupelová sůl, 1.000 g

  • zajišťuje vysoce alkalickou vodu
  • pH více než 7,5
  • bez chemických přísad
460,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio Síla, klid a rovnováha - Oxymel zkušební sada

kruut Bio Síla, klid a rovnováha -​ Oxymel zkušební sada, 45 ml

  • 1x Oxymel Síla, 15 ml
  • 1x Oxymel Klid, 15 ml
  • 1x Oxymel Rovnováha, 15 ml
160,00 Kč (3 555,56 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Ty a já masážní olej

Kneipp Ty a já masážní olej, 100 ml

  • výživné rostlinné oleje
  • pomalu se vstřebává
  • s vitamínem E
180,00 Kč (1 800,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Klid - Oxymel I Výluh z planých bylin

kruut Bio Klid -​ Oxymel I Výluh z planých bylin, 150 ml (15 porcí)

  • ideální pro Vaši večerní rutinu
  • svěží, pikantní, dřevitá chuť
  • s jablečným octem a medem z čerstvých květů
370,00 Kč (2 466,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Beurer Shiatsu masážní polštář MG 149

Beurer Shiatsu masážní polštář MG 149

  • funkce světla a tepla
  • otáčení doleva a doprava
  • napájení ze sítě
1 419,00 Kč

Doprava zdarma do 07. října

Nature Love Štěstí

Nature Love Štěstí, 60 kapslí

  • se 7 vitamíny B
  • s vitamínem D3
  • s extraktem ze zeleného čaje
410,00 Kč (14 642,86 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Jsi úžasná! sprchový gel

Kneipp Jsi úžasná! sprchový gel, 200 ml

  • vegan
  • s granátovým jablkem a kakaem
  • bez mikroplastů
100,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

nu3 Fit Protein Bites

nu3 Fit Protein Bites, Peanut Butter (60 g)

  • nízký obsah cukru a vegan
  • lahodné
  • bohaté na vlákninu
120,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mister Geppetto Masážní váleček na celulitidu - zahnutý

Mister Geppetto Masážní váleček na celulitidu -​ zahnutý

  • ruční výroba ve Slovinsku
  • z vysoce kvalitního bukového dřeva
  • posiluje a vyhlazuje
569,00 Kč

Doručení do 07. října

Bio Energy kulička s mandlemi a kokosem

BIO PRIMO Bio Energy kulička s mandlemi a kokosem, 30 g

  • sladká a exotická
  • vegan a bez lepku
  • s datlovou pastou
30,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října