Kneipp - pečující sprchové gely

Filtrovat a seřadit

Cena Typ pokožky Vlastnosti
Filtr

Sprchové gely: 9 produktů

Buď volná, bláznivá a šťastná sprchový gel

Kneipp Buď volná, bláznivá a šťastná sprchový gel, 200 ml

  • vegan
  • bez mikroplastů
  • vůně pomeranče
89,68 Kč 100,00 Kč (448,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Kneipp Slunce v srdci sprchový gel

Kneipp Slunce v srdci sprchový gel, 200 ml

  • s pomerančem a bergamotem
  • udržuje vlhkost pokožky
  • osvěžující citrusová vůně
89,68 Kč 100,00 Kč (448,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Kneipp Oddechový čas sprchový gel

Kneipp Oddechový čas sprchový gel, 200 ml

  • pro všechny typy pokožky
  • hřejivé dřevité vůně
  • santalové dřevo a pačuli
89,68 Kč 100,00 Kč (448,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Kneipp Mandlové květy sprchový gel

Kneipp Mandlové květy sprchový gel, 200 ml

  • pro suchou a citlivou pokožku
  • intenzivní péče
  • vegan
91,92 Kč 110,00 Kč (459,60 Kč / l)

Doručení do 08. října

Kneipp Jsi úžasná! sprchový gel

Kneipp Jsi úžasná! sprchový gel, 200 ml

  • vegan
  • s granátovým jablkem a kakaem
  • bez mikroplastů
89,68 Kč 100,00 Kč (448,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Kneipp Dobrá nálada sprchový gel

Kneipp Dobrá nálada sprchový gel, 200 ml

  • vegan
  • bez mikroplastů
  • s maracujou a grapefruitem
89,68 Kč 100,00 Kč (448,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Kneipp Goodbye Stress sprchový gel

Kneipp Goodbye Stress sprchový gel, 200 ml

  • pro všechny typy pokožky
  • přírodní esenciální oleje
  • osvěžující vůně
89,68 Kč 100,00 Kč (448,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Kneipp Radost ze života sprchový gel

Kneipp Radost ze života sprchový gel, 200 ml

  • s litsea cubeba a citronem
  • bez minerálních olejů
  • vegan
89,68 Kč 100,00 Kč (448,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Kneipp Je krásné, že existuješ sprchový gel

Kneipp Je krásné, že existuješ sprchový gel, 200 ml

  • s chrpou a slézem
  • vegan a bez minerálních olejů
  • bez mikroplastů
89,68 Kč 100,00 Kč (448,40 Kč / l)

Doručení do 14. října