OR TEA? - čaje s přírodními ingrediencemi

Čajové speciality z Amsterdamu

Výborný čajový požitek nejvyšší kvality - značka OR TEA? se specializuje především na čínské čaje. Čistě přírodní ingredience jsou zpracovány do exkluzivních a také exotických směsí, které jsou navíc vizuálně přesvědčivé. Tradiční čajová kultura v moderním pojetí.

Filtrovat a seřadit

Cena Čaj Vlastnosti
Filtr

OR TEA?: 11 produktů

Or Tea? BIO Queen Berry

Or Tea? BIO Queen Berry, Dóza, 100 g

  • bez kofeinu
  • s kousky šípku a jahod
  • sladká vůně a ovocná chuť
271,74 Kč 310,00 Kč (2 717,40 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Or Tea? "Vévody modrý" bio ochucený černý čaj

Or Tea? "Vévody modrý" bio ochucený černý čaj, dóza 100 g

  • klasika s jemnou citrusovou vůní
  • osvěžující vliv
  • potěší Vaše smysly
271,74 Kč 310,00 Kč (2 717,40 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Or Tea? BIO Lychee White Peony

Or Tea? BIO Lychee White Peony, 10 (10 ks)

  • s bílým čajem
  • osvěžující chuť
  • vůně pivoňky a liči
105,41 Kč 120,00 Kč (10,54 Kč / ks)

Doručení do 08. října

Or Tea? "Veselá máta peprná" bio bylinný čaj

Or Tea? "Veselá máta peprná" bio bylinný čaj, Náplň 75 g

  • osvěžující chladivý čaj
  • s fenyklem, kořenem lékořice a bazalkou
  • bez kofeinu
208,80 Kč 240,00 Kč (2 784,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Or Tea? "Kung Flu Fighter" ovocný čaj

Or Tea? "Kung Flu Fighter" ovocný čaj, Dóza 100 g

  • bez kofeinu a bohatý na vitamíny
  • se zázvorem a bylinkami
  • vábivá vůně pomerančů a máty
271,74 Kč 310,00 Kč (2 717,40 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Or Tea? "Snídaně u Tiffanyho" bio černý čaj

Or Tea? "Snídaně u Tiffanyho" bio černý čaj, Dóza 100 g

  • černý čaj
  • sladké aroma
  • plná chuť
271,74 Kč 310,00 Kč (2 717,40 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Or Tea? BIO Dragon Jasmine Green

Or Tea? BIO Dragon Jasmine Green, Dóza 75 g

  • obsahuje kofein
  • osvěžující vůně
  • květinový závěr
271,74 Kč 310,00 Kč (3 623,20 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Or Tea? BIO The Playful Pear

Or Tea? BIO The Playful Pear, čajové sáčky, 10 kusů (20 g)

  • se zeleným čajem
  • intenzivní květinové aroma
  • vytrvalá vůně hrušky
105,41 Kč 120,00 Kč (5 270,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Or Tea? BIO The Secret Life of Chai

Or Tea? BIO The Secret Life of Chai, Dóza, 100 g

  • s černým čajem
  • s příchutí skořice a grapefruitu
  • intenzivní exotická sladká chuť
271,74 Kč 310,00 Kč (2 717,40 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Or Tea? African Affairs

Or Tea? African Affairs, 10 čajových šáčků (10 ks)

  • směs čaje Rooibos
  • jemná vanilková vůně
  • obsahuje kakaové boby
105,41 Kč 120,00 Kč (10,54 Kč / ks)

Doručení do 08. října

Or Tea? BIO Mount Feather

Or Tea? BIO Mount Feather, 10 (10 ks)

  • sladká a osvěžující chuť
  • jemné vůně
  • obzvlášť oblíbený v Číně
105,41 Kč 120,00 Kč (10,54 Kč / ks)

Momentálně není k dispozici