Impresum

niceshops GmbH
Saaz 99
8341 Paldau
Rakousko
UID: ATU63964918
Obchodní rejstřík: FN302888z
Generální ředitel Roland Fink, Mag. Christoph Schreiner, Barbara Unterkofler

Předmět podnikání společnosti: obchod se zbožím všeho druhu; nabývání, pronájem a účast ve společnostech se stejným nebo podobným předmětem podnikání společnosti, jakož i jejich řízení.

E-mail: czechia@vitalabo.com
Tel.: (+43) 720 303050 5050

Landesgericht fuer ZRS Graz
Obchodní předpisy: Obchodní předpisy (www.ris.bka.gv.at)
Dobrovolná pravidla chování: www.guetezeichen.at

Bankovní údaje: Česká republika
Majitel účtu:niceshops GmbH
IBAN:CZ75 5500 0000 0050 8013 9899
BIC:RZBCCZPP
Číslo účtu:5080139899
Kód banky5500
Název banky:Raiffeisenbank a.s.
Adresa banky:Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4

Bezirkshauptmannschaft Südoststeiermark
Člen obchodní divize Obchodní komory Štýrska.
Autorita podle ECG: Okresní správa Feldbach.
www.vitalaboprozdravi.cz je informační a nákupní platforma.

www.vitalaboprozdravi.cz je členem skupiny niceshops.

Řešení sporů

Podle nařízení EU o řešení spotřebitelských sporů online naleznete odkaz na platformu pro řešení sporů online zde: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Informace k nařízení o digitálních službách

Informace poskytnuté uživateli podléhají následujícím omezením. Naše směrnice zakazují šíření jakéhokoliv nezákonného obsahu a porušování práv třetích stran. Vyhrazujeme si právo odstranit nebo neschválit recenze a posudky o našich produktech, které obsahují následující obsah: informace nesouvisející s produktem nebo zcela irelevantní; vulgární výrazy nebo jiné výrazy nevhodné pro veřejné fórum; hanlivé výroky; jazyk nesrozumitelný cílové skupině webu; nesprávné ceny, reklamu, spam nebo nevhodné odkazy na jiné produkty, nabídky, webové stránky nebo na konkrétní konkurenty; E-mailové adresy, telefonní čísla nebo jiné osobní či kontaktní údaje; hanlivé komentáře k jiným recenzím nebo posudkům; obrázky, které ukazují nesprávné používání našich produktů.

Recenze a hodnocení jsou před zveřejněním kontrolovány lidmi, ačkoliv si vyhrazujeme právo zavést algoritmické rozhodování, které je podpoří. Stížnosti podané v rámci našich mechanismů oznamování a přijímání opatření jsou co nejdříve zpracovány a zodpovězeny. Po obdržení stížností je příslušný obsah na základě našich směrnic přezkoumán a v případě potřeby zcela odstraněn, přičemž se snažíme o promptní vyřešení.

V souladu s nařízením EU o digitálních službách je E-mailová adresa našeho jednotného kontaktního místa notification@niceshops.com

Další právní informace a podmínky používání www.vitalaboprozdravi.cz

Podmínky používání pro www.vitalaboprozdravi.cz

www.vitalaboprozdravi.cz smí být používána pouze k zákonným účelům. Zejména je zakázáno používat webové stránky k následujícím účelům:

  • šíření nezákonného obsahu;
  • porušování práv třetích stran;
  • šíření virů nebo jiného škodlivého softwaru;
  • narušování provozu webových stránek.

Nepřebíráme žádnou odpovědnost za škody způsobené používáním webových stránek. To platí zejména pro škody způsobené používáním webových stránek nebo používáním obsahu nabízeného na webových stránkách.

Na našich webových stránkách najdete (hypertextové) odkazy na jiné stránky na internetu. U všech těchto odkazů nemáme žádný vliv na podobu a obsah těchto externích stránek. Proto nepřebíráme žádnou odpovědnost za obsah a design těchto stránek. Toto prohlášení se vztahuje na všechny externí odkazy zobrazené na našich webových stránkách.

Veškerý obsah těchto webových stránek je chráněn autorskými právy. Jakékoli použití, kopírování nebo jiné využití obsahu podle autorského práva, zejména text nebo data scraping, je výslovně zakázáno.

Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit podmínky používání. Změněné podmínky používání budou zveřejněny na webových stránkách.

Rozšířená odpovědnost výrobce

Informace o jedinečném identifikačním čísle (UIN) společnosti niceshops GmbH ve Francii:

  • balení: FR223591_01OTUG;
  • baterie a akumulátory: FR041746_06M6YT;
  • elektrická a elektronická zařízení: FR041737_05JK8X.