Lahodné dipy, pomazánky a pasty

Pro různé příležitosti

Inspirujte se velkým výběrem různých dipů, pomazánek a past pro ájurvédskou, ale i vědomou kuchyni.

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Forma stravování Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Dipy, pomazánky a pasty: 5 produktů

Govinda Bio krém z tygřích ořechů

Govinda Bio krém z tygřích ořechů, 250 g

  • pro celou rodinu
  • bez přidaného cukru
  • jednoduše roztíratelný
136,88 Kč 160,00 Kč (547,52 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio tamarindová pasta

Cosmoveda Bio tamarindová pasta, 250 g

  • pro grilované ryby, maso a drůbež
  • se sladkokyselou chutí
226,79 Kč 260,00 Kč (907,16 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio 100% ovocné mangové pyré

Govinda Bio 100% ovocné mangové pyré, 210 ml

  • Alphonso Mango
  • šetrně zpracované
  • přirozeně obsahuje cukr
91,92 Kč 110,00 Kč (437,71 Kč / l)

Doručení do 21. října

Govinda Bio přírodní mangové pyré

Govinda Bio přírodní mangové pyré, 975 ml

  • Alphonso Mango
  • šetrně zpracované
  • přirozeně obsahuje cukr
339,18 Kč 380,00 Kč (347,88 Kč / l)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio kari pasty

Cosmoveda Bio kari pasty, Jemná kari pasta (175 g)

  • západoindické kořenící pasty
  • pro asijské a místní pokrmy
91,92 Kč 110,00 Kč (525,26 Kč / kg)

Doručení do 08. října