Exotické směsi koření

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Směsi koření: 1 - 30 z 58 produktů

BioKing Hildegard bio zeleninový bujón

BioKing Hildegard bio zeleninový bujón, 300 g

  • s galangalem a yzopem
  • nejodizovaná krystalická sůl z podhůří Himaláje
  • bez zvýrazňovačů chuti
172,84 Kč 200,00 Kč (576,13 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio Vata Balance Churna

Cosmoveda Bio Vata Balance Churna, 90 g

  • koření
  • k ochucení rýže a kari pokrmů
229,04 Kč 260,00 Kč (2 544,89 Kč / kg)

Doručení do 08. října

BioKing Bio zeleninový vývar

BioKing Bio zeleninový vývar, 300 g

  • bez zvýrazňovačů chuti
  • s krystalickou solí z podhůří Himálaje
  • chuť jemně kořenitá, plná
175,09 Kč 200,00 Kč (583,63 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio remuláda

Alnatura Bio remuláda, 250 ml

  • jemné aroma
  • bio kvalita
  • všestranné použití
60,46 Kč 70,00 Kč (241,84 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio hovězí bujón - kostky

Alnatura Bio hovězí bujón -​ kostky, 66 g

  • s 12 % hovězího masa
  • masitá vydatná chuť
  • bez lepku a cukru
46,97 Kč 60,00 Kč (711,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio koření na chléb

Alnatura Bio koření na chléb, 8 g

  • bio kvalita
  • veganské
  • anýz, fenykl, koriandr a kmín
15,50 Kč 20,00 Kč (1 937,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio kuřecí bujón - kostky

Alnatura Bio kuřecí bujón -​ kostky, 66 g

  • s 9,7 % kuřecího masa
  • vydatná chuť
  • bez lepku a přidaného cukru
35,73 Kč 40,00 Kč (541,36 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio Trikatu Churna

Cosmoveda Bio Trikatu Churna, 90 g

  • se zázvorem, dlouhým a černým pepřem
  • šetrné zpracování
  • ostrá
273,99 Kč 310,00 Kč (3 044,33 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio Tandoori Masala

Cosmoveda Bio Tandoori Masala, 90 g

  • pro vynikající tandoori
  • ideální také na marinování
226,79 Kč 260,00 Kč (2 519,89 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio Ras el Hanout

Alnatura Bio Ras el Hanout, 60 g

  • bio kvalita
  • vegan
  • 17 pikantních a aromatických ingrediencí
69,45 Kč 80,00 Kč (1 157,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio zeleninový bujón, bez kvasnic

Alnatura Bio zeleninový bujón, bez kvasnic, 290 g

  • bez přidaného cukru
  • v chuti pikantní
  • vystačí na cca 16 litrů
98,67 Kč 110,00 Kč (340,24 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio Tikka Curry Masala

Cosmoveda Bio Tikka Curry Masala, 80 g

  • pro chutné pokrmy na večírek
  • speciálně sladěná směs koření
226,79 Kč 260,00 Kč (2 834,88 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio italské bylinky

Alnatura Bio italské bylinky, 35 g

  • bio kvalita
  • vegan
  • směs italských bylinek
46,97 Kč 60,00 Kč (1 342,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio bylinky na salát

Alnatura Bio bylinky na salát, 40 g

  • bio kvalita
  • vegan
  • všestranná směs koření
62,71 Kč 70,00 Kč (1 567,75 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio jemná Curry Masala

Cosmoveda Bio jemná Curry Masala, 80 g

  • jemná alternativa
226,79 Kč 260,00 Kč (2 834,88 Kč / kg)

Doručení do 30. října

Alnatura Bio kari, jemné

Alnatura Bio kari, jemné, 60 g

  • bio kvalita
  • veganské
  • všestranné
69,45 Kč 80,00 Kč (1 157,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Classic Ayurveda Bio Agni Queen koření

Classic Ayurveda Bio Agni Queen koření, 80 g

  • na kari a zeleninu
  • podle ajurvédského receptu
  • ideální také do luštěninových pokrmů
179,59 Kč 200,00 Kč (2 244,88 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Classic Ayurveda Bio Coffee Magic směs koření

Classic Ayurveda Bio Coffee Magic směs koření, 70 g

  • zjemňuje kávu
  • s kardamomem a skořicí
  • složil: Udo Schneider
179,59 Kč 200,00 Kč (2 565,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio Masala 7 koření ghí

Cosmoveda Bio Masala 7 koření ghí, 90 g

  • pikantní nádech
  • přírodní a svěží aroma
226,79 Kč 260,00 Kč (2 519,89 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio zeleninový bujón - náhradní balení

Alnatura Bio zeleninový bujón -​ náhradní balení, 250 g

  • s 25 % zeleninové směsi
  • jemně pikantní základ do polévek
  • vegetariánský a bez přidaného cukru
82,93 Kč 100,00 Kč (331,72 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio Pitta Balance Churna

Cosmoveda Bio Pitta Balance Churna, 250 g

  • koření
  • k dochucení rýže a kari pokrmů
572,94 Kč 639,00 Kč (2 291,76 Kč / kg)

Doručení do 08. října

kruut Bio Wild Seeds

kruut Bio Wild Seeds, 60 g

  • ideální jako topping
  • kryogenní mletí za studena (< 40 °C)
  • 100% certifikované bio divoce rostoucí rostliny
318,95 Kč 360,00 Kč (5 315,83 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Classic Ayurveda Bio Methia kořen&iacute;

Classic Ayurveda Bio Methia koření, 100 g

  • pálivé a kořeněné
  • hřejivé vlastnosti
  • stimuluje Kapha
202,06 Kč 230,00 Kč (2 020,60 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio jemn&yacute; Chai Masala

Cosmoveda Bio jemný Chai Masala, 10 g

  • s cenným kořením
46,97 Kč 60,00 Kč (4 697,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Classic Ayurveda Bio Active Kapha kořen&iacute;

Classic Ayurveda Bio Active Kapha koření, 70 g

  • harmonizuje Kapha
  • do hotových jídel
  • komponoval Udo Schneider
157,11 Kč 180,00 Kč (2 244,43 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio Milk Masala

Cosmoveda Bio Milk Masala, 25 g

  • jemně kořeněně sladká vůně
  • do sladkostí
91,92 Kč 110,00 Kč (3 676,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Classic Ayurveda Bio pomeranč a gran&aacute;tov&eacute; jablko

Classic Ayurveda Bio pomeranč a granátové jablko, 60 g

  • suché chutney
  • pro dresinky a dipy
  • speciální chuť
134,64 Kč 150,00 Kč (2 244,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio Moong Dal Masala

Cosmoveda Bio Moong Dal Masala, 80 g

  • pro snadno stravitelné pokrmy Moong Dal
  • žlutá čočka
  • pro luštěniny
226,79 Kč 260,00 Kč (2 834,88 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio Korma Curry Masala

Cosmoveda Bio Korma Curry Masala, 80 g

  • speciálně vyvinutá ajurvédská směs
  • pro sladké pokrmy korma
226,79 Kč 260,00 Kč (2 834,88 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Classic Ayurveda Bio Oriental Lemon Garden

Classic Ayurveda Bio Oriental Lemon Garden, 70 g

  • citrus, skořice a kurkuma
  • orientálně-kořeněná
  • ideální na rýži a kuskus
202,06 Kč 230,00 Kč (2 886,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října