Vitanu - bio produkty

Nudle a rýže!

Produkty konjac jsou 100% přírodní a vyrobeny z vláken rostliny konjac, která jsou jedinečnou dietní vlákninou, v Japonsku známou již více než sto let. Všechny výrobky Vitanu jsou nízkokalorické, bez tuku a bez lepku, a proto je lze optimálně zařadit do každodenního jídelníčku.

Filtrovat a seřadit

Cena Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Vitanu: 4 produkty

Vitanu Bio konjakové tagliatelle

Vitanu Bio konjakové tagliatelle, 270 g

  • 1-2 porce
  • příprava za pouhé 3 minuty
  • nízký obsah kalorií
80,00 Kč (296,30 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Vitanu Bio konjakové nudle

Vitanu Bio konjakové nudle, 270 g

  • 1-2 porce
  • ideální pro přípravu asijských jídel
  • nízký obsah kalorií
80,00 Kč (296,30 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Vitanu Bio konjakové špagety

Vitanu Bio konjakové špagety, 270 g

  • 1-2 porce
  • nízký obsah kalorií
  • rychlá příprava
80,00 Kč (296,30 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Vitanu Bio konjaková rýže

Vitanu Bio konjaková rýže, 270 g

  • 1-2 porce
  • pro přípravu chutných pokrmů
  • velmi nízký obsah kalorií
80,00 Kč (296,30 Kč / kg)

Doručení do 08. října