Schalk Mühle - lahodné oleje

Ideální pro Vaše recepty

Oleje ve vysoké kvalitě.

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Oleje: 7 produktů

Schalk Mühle Bio rakouský panenský řepkový olej

Schalk Mühle Bio rakouský panenský řepkový olej, 500 ml

  • 100% bio
  • vegan
  • šetrně vyroben
273,99 Kč 310,00 Kč (547,98 Kč / l)

Doručení do 08. října

Schalk Mühle Bio rakouský panenský lněný olej

Schalk Mühle Bio rakouský panenský lněný olej, 250 ml

  • bohatý na omega 3 mastné kyseliny
  • 100% bio
  • vhodný do mnoha skvělých receptů
249,27 Kč 280,00 Kč (997,08 Kč / l)

Doručení do 08. října

Schalk Mühle Bio rakouský panenský konopný olej

Schalk Mühle Bio rakouský panenský konopný olej, 500 ml

  • jemně a za studena lisovaný
  • přispívá k normální hladině cholesterolu
  • 100% z Rakouska
595,43 Kč 669,00 Kč (1 190,86 Kč / l)

Doručení do 08. října

Schalk Mühle Bio rakouský panenský lněný olej

Schalk Mühle Bio rakouský panenský lněný olej, 250 ml

  • lisovaný za studena
  • univerzální
249,27 Kč 280,00 Kč (997,08 Kč / l)

Doručení do 22. října

Schalk Mühle Bio rakouský panenský slunečnicový olej

Schalk Mühle Bio rakouský panenský slunečnicový olej, 250 ml

  • neutrální výroba z hlediska CO2
  • nejčistší chuť
  • bohatý na nenasycené mastné kyseliny
181,83 Kč 210,00 Kč (727,32 Kč / l)

Doručení do 08. října

Schalk Mühle Bio rakouský panenský saflorový olej

Schalk Mühle Bio rakouský panenský saflorový olej, 250 ml

  • pro bio a syrové potraviny
  • bohatý na nenasycené mastné kyseliny
  • jemná chuť
296,47 Kč 330,00 Kč (1 185,88 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Bio panenský rakouský olej z vlašských ořechů

Schalk Mühle Bio panenský rakouský olej z vlašských ořechů, 100 ml

  • jemně lisovaný za studena
  • univerzální
  • bohatý na omega 3 mastné kyseliny
296,47 Kč 330,00 Kč (2 964,70 Kč / l)

Momentálně není k dispozici