Squeezy - praktické energetické gely pro vytrvalostní sporty

Flexibilní sáčkové porce a systémy pro opětovné plnění pro snadnou manipulaci

Filtrovat a seřadit

Cena Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Squeezy: 18 produktů

Squeezy 100% Pure Cherry

Squeezy 100% Pure Cherry, 500 ml

  • s rostlinnými polyfenoly
  • praktické provedení na cesty
  • koncentrát z višní Montmorency
669,00 Kč (1 338,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Squeezy Energy Gel Box 12 x 33 g

Squeezy Energy Gel Box 12 x 33 g, Basic Formula (396 g)

  • se sodíkem a draslíkem
  • bez umělých barviv
  • různé příchutě
569,00 Kč (1 436,87 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Squeezy Liquid Dispenser

Squeezy Liquid Dispenser

  • s praktickou stupnicí
  • opakovaně použitelné
  • speciální uzávěr na tekutiny
250,00 Kč

Doručení do 07. října

Squeezy Energy Gel Refiller

Squeezy Energy Gel Refiller, Basic Formula (500 ml)

  • bez laktózy
  • snadná stravitelnost
  • praktické doplňovací balení pro dávkovač
460,00 Kč (920,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Energy Gel + Caffeine Booster Box 12 x 33 g

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Box 12 x 33 g, Cola + Caffeine (396 g)

  • obsahuje kofein
  • bez fruktózy
  • ideální během sportu
569,00 Kč (1 436,87 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Squeezy Endurance Electrolytes Lemon

Squeezy Endurance Electrolytes Lemon, 20 šumivých tablet

  • praktická forma podávání
  • bez umělých sladidel
  • rychlé a snadné použití
210,00 Kč (2 625,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Squeezy Salt Tabs

Squeezy Salt Tabs, 41 g

  • se sodíkem a draslíkem
  • pro vegetariánskou stravu
  • chuťově neutrální potah
330,00 Kč (8 048,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Squeezy Energy Drink

Squeezy Energy Drink, Orange (650 g)

  • se sodíkem a draslíkem
  • veganské a bezlepkové složení
  • rychlá příprava ve vodě
460,00 Kč (707,69 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Squeezy Liquid Energy Box 12 x 60 ml

Squeezy Liquid Energy Box 12 x 60 ml, Watermelon (720 ml)

  • užívání bez vody
  • obsahuje sodík a draslík
  • bez umělých sladidel
719,00 Kč (998,61 Kč / l)

Doručení do 07. října

Squeezy Energy Balls

Squeezy Energy Balls, Date/Tigernut (50 g)

  • veganské složení
  • se sodíkem a draslíkem
  • ideální během sportu
70,00 Kč (1 400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Liquid Energy + Caffeine Booster Box 12 x 60 ml

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster Box 12 x 60 ml, Lemon + Caffeine (720 ml)

  • obsahuje kofein
  • se sodíkem a draslíkem
  • bez nutnosti zapíjení vodou
719,00 Kč (998,61 Kč / l)

Doručení do 07. října

Squeezy Energy Gel High Fructose Box 12 x 67 g

Squeezy Energy Gel High Fructose Box 12 x 67 g, Lemon (804 g)

  • vysoký obsah fruktózy
  • snadná manipulace
  • optimální během sportu
839,00 Kč (1 043,53 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Squeezy Liquid Energy Refiller

Squeezy Liquid Energy Refiller, Raspberry (1.000 ml)

  • bez lepku a laktózy
  • praktické doplňovací balení
  • s důležitými minerálními látkami
639,00 Kč (639,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Squeezy Energy Gel High Fructose Refiller

Squeezy Energy Gel High Fructose Refiller, Lemon (500 ml)

  • se sodíkem a draslíkem
  • vysoký podíl fruktózy
  • praktické doplňovací balení
519,00 Kč (1 038,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Refiller

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Refiller, Cola + Caffeine (500 ml)

  • pro trénink a závody
  • veganské složení s kofeinem
  • v praktické doplňovací láhvi
460,00 Kč (920,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Squeezy Energy Bar Cherry + Caffeine

Squeezy Energy Bar Cherry + Caffeine, 12 Bars x 50 g (600 g)

  • rostlinné složení
  • s kofeinem z guarany
  • směs ovesných vloček a křupinek
669,00 Kč (1 115,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Liquid Energy + Caffeine Booster Refiller

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster Refiller, Lemon + Caffeine (1.000 ml)

  • tekuté složení bez nutnosti zapíjení
  • praktická láhev k doplňování
  • komplexní směs sacharidů
639,00 Kč (639,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Squeezy Energy Dispenser

Squeezy Energy Dispenser

  • s přesnou stupnicí
  • se 2 ventilovými uzávěry
  • opakovaně použitelné
250,00 Kč

Doručení do 13. října

Squeezy nabízí receptury na bázi sacharidů ve formě klasického gelu i v tekutější variantě Liquid. Obě varianty lze při sportu používat přímo z porcového sáčku nebo prostřednictvím praktických doplňovacích nádob. Všechny produkty jsou vyráběny v Německu podle přísných standardů kvality.