Malé dárečky, které udělají radost

Filtrovat a seřadit

Cena Highlights Značky Forma Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti Typ ajurvédského produktu
Filtr

Malé pozornosti: 1 - 30 z 41 produktů

DIANA mit Menthol Francovka ve skleněné lahvi

DIANA mit Menthol Francovka ve skleněné lahvi, 250 ml

  • k potírání a vmasírování
  • podle původního receptu
  • s přírodními přísadami
180,00 Kč (720,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

CLIF Energy Bar

CLIF Energy Bar, Blueberry Crisp (68 g)

  • unikátní chuť
  • bez glukózy a fruktózy
  • slazeno rýžovým sirupem a hnědým cukrem
80,00 Kč (1 176,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října

DIANA mit Menthol Sportovní balzám v tubě

DIANA mit Menthol Sportovní balzám v tubě, 75 ml

  • krémová textura
  • výživné vlastnosti
  • do sportovní a volnočasové tašky
80,00 Kč (1 066,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Multipower Protein Delight

Multipower Protein Delight, Vanilla Cashew Caramel (35 g)

  • různé příchutě
  • ideální jako svačina
  • cenný zdroj bílkovin
60,00 Kč (1 714,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pukka Love Organic Herbal Tea

Pukka Love Organic Herbal Tea, 24 g

  • směs bylinných čajů
  • příjemná chuť
  • Bez kofeinu
120,00 Kč (5 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pukka Peace Organic Herbal Tea

Pukka Peace Organic Herbal Tea, 30 g

  • směs bylinných čajů
  • příjemná chuť
  • bez kofeinu
120,00 Kč (4 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Záda olej do koupele

Kneipp Záda olej do koupele, 100 ml

  • vyživuje všechny typy pokožky
  • příjemně hřejivý
  • na záda, krk a ramena
120,00 Kč (1 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Svaly a klouby olej do koupele

Kneipp Svaly a klouby olej do koupele, 100 ml

  • pro všechny typy pokožky
  • výtažek z hřejivé arniky
  • vybrané esenciální oleje
120,00 Kč (1 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio tyčinka s ořechy a datlemi

Alnatura Bio tyčinka s ořechy a datlemi, 75 g

  • ovocná a ořechová
  • vegan
  • obložená oplatky
60,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Mandlové květy speciální denní krém

Kneipp Mandlové květy speciální denní krém, 50 ml

  • pro suchou a citlivou pokožku
  • podporuje vláčnost a elasticitu
  • s bambuckým máslem
210,00 Kč (4 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Pukka Organic Supreme Matcha Green Tea

Pukka Organic Supreme Matcha Green Tea, 20 čajových sáčků (30 g)

  • delikátní zelený čaj a Matcha
  • speciální každodenní rituál
  • hedvábně jemná chuť
120,00 Kč (4 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Goodbye Stress sůl do koupele

Kneipp Goodbye Stress sůl do koupele, 60 g

  • s mátou vodní a rozmarýnem
  • vysoký podíl hlubinné soli
  • vegan
30,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Tatütata naturkind pěna do koupele

Kneipp Tatütata naturkind pěna do koupele, 40 ml

  • pro citlivou dětskou pokožku
  • skvělá pěna
  • přírodní borůvková vůně
20,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Pukka Cacao Chai Organic Spiced Tea

Pukka Cacao Chai Organic Spiced Tea, 40 g

  • zahřívá a posiluje
  • jemně sladká nota
  • exotická chuť
120,00 Kč (3 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

TEEKANNE Bio NamasTee Spicy Chai

TEEKANNE Bio NamasTee Spicy Chai, 15 čajových sáčků (30 g)

  • jemně ohnivý a pikantní
  • s příchutí kardamomového oleje
  • bez černého čaje
90,00 Kč (3 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Powerful sprchový gel pro muže 2v1

Kneipp Powerful sprchový gel pro muže 2v1, 200 ml

  • pro všechny typy pokožky a vlasů
  • s olejem z cedrového dřeva a dubovým extraktem
  • hřejivá dřevitá vůně
100,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Organic Happiness Tea

Yogi Tea Organic Happiness Tea, 30,60 g

  • tradiční ajurvédská receptura
  • uklidňující vůně a chuť
  • pro dobrou náladu
110,00 Kč (3 594,77 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Eukalyptus olej do koupele

Kneipp Eukalyptus olej do koupele, 100 ml

  • pro všechny typy pokožky
  • kořeněná vůně
  • perfektní na podzim a zimu
140,00 Kč (1 400,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Síla, klid a rovnováha - Oxymel zkušební sada

kruut Bio Síla, klid a rovnováha -​ Oxymel zkušební sada, 45 ml

  • 1x Oxymel Síla, 15 ml
  • 1x Oxymel Klid, 15 ml
  • 1x Oxymel Rovnováha, 15 ml
160,00 Kč (3 555,56 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Ty a já masážní olej

Kneipp Ty a já masážní olej, 100 ml

  • výživné rostlinné oleje
  • pomalu se vstřebává
  • s vitamínem E
180,00 Kč (1 800,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Jsi úžasná! sprchový gel

Kneipp Jsi úžasná! sprchový gel, 200 ml

  • vegan
  • s granátovým jablkem a kakaem
  • bez mikroplastů
100,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

tetesept Dětská sada Jednorožčí ráj

tetesept Dětská sada Jednorožčí ráj, 300 g

  • 1× pěna do koupele
  • 1× perlivá koupel
  • 1× sprchový gel a šampon 2 v 1
183,61 Kč 230,00 Kč (612,03 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pukka Three Ginger Organic Herbal Tea

Pukka Three Ginger Organic Herbal Tea, 36 g

  • zahřívá a aktivuje
  • příjemná chuť
  • v balení 20 sáčků
120,00 Kč (3 333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Fit Protein Bites

nu3 Fit Protein Bites, Peanut Butter (60 g)

  • nízký obsah cukru a vegan
  • lahodné
  • bohaté na vlákninu
120,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio Energy kulička s mandlemi a kokosem

BIO PRIMO Bio Energy kulička s mandlemi a kokosem, 30 g

  • sladká a exotická
  • vegan a bez lepku
  • s datlovou pastou
30,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Dokonalý odpočinek olej do koupele

Kneipp Dokonalý odpočinek olej do koupele, 100 ml

  • s výtažkem z meduňky
  • bez mikroplastů
  • vegan
120,00 Kč (1 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

DIANA mit Menthol Osvěžující sada

DIANA mit Menthol Osvěžující sada

  • 1x Sprchová pěna (125 ml)
  • 1x Sportovní balzám v tubě (75 ml)
  • 1x Francovka ve spreji (125 ml)
330,00 Kč

Doručení do 07. října

Kneipp Radost ze života nálev do sauny

Kneipp Radost ze života nálev do sauny, 100 ml

  • bohatý koncentrát
  • s Litsea Cubeba a citronem
  • svěží veselá vůně
180,00 Kč (1 800,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Forrest & Love Vánoční ornamenty

Forrest & Love Vánoční ornamenty, Guardian Angel (1 ks)

  • z čisté mědi
  • okouzlující doplňky
  • univerzální
156,35 Kč 170,00 Kč

Doručení do 07. října

Classic Ayurveda Bio Curcuma Latte

Classic Ayurveda Bio Curcuma Latte, 220 g

  • instantní nápoj v prášku
  • vyrobeno z nejlepších ingrediencí
  • s cukrem palmyra
180,00 Kč (818,18 Kč / kg)

Doručení do 07. října