IronMaxx® - sportovní výživa

Podpořte svůj výkon!

Zde najdete vše, co potřebujete ke sportu! Produkty s dobrým přísunem živin - od bílkovin a aminokyselin přes kreatin až po vitamíny a minerály!

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Cíl tréninku Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

IronMaxx®: 12 produktů

ironMaxx Vegan 30 High Protein Bar

ironMaxx Vegan 30 High Protein Bar, Chocolate (35 g)

  • 26 % bílkovin
  • bez palmového oleje
  • čistě rostlinné složení
30,00 Kč (857,14 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ironMaxx Protein 30 High Protein Bar

ironMaxx Protein 30 High Protein Bar, Chocolate (35 g)

  • lahodná chuť
  • 5 cenných vitamínů
  • nízký obsah cukru
30,00 Kč (857,14 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ironMaxx Protein Creme

ironMaxx Protein Creme, mandle-​čokoláda (250 g)

  • bez lepku
  • s nízkým obsahem sacharidů a cukru
160,00 Kč (640,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ironMaxx 100% Whey Protein, 500 g sáček

ironMaxx 100% Whey Protein, 500 g sáček, jahoda (500 g)

  • obsah bílkovin až 80 %
  • vynikající aminokyselinový profil
  • dokonalá rozpustnost bez hrudek
669,00 Kč (1 338,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ironMaxx Zenith 50 High Protein Bar

ironMaxx Zenith 50 High Protein Bar, Brownie Chocolate Crisp (45 g)

  • 50% obsah bílkovin
  • nízký obsah cukru
  • s hydrolyzátem kolagenu
60,00 Kč (1 333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ironMaxx Lahev na pití

ironMaxx Lahev na pití, šedá (2.200 ml)

  • až 2 200 ml
  • šroubové těsnění
  • s ergonomickou rukojetí
519,00 Kč (235,91 Kč / l)

Doručení do 07. října

ironMaxx Vitamin B Bioactive

ironMaxx Vitamin B Bioactive, 150 kapslí

  • s vitamíny B1, B2, B6 a B12
  • niacin, kyselina listová a kyselina pantothenová
  • 150 kapslí
390,00 Kč (3 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ironMaxx 100 % Vegan Protein Zero

ironMaxx 100 % Vegan Protein Zero, Creamy Chocolate (500 g)

  • vyrobeno v Německu
  • čistě rostlinné složení
  • slazeno stévií
539,00 Kč (1 078,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

ironMaxx Zenith 50 XL High Protein Bar

ironMaxx Zenith 50 XL High Protein Bar, Coconut (1 tyčinka)

  • maximální obsah bílkovin (50 %)
  • optimální přísun proteinu
  • ideální jako svačinka
90,00 Kč (900,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

ironMaxx Collagen Powder Zero

ironMaxx Collagen Powder Zero, Tropical (250 g)

  • lahodná chuť
  • snadno rozpustný prášek
  • aminokyseliny nejvyšší kvality
460,00 Kč (1 840,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

ironMaxx Upper®Shot Zero

ironMaxx Upper®Shot Zero, Cola (60 ml)

  • kolová příchuť
  • s kofeinem a taurinem
  • výborná kvalita
60,00 Kč (1 000,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

ironMaxx Lipo Reduct 600

ironMaxx Lipo Reduct 600, 100 kapslí

  • s vitamínem C
  • vhodné k tučným jídlům
539,00 Kč (7 186,67 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici