Vetain L-Glutamin, 500 g
Čisté aminokyseliny pro Vaši každodenní rutinu
519,00 Kč
(1 038,00 Kč / kg, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- bez chuti a snadno rozpustné
- bez cukru a přísad
- všestranné
-
netestováno na zvířatech -
vegan
Popis
L-Glutamin v prášku představuje čistě rostlinný zdroj jedné z nejčastěji se vyskytujících aminokyselin v lidském organismu. Jako sloučenina obsahující dusík je pevnou součástí tělu vlastního aminokyselinového poolu. Prášek je navržen jako zcela bez chuti, a lze jej proto flexibilně používat. Při výrobě se nepoužívají umělá aromata, plnidla ani cukr, takže se jedná o čistý doplněk stravy v udržitelném obalu.
Doporučené dávkování:
Denně rozmíchejte 1 lehce vrchovatou čajovou lžičku (5 g prášku) ve 200 ml vody nebo nápoje dle Vaší volby a vypijte.
| Produkt č. | VE-126 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4262420251493 |
| Výrobce č. | 126 |
| Značky: | Vetain |
| Forma: | prášek |
| Čas užívání: | po tréninku, před spaním |
| Forma stravování: | vegan |
| Typ produktu: | aminokyseliny |
| Vlastnosti: | netestováno na zvířatech, vegan |
| Určené pro: | ženy, muže |
| Aminokyseliny: | L-glutamin |
| Obecné informace: | pokud užíváte nějaké léky nebo Vám bylo diagnostikováno nějaké onemocnění, poraďte se o užívání se svým lékařem, v případě těhotenství nebo kojení se o užívání poraďte se svým lékařem |
| Dobré pro/na: | stres – pro relaxaci, imunitní systém, žaludek a střeva, svaly, buňky |
Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte je mimo dosah dětí.
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Složení
| Složení | pro max. denní dávku/porci (5 g) |
|---|---|
| l-glutamin | 5 g |
Složení
L-Glutamin
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Vetain GmbH, An der Flur 9, 85604 , Zorneding , Německo, support@vetain.de |
|---|