Ölmühle Solling - přírodní oleje

K dochucení různých pokrmů

Jako skvělý doplněk vyvážené stravy - v nejvyšší bio kvalitě!

Filtrovat a seřadit

Cena Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Oleje: 1 - 30 z 46 produktů

Bio panenský olej z černého kmínu - nefiltrovaný BIO

Ölmühle Solling Bio panenský olej z černého kmínu -​ nefiltrovaný BIO, 500 ml

  • obzvláště hustý
  • mírně kořeněná chuť
  • lze vychutnat i neředěný
640,38 Kč 719,00 Kč (1 280,76 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio MCT kokosový olej

Ölmühle Solling Bio MCT kokosový olej, 500 ml

  • bez chuti a bez zápachu
  • cca 40 % kyseliny kaprinové
  • cca 60% kyseliny kaprylové
411,11 Kč 460,00 Kč (822,22 Kč / l)

Doručení do 08. října

Bio mouka z hroznových jader, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio mouka z hroznových jader, částečně odolejovaná, 500 g

  • na chléb a pečené dobroty
  • znovu uzavíratelné balení
  • vhodná i na smažení
159,36 Kč 180,00 Kč (318,72 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio černý egyptský kmín, filtrovaný

Ölmühle Solling Bio černý egyptský kmín, filtrovaný, 500 ml

  • 500 ml
  • jemná plně zralá chuť
  • lze zahřát až na 90°C
640,38 Kč 719,00 Kč (1 280,76 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio dýňová mouka, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio dýňová mouka, částečně odolejovaná, 500 g

  • nenápadná chuť
  • jemně mletá
  • na pečení a obalování
161,61 Kč 180,00 Kč (323,22 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio ořechová mouka, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio ořechová mouka, částečně odolejovaná, 500 g

  • jemně mletá
  • lahodné aroma
  • na pečení a vaření
161,61 Kč 180,00 Kč (323,22 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio panenský kokosový olej

Ölmühle Solling Bio panenský kokosový olej, 500 ml

  • 100% přírodní
  • není rafinovaný ani ztužený
  • ideální také jako náhrada másla
181,83 Kč 210,00 Kč (363,66 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio lněná mouka, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio lněná mouka, částečně odolejovaná, 500 g

  • čerstváze mlýna
  • dobrá a rychlá bobtnavost
  • ideální pro nízkosacharidovou kuchyni
94,17 Kč 110,00 Kč (188,34 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio hořčičný olej, Naturland

Ölmühle Solling Bio hořčičný olej, Naturland, 250 ml

  • pikantní chuť
  • za studena lisovaný a panenský
  • na vaření a k ochucení
363,90 Kč 410,00 Kč (1 455,60 Kč / l)

Doručení do 21. října

Ölmühle Solling Olej z brutnáku lékařského

Ölmühle Solling Olej z brutnáku lékařského, 250 ml

  • jemně lisovaný za studena
  • příjemný i samotný
  • lahodná chuť okurky
505,52 Kč 569,00 Kč (2 022,08 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio panenský arganový olej

Ölmühle Solling Bio panenský arganový olej, 250 ml

  • 100% čistý a přírodní
  • z nepražených ořechů
  • s vitamínem E
640,38 Kč 719,00 Kč (2 561,52 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio cejlonská skořice

Ölmühle Solling Bio cejlonská skořice, 180 g

  • jemně mletá
  • z celých skořicových tyčinek
  • čistě rostlinný produkt
204,31 Kč 230,00 Kč (1 135,06 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio červený palmový olej - Naturland Fair

Ölmühle Solling Bio červený palmový olej -​ Naturland Fair, 1000 ml (1 l)

  • typická chuť
  • výrazná oranžová barva
  • původ: Ghana
433,59 Kč 490,00 Kč (433,59 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio kokosová mouka, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio kokosová mouka, částečně odolejovaná, 500 g

  • na pečení a do müsli
  • jemně mletá
  • vysoká kapacita bobtnání
136,88 Kč 160,00 Kč (273,76 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio mandlová mouka, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio mandlová mouka, částečně odolejovaná, 500 g

  • namleta nahrubo
  • na pečení nebo s müsli
  • jemná chuť
296,47 Kč 330,00 Kč (592,94 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Lničkový olej - Naturland

Ölmühle Solling Lničkový olej -​ Naturland, 500 ml

  • surová kvalita potravin
  • zeleninová rašelinová chuť
  • k vylepšení studených i teplých pokrmů
273,99 Kč 310,00 Kč (547,98 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio Echt! sada

Ölmühle Solling Bio Echt! sada

  • olejové trio (po 100 ml)
  • plná chuť
  • s bazalkou, polévkovou zeleninou a medvědím česnekem
388,63 Kč 440,00 Kč

Doručení do 08. října

Extra panensky olivový olej "Mediterraneo"

Ölmühle Solling Extra panensky olivový olej "Mediterraneo", 750 ml

  • ovocná chuť
  • pro vaření v páře a krátké smažení
  • z jižní Itálie
505,52 Kč 569,00 Kč (674,03 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio šípkový prášek

Ölmühle Solling Bio šípkový prášek, 500 g

  • raw kvalita
  • kyselá-ovocná chuť
  • z ručně sbíraných zralých plodů
273,99 Kč 310,00 Kč (547,98 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio avokádový olej s dužninou

Ölmühle Solling Bio avokádový olej s dužninou, 250 ml

  • intenzivní zelená barva
  • ideální pro studené a teplé pokrmy
  • i pro krátké smažení
366,15 Kč 410,00 Kč (1 464,60 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Semena černého kmínu

Ölmühle Solling Semena černého kmínu, 500 g

  • malá hranatá černá semena
  • pikantní-pepřová chuť
  • univerzální
226,79 Kč 260,00 Kč (453,58 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio sezamová mouka, částečně odolejovaná

Ölmühle Solling Bio sezamová mouka, částečně odolejovaná, 500 g

  • na pečení a ke zjemnění
  • nasládlá chuť
  • znovu uzavíratelné balení
161,61 Kč 180,00 Kč (323,22 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio panenský lněný olej - Naturland

Ölmühle Solling Bio panenský lněný olej -​ Naturland, 500 ml

  • lisovaný za studena
  • jemná ořechová chuť
  • bohatý na omega-3 mastné kyseliny
273,99 Kč 310,00 Kč (547,98 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Chia semínka

Ölmühle Solling Chia semínka, 500 g

  • přírodní
  • do müsli a na pečení
  • bez lepku
229,04 Kč 260,00 Kč (458,08 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio pražený arganový olej

Ölmühle Solling Bio pražený arganový olej, 250 ml

  • 100% přírodní
  • jemně lisovaný za studena
  • s láskou vyroben
640,38 Kč 719,00 Kč (2 561,52 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Konvenční olej z pšeničných klíčků

Ölmühle Solling Konvenční olej z pšeničných klíčků, 100 ml

  • za studena lisovaný a ultrafiltrovaný
  • jemná chuť
  • zlatožlutá barva
181,83 Kč 210,00 Kč (1 818,30 Kč / l)

Doručení do 08. října

Bio kokosová pomazánka z dýňových semínek

Ölmühle Solling Bio kokosová pomazánka z dýňových semínek, 100 g

  • oříšková pomazánka
  • alternativa k máslu a margarínu
  • vegan a bez lepku
136,88 Kč 160,00 Kč (1 368,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio panenský olej z meruňkových jader

Ölmühle Solling Bio panenský olej z meruňkových jader, 100 ml

  • za studena lisovaný z jader
  • jemná mandlová chuť
  • ideální pro sladká jídla
172,84 Kč 200,00 Kč (1 728,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio chia olej

Ölmühle Solling Bio chia olej, 100 ml

  • jemně lisovaný za studena
  • zlatožlutý olej
  • jemně ořechová chuť
181,83 Kč 210,00 Kč (1 818,30 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Salátové oleje

Ölmühle Solling Salátové oleje, 300 ml

  • trio jemných olejů
  • za studena lisované, čerstvé z mlýna
  • vegan a bez lepku
388,63 Kč 440,00 Kč (1 295,43 Kč / l)

Doručení do 08. října