Produkty na bázi cenných proteinů

Nepostradatelné pro úspěšný trénink!

Proteiny jsou biologické makromolekuly složené z aminokyselin, které jsou navzájem spojeny pomocí peptidových vazeb. Proteiny jsou základní součástí živých organismů a účastní se všech procesů v buňkách. Pokud sportujete, správné množství bílkovin je zásadní pro dosažení všech Vašich cílů!

Filtrovat a seřadit

Cena Highlights Značky Forma Cíl tréninku Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti Typ proteinu
Filtr

Proteiny: 1 - 30 z 109 produktů

Raab Vitalfood Bio hrachový protein

Raab Vitalfood Bio hrachový protein, 100 g

  • veganský zdroj bílkovin
  • se všemi 8 esenciálními aminokyselinami
  • bez lepku a laktózy
191,93 Kč 210,00 Kč (1 919,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ESN Designer Whey Protein

ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g)

  • až 25 g bílkovin na porci
  • kombinace koncentrátu a izolátu
  • do koktejlů, kaše a dalších pochoutek
460,00 Kč (1 533,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

More Nutrition Protein Iced Coffee

More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)

  • až 19 g bílkovin na porci
  • bez přidaného cukru
  • z pravého kávového prášku
569,00 Kč (1 896,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nutri + Vegan 3K Protein Powder

nutri + Vegan 3K Protein Powder, Strawberry-​Cream (1.000 g)

  • nejméně 22 g bílkovin na porci
  • krémová textura, lahodně sladká
  • kombinace 3 zdrojů bílkovin
839,00 Kč (839,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Vetain Veganský bio protein

Vetain Veganský bio protein, Vanilla (540 g)

  • k dispozici v různých příchutích
  • čistě rostlinná receptura
  • bez lepku a sóji
849,00 Kč (1 572,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Raab Vitalfood Bio proteinový prášek z lupiny

Raab Vitalfood Bio proteinový prášek z lupiny, 500 g

  • bez přísad – 100% čistý
  • všestranné použití v receptech
  • pro Vaši stravu bohatou na bílkoviny
360,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio rýžovo-proteinový prášek

Govinda Bio rýžovo-​proteinový prášek, 400 g

  • přírodní zdroj bílkovin
  • z hnědé rýže
  • neutrální chuť
330,00 Kč (825,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • hrachový, rýžový a slunečnicový protein
  • bez sójového proteinu a laktózy
  • krémová textura, bez hrudek
549,20 Kč 709,00 Kč (549,20 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Purasana Bio syrovátkový proteinový prášek

Purasana Bio syrovátkový proteinový prášek, Natural (400 g)

  • vysoký obsah bílkovin
  • speciální sušení rozprašováním a filtrace
  • vynikající kvalita syrovátky
719,00 Kč (1 797,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Raab Vitalfood Bio proteinový konopný prášek

Raab Vitalfood Bio proteinový konopný prášek, 500 g

  • se železem a hořčíkem
  • i omega 6 a 3 mastné kyseliny
  • oříšková chuť
519,00 Kč (1 038,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BRAINEFFECT VEGAN PROTEIN Powder

BRAINEFFECT VEGAN PROTEIN Powder, Cookie Dough (600 g)

  • vegan
  • 23 g rostlinného proteinu / porce
  • bez přidaného cukru
839,00 Kč (1 398,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Raab Vitalfood Bio Pur Plus proteinový shake

Raab Vitalfood Bio Pur Plus proteinový shake, 500 g

  • z hrachového a rýžového proteinu
  • nevýrazná chuť
  • čistě rostlinný
589,00 Kč (1 178,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 g)

  • bílkoviny (hrášek, rýže, konopí a slunečnice)
  • přirozeně slazeno s agáve
  • bez sóji, lepku a laktózy
399,35 Kč 519,00 Kč (998,38 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Raab Vitalfood Bio protein z dýňových semínek

Raab Vitalfood Bio protein z dýňových semínek, 500 g

  • jemné aroma
  • s 60 % bílkovin
  • do sladkých i slaných pokrmů
410,00 Kč (820,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Purasana Shape & Control

Purasana Shape & Control, jahoda-​malina (350 g)

  • s hrachovým proteinem
  • k vychutnání si vždy a všude
  • ideální společník během diet
589,00 Kč (1 682,86 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • čirý, lehký a vegan
  • z hydrolyzovaného hrachového proteinu
  • méně kalorií
619,17 Kč 779,00 Kč (1 547,93 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Life Light Najara® proteinový nápoj v prášku

Life Light Najara® proteinový nápoj v prášku, 500 g

  • rostlinné bílkoviny
  • s koenzymem Q10
  • vitamíny, minerály a stopové prvky
689,00 Kč (1 378,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mammut Whey Protein 1000 g

Mammut Whey Protein 1000 g, Vanilla (1.000 g)

  • 27 g bílkovin na porci
  • praktické uzavírání na zip
  • včetně odměrky
2 039,00 Kč (2 039,00 Kč / kg)

Doprava zdarma do 20. října

Raab Vitalfood Bio rýžový proteinový prášek

Raab Vitalfood Bio rýžový proteinový prášek, 400 g

  • veganský zdroj bílkovin
  • obsahuje všechny esenciální aminokyseliny
  • neutrální chuť
460,00 Kč (1 150,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Atombody Whey Protein

Atombody Whey Protein, Chocolate (400 g)

  • syrovátkový proteinový koncentrát a izolát
  • 100% přírodní
  • slazen stévií
365,14 Kč 390,00 Kč (912,85 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Purasana Vegan Protein Soja Bio

Purasana Vegan Protein Soja Bio, Natur (400 g)

  • ideální pro osoby s laktózovou intolerancí
  • vysoce kvalitní rostlinné bílkoviny
  • vyvážený profil aminokyselin
519,00 Kč (1 297,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nutri + Vegan 6K Protein Powder

nutri + Vegan 6K Protein Powder, Banana (1.000 g)

  • 6 rostlinných zdrojů bílkovin
  • nejméně 20 g bílkovin na porci
  • ideální pro každodenní cvičení
839,00 Kč (839,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Purasana Vegan Pea Protein

Purasana Vegan Pea Protein, Natural (400 g)

  • vysoký obsah bílkovin
  • bez sóji, lepku a laktózy
  • různé příchutě
539,00 Kč (1 347,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mammut Whey Protein 3000 g

Mammut Whey Protein 3000 g, Iced Coffee (3.000 g)

  • 27 g bílkovin na porci
  • včetně odměrky
4 479,00 Kč (1 493,00 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

SanaCare SanaTranquilact

SanaCare SanaTranquilact, 120 kapslí

  • ideální doplněk před soutěží
  • doplněk stravy
1 489,00 Kč (29 543,65 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Bio surový proteinový prášek z dýňových semínek

Schalk Mühle Bio surový proteinový prášek z dýňových semínek, 750 g

  • univerzální použití
  • vyrobeno s péčí
  • 100% přírodní ingredience
589,00 Kč (785,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

SATURO® Balanced proteinový prášek

SATURO® Balanced proteinový prášek, vanilka (1.400 g)

  • vysoce kvalitní rostlinný protein
  • bohatý na vlákninu a vitamíny
  • stačí na 14 porcí
849,00 Kč (606,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Performance Whey Protein

nu3 Performance Whey Protein, Vanilla (1 kg)

  • 21 g bílkovin na porci
  • bez přidaného cukru a aspartamu
  • ideální do shaků, bowls a na pečení
899,00 Kč (899,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

More Nutrition Clear Protein

More Nutrition Clear Protein, Peach Passionfruit (300 g)

  • čirý proteinový koktejl
  • chutná jako džus, limonáda nebo ledový čaj
  • až 25 g bílkovin na porci
639,00 Kč (2 130,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Schalk Mühle Bio čokoládová proteinová směs s kakaem

Schalk Mühle Bio čokoládová proteinová směs s kakaem, 750 g

  • 100% rakouské suroviny
  • sladká chuť
719,00 Kč (958,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října