Lahodné ovocné šťávy

S vybranými ingrediencemi

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Ovocné šťávy: 1 - 30 z 53 produktů

Alnatura Bio citronová šťáva

Alnatura Bio citronová šťáva, 750 ml

  • bio kvalita
  • vegan
  • ze španělských a italských citronů
105,41 Kč 120,00 Kč (140,55 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio hroznový džus, přirozeně zakalený

Alnatura Bio hroznový džus, přirozeně zakalený, 1 l

  • 100% přímá šťáva
  • z červených hroznů
  • chutná čistý a zředěný
67,20 Kč 80,00 Kč (67,20 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio citronová šťáva přímá

Alnatura Bio citronová šťáva přímá, 200 ml

  • přímá šťáva
  • bio kvalita
  • vegan
42,48 Kč 50,00 Kč (212,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio přímá šťáva z granátového jablka

Alnavit Bio přímá šťáva z granátového jablka, 330 ml

  • přímo lisovaná se semínky
  • intenzivní tmavá barva, díky polyfenolům
  • přirozeně kyselá a ovocná chuť
91,92 Kč 110,00 Kč (278,55 Kč / l)

Doručení do 14. října

Obsthof Retter Bio zázvorový elixír

Obsthof Retter Bio zázvorový elixír, 500 ml

  • nealkoholický
  • ručně vyrobený
  • 100% koncentrovaný
361,66 Kč 410,00 Kč (723,32 Kč / l)

Doručení do 08. října

Obsthof Retter Bio borůvková šťáva

Obsthof Retter Bio borůvková šťáva, 750 ml

  • z čistého lisování
  • přirozeně zakalená
  • bez jakýchkoliv přísad
406,62 Kč 460,00 Kč (542,16 Kč / l)

Doručení do 08. října

Obsthof Retter Bio šťáva z aronie

Obsthof Retter Bio šťáva z aronie, 750 ml

  • z čistého lisování
  • ideální na podzim
  • přirozeně zakalená
224,55 Kč 250,00 Kč (299,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Bio džus z růžového grapefruitu, přímá šťáva

Alnatura Bio džus z růžového grapefruitu, přímá šťáva, 750 ml

  • 100% přímá šťáva
  • čerstvě lisovaná
  • ovocná chuť
103,16 Kč 120,00 Kč (137,55 Kč / l)

Doručení do 08. října

FutuNatura Graviola 100% šťáva

FutuNatura Graviola 100% šťáva, 500 ml

  • s vitamínem C
  • bez konzervantů
287,48 Kč 320,00 Kč (574,96 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio přímá šťáva z aronie

Alnavit Bio přímá šťáva z aronie, 330 ml

  • 100% šťáva z aronie
  • kyselá bylinná chuť
  • bez umělých přísad
76,19 Kč 90,00 Kč (230,88 Kč / l)

Doručení do 08. října

Obsthof Retter Bio elixír z kurkumy

Obsthof Retter Bio elixír z kurkumy, 500 ml

  • bez alkohlu
  • 100% koncentrát
  • bez umělých příchutí
406,62 Kč 460,00 Kč (813,24 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio přímá brusinková šťáva

Alnavit Bio přímá brusinková šťáva, 330 ml

  • 100% kanadské brusinky
  • přírodní a veganské
  • červené barvivo z polyfenolů
125,64 Kč 140,00 Kč (380,73 Kč / l)

Doručení do 08. října

FutuNatura Šťáva z plodů noni

FutuNatura Šťáva z plodů noni, 1.000 ml

  • aromatická chuť
  • s proxeroninem a proxeronázou
685,34 Kč 769,00 Kč (685,34 Kč / l)

Doručení do 08. října

Bio jemný jablečný džus, přirozeně zakalený

Alnatura Bio jemný jablečný džus, přirozeně zakalený, 1 l

  • extra jemné odrůdy jablek
  • bio kvalita
  • na přímou konzumaci i ředěné
58,21 Kč 70,00 Kč (58,21 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio jablečný džus, přirozeně zakalený

Alnatura Bio jablečný džus, přirozeně zakalený, 1 l

  • přirozeně zakalená přímá šťáva
  • bio kvalita
  • samostatně nebo ředěné
62,71 Kč 70,00 Kč (62,71 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio zázvorová šťáva

Alnavit Bio zázvorová šťáva, 200 ml

  • 97% čistý zázvor
  • veganská a přirozeně zakalená
  • všestranné použití
118,89 Kč 140,00 Kč (594,45 Kč / l)

Doručení do 08. října

Bio červené hrozny přirozeně zakalená přímá šťáva

Alnatura Bio červené hrozny přirozeně zakalená přímá šťáva, 330 ml

  • čistý nebo zředěná
  • praktické 330 ml balení
  • vegan
35,73 Kč 40,00 Kč (108,27 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio limetková šťáva

Alnatura Bio limetková šťáva, 200 ml

  • citrusová příchuť
  • ochucuje nápoje a jídlo
  • 100% bio pěstování, vegan
44,73 Kč 50,00 Kč (223,65 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio přímá bezinková šťáva

Alnavit Bio přímá bezinková šťáva, 330 ml

  • 100% šťáva z bezinky
  • přirozený obsah manganu
  • vynikající i za tepla
100,91 Kč 120,00 Kč (305,79 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio přímá šťáva z rakytníku

Alnavit Bio přímá šťáva z rakytníku, 330 ml

  • krémová přímá šťáva s ovocnou dužinou
  • intenzivně kyselá a ovocná chuť
  • bez přidaného cukru
118,89 Kč 140,00 Kč (360,27 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio zázvorovo-kurkumová šťáva

Alnavit Bio zázvorovo-​kurkumová šťáva, 200 ml

  • příjemná kořeněná nota
  • veganská a přirozeně zakalená
  • všestranná
127,89 Kč 150,00 Kč (639,45 Kč / l)

Doručení do 08. října

Obsthof Retter Čistá bio bezinková šťáva

Obsthof Retter Čistá bio bezinková šťáva, 750 ml

  • bez umělých barviv
  • bez umělých aromat
  • bohaté na vitamíny C a B
247,02 Kč 280,00 Kč (329,36 Kč / l)

Doručení do 08. října

Life Light NONI bio šťáva z ovoce

Life Light NONI bio šťáva z ovoce, 500 ml

  • rostlinná šťáva
  • šetrná produkce scezením
  • certifikované bio zemědělství
595,43 Kč 669,00 Kč (1 190,86 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio snídaňový džus

Alnatura Bio snídaňový džus, 750 ml

  • ovocný a jemný
  • jemně zpracovaný
  • s ovocem a mrkvovou šťávou
76,19 Kč 90,00 Kč (101,59 Kč / l)

Doručení do 08. října

Amaiva Noni šťáva

Amaiva Noni šťáva, 1.000 ml

  • 100% přímá šťáva
  • tradiční kvašení
  • typické ovocné aroma
595,43 Kč 669,00 Kč (595,43 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio pomerančový džus

Alnatura Bio pomerančový džus, 1 l

  • 100% přímá šťáva
  • chutná čistý a zředěný
  • z ekologického zemědělství
103,16 Kč 120,00 Kč (103,16 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio šťáva s jablky a mangem

Alnatura Bio šťáva s jablky a mangem, 330 ml

  • ze šťavnatých jablek
  • s čistou mangovou dužinou
  • šetrné zpracování
42,48 Kč 50,00 Kč (128,73 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio švestkový nápoj

Alnatura Bio švestkový nápoj, 750 ml

  • švestková šťáva
  • v kombinaci s aroniovou šťávou
  • aromatický a sladký
64,95 Kč 80,00 Kč (86,60 Kč / l)

Doručení do 14. října

Obsthof Retter Bio šťáva z granátového jablka

Obsthof Retter Bio šťáva z granátového jablka, 750 ml

  • přirozeně zakalená - bez přísad
  • ovocná svěží chuť
202,06 Kč 230,00 Kč (269,41 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Šťáva z granátového jablka - Wellness týden 15+3

Obsthof Retter Šťáva z granátového jablka -​ Wellness týden 15+3, 15 lahví + 3 lahve zdarma

  • 100% šťáva
  • z čistého lisování jader
  • 15 lahví + 3 lahve zdarma
2 996,76 Kč 4 041,36 Kč (221,98 Kč / l)

Momentálně není k dispozici