nu3 - proteinové produkty

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Forma Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti Typ proteinu
Filtr

Proteinové produkty: 14 produktů

nu3 Protein Cream

nu3 Protein Cream, Hazelnut Cacao (200 g)

  • vysoce redukovaný cukr
  • s přírodními složkami
  • bez palmového oleje
119,63 Kč 160,00 Kč (598,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • hrachový, rýžový a slunečnicový protein
  • bez sójového proteinu a laktózy
  • krémová textura, bez hrudek
549,20 Kč 709,00 Kč (549,20 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Vegan Protein 3K Bar

nu3 Vegan Protein 3K Bar, 65 g

  • vysoce kvalitní protein
  • zvláště čokoládová
  • bez přidaného cukru a sukralózy
43,70 Kč 60,00 Kč (672,31 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Fit Protein Müsli

nu3 Fit Protein Müsli, Cocao Crunch (350 g)

  • 33 % bílkovin a pouze 4 % cukru
  • s Guaranou a Matcha
  • rychlé a jednoduché
159,59 Kč 210,00 Kč (455,97 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • čirý, lehký a vegan
  • z hydrolyzovaného hrachového proteinu
  • méně kalorií
464,38 Kč 779,00 Kč (1 160,95 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 g)

  • bílkoviny (hrášek, rýže, konopí a slunečnice)
  • přirozeně slazeno s agáve
  • bez sóji, lepku a laktózy
399,35 Kč 519,00 Kč (998,38 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Fit Protein Bar

nu3 Fit Protein Bar, Salted Caramel (55 g)

  • o 90 % méně cukru
  • bez sukralózy a aspartamu
  • s minimálně 32 % bílkovin
55,69 Kč 80,00 Kč (1 012,55 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Fit Vegan Protein Bar

nu3 Fit Vegan Protein Bar, Cinnamon choc crisp (50 g)

  • z hrášku, slunečnice a rýže
  • obsahuje méně než 2 g cukru
  • lahodná
53,69 Kč 70,00 Kč (1 073,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Fit Vegan Protein Brownie

nu3 Fit Vegan Protein Brownie, 50 g

  • bohaté na bílkoviny a vlákninu
  • nízký obsah cukru
  • vegan
55,69 Kč 80,00 Kč (1 113,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Performance Whey Protein

nu3 Performance Whey Protein, Vanilla (1 kg)

  • 21 g bílkovin na porci
  • bez přidaného cukru a aspartamu
  • ideální do shaků, bowls a na pečení
899,00 Kč (899,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Fit Protein Muffins

nu3 Fit Protein Muffins, Chocolate (240 g)

  • vystačí na 12 šťavnatých muffinů
  • vegan a bez lepku
  • redukovaný cukr
163,63 Kč 210,00 Kč (681,79 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Vegan Protein 3K Advanced

nu3 Vegan Protein 3K Advanced, Chocolate (500 g)

  • hrachový, rýžový a slunečnicový protein
  • bez sójového proteinu a laktózy
  • krémová textura, bez hrudek
420,00 Kč (840,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Fit Protein Bites

nu3 Fit Protein Bites, Peanut Butter (60 g)

  • nízký obsah cukru a vegan
  • lahodné
  • bohaté na vlákninu
120,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Organic Pumpkinseed Protein

nu3 Organic Pumpkinseed Protein, 500 g

  • ze 100% dýňových semínek
  • s 60% obsahem bílkovin
  • v bio kvalitě
280,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října