Původní a alternativní mouky na pečení

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Forma Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti Typ ajurvédského produktu
Filtr

Původní a alternativní: 1 - 30 z 40 produktů

Raab Vitalfood Bio proteinový prášek z lupiny

Raab Vitalfood Bio proteinový prášek z lupiny, 500 g

  • bez přísad – 100% čistý
  • všestranné použití v receptech
  • pro Vaši stravu bohatou na bílkoviny
360,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio pohanková mouka

Alnatura Bio pohanková mouka, 500 g

  • typická aromatická chuť
  • na sladko i na slano
  • 100% bez lepku a s vysokým obsahem vlákniny
90,00 Kč (180,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio cizrnová mouka

Alnatura Bio cizrnová mouka, 400 g

  • silné ořechové aroma
  • na palačinky a další
  • vegan a bez lepku
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Raab Vitalfood Bio mouka z hroznových jader

Raab Vitalfood Bio mouka z hroznových jader, 300 g

  • jemně lisovaná za studena
  • lze ji smíchat i s jinou moukou
  • s receptem
210,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio mouka z hroznových jader, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio mouka z hroznových jader, částečně odolejovaná, 500 g

  • na chléb a pečené dobroty
  • znovu uzavíratelné balení
  • vhodná i na smažení
180,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Solling Bio ořechová mouka, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio ořechová mouka, částečně odolejovaná, 500 g

  • jemně mletá
  • lahodné aroma
  • na pečení a vaření
180,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio lupinová mouka

Rapunzel Bio lupinová mouka, 250 g

  • jemná oříšková chuť
  • bílkoviny, vláknina a stopové prvky
  • ideální pro vegany, sportovce a aktivní lidi
110,00 Kč (440,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Solling Bio dýňová mouka, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio dýňová mouka, částečně odolejovaná, 500 g

  • nenápadná chuť
  • jemně mletá
  • na pečení a obalování
180,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio kukuřičná mouka

Alnatura Bio kukuřičná mouka, 500 g

  • bez lepku
  • na pečení a vaření
  • dělá pečivo nadýchanějším
60,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio banánová mouka

Govinda Bio banánová mouka, 350 g

  • všestranné použití
  • na vaření a pečení
  • neutrální chuť
180,00 Kč (514,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Solling Bio lněná mouka, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio lněná mouka, částečně odolejovaná, 500 g

  • čerstváze mlýna
  • dobrá a rychlá bobtnavost
  • ideální pro nízkosacharidovou kuchyni
110,00 Kč (220,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio lněná mouka

Rapunzel Bio lněná mouka, 250 g

  • všestranný zdroj bílkovin a vlákniny
  • obsahuje omega-3 mastné kyseliny
  • na pečení, vaření a jako náhrada vajec
80,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio mouka z hroznových jader

Govinda Bio mouka z hroznových jader, 200 g

  • vysoký obsah OPC
  • více než 50 % vlákniny
  • s nízkým obsahem sodíku a bez lepku
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Solling Bio kokosová mouka, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio kokosová mouka, částečně odolejovaná, 500 g

  • na pečení a do müsli
  • jemně mletá
  • vysoká kapacita bobtnání
160,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnavit Bio univerzální mouková směs

Alnavit Bio univerzální mouková směs, 500 g

  • bez lepku
  • pro sladké i slané recepty
  • bez cukru a bez kvasnic
100,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Solling Bio mandlová mouka, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio mandlová mouka, částečně odolejovaná, 500 g

  • namleta nahrubo
  • na pečení nebo s müsli
  • jemná chuť
330,00 Kč (660,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Solling Bio sezamová mouka, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio sezamová mouka, částečně odolejovaná, 500 g

  • na pečení a ke zjemnění
  • nasládlá chuť
  • znovu uzavíratelné balení
180,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio mandlová mouka

Govinda Bio mandlová mouka, 200 g

  • jemně mletá
  • nižší obsah tuku
  • více bílkovin a vlákniny
300,00 Kč (1 500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Raab Vitalfood Bio lněná mouka

Raab Vitalfood Bio lněná mouka, 200 g

  • lehce oříšková chuť
  • vysoký obsah vlákniny
  • přírodní náhražka vajec
160,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio chia mouka

Ölmühle Fandler Bio chia mouka, 400 g

  • ideální pro zahušťování omáček a dušených pokrmů
  • cenný dodavatel omega-3
  • jemná ořechová příchuť
260,00 Kč (650,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio pražená cizrnová mouka

Rapunzel Bio pražená cizrnová mouka, 500 g

  • jemné oříškové a delikátní pražené aroma
  • mletá z celých plodů
  • na vaření, pečení a jako náhražka vajec
140,00 Kč (280,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio dýňová mouka

Ölmühle Fandler Bio dýňová mouka, 400 g

  • ideální pro veganskou kuchyni
  • jemná oříšková chuť
  • částečně odtučněná
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio lněná mouka

Ölmühle Fandler Bio lněná mouka, 400 g

  • jemná a pikantní chuť
  • na chléb, koláče a sušenky
  • cenná přísada i pro veganskou kuchyni
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Bio pohankový celozrnný prášek

BioKing Bio pohankový celozrnný prášek, 500 g

  • pětkrát jemnější než mouka
  • šetrný výrobní proces
  • sušení pod 30°C
160,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

FutuNatura Bio konopný protein

FutuNatura Bio konopný protein, 500 g

  • vysoká kvalita
  • rostlinné bílkoviny
  • získaný z konopných semínek
370,00 Kč (740,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cosmoveda Besan bio cizrnová mouka

Cosmoveda Besan bio cizrnová mouka, 1 kg

  • lehká chuť
  • hodnotná potravina bohatá na bílkoviny
260,00 Kč (260,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio konopná mouka

Ölmühle Fandler Bio konopná mouka, 400 g

  • jemná chuť
  • cenný dodavatel bílkovin
  • ideální do chleba a pečiva
250,00 Kč (625,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cosmoveda Bio kokosová mouka

Cosmoveda Bio kokosová mouka, 1 kg

  • na vaření a pečení
  • přirozeně bez lepku
  • alternativa k moukám obsahujícím lepek
280,00 Kč (280,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio lupinová mouka

Govinda Bio lupinová mouka, 300 g

  • bez lepku
  • vysoký obsah bílkovin
  • vysoký obsah vlákniny
280,00 Kč (933,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio kokosová mouka

Rapunzel Bio kokosová mouka, 250 g

  • obzvláště jemná a aromatická
  • obsahuje cenné živiny
  • do polévek, pečiva, smoothies a dalších
100,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října