Obsthof Retter - ovocné šťávy z Rakouska

100% chuť a bezpečnost, 0% přísad!

Obsthof Retter, který před více než 130 lety založil Werner Retter, se věnuje výrobě různých druhů šťáv, elixírů a pálenky. Společnost je od roku 1990 certifikována jako ekologická a pečlivě vyvíjí produkty té nejlepší kvality.

Filtrovat a seřadit

Cena Forma Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Obsthof Retter: 9 produktů

Obsthof Retter Bio zázvorový elixír

Obsthof Retter Bio zázvorový elixír, 500 ml

  • nealkoholický
  • ručně vyrobený
  • 100% koncentrovaný
410,00 Kč (820,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Obsthof Retter Bio borůvková šťáva

Obsthof Retter Bio borůvková šťáva, 750 ml

  • z čistého lisování
  • přirozeně zakalená
  • bez jakýchkoliv přísad
460,00 Kč (613,33 Kč / l)

Doručení do 07. října

Obsthof Retter Bio šťáva z aronie

Obsthof Retter Bio šťáva z aronie, 750 ml

  • z čistého lisování
  • ideální na podzim
  • přirozeně zakalená
250,00 Kč (333,33 Kč / l)

Doručení do 07. října

Obsthof Retter Bio kurkumová pasta

Obsthof Retter Bio kurkumová pasta, 100 g

  • pro horké nápoje
  • i jako pomazánka
  • ruční výroba
260,00 Kč (2 600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Obsthof Retter Bio elixír z kurkumy

Obsthof Retter Bio elixír z kurkumy, 500 ml

  • bez alkohlu
  • 100% koncentrát
  • bez umělých příchutí
460,00 Kč (920,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Obsthof Retter Čistá bio bezinková šťáva

Obsthof Retter Čistá bio bezinková šťáva, 750 ml

  • bez umělých barviv
  • bez umělých aromat
  • bohaté na vitamíny C a B
280,00 Kč (373,33 Kč / l)

Doručení do 07. října

Obsthof Retter Čistá bio brusinková šťáva

Obsthof Retter Čistá bio brusinková šťáva, 750 ml

  • z plně zralého ovoce
  • bohatá na vitamíny
  • jemně lisovaná
330,00 Kč (440,00 Kč / l)

Doručení do 22. října

Šťáva z granátového jablka - Wellness týden 15+3

Obsthof Retter Šťáva z granátového jablka -​ Wellness týden 15+3, 15 lahví + 3 lahve zdarma

  • 100% šťáva
  • z čistého lisování jader
  • 15 lahví + 3 lahve zdarma
2 996,76 Kč 4 041,36 Kč (221,98 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Obsthof Retter Bio šťáva z granátového jablka

Obsthof Retter Bio šťáva z granátového jablka, 750 ml

  • přirozeně zakalená - bez přísad
  • ovocná svěží chuť
230,00 Kč (306,67 Kč / l)

Momentálně není k dispozici