Jsem nový zákazník

Kde se mohu zaregistrovat?

Zde si můžete kdykoliv založit svůj zákaznický účet.

Můžete zadat své osobní heslo nebo jej nechat automaticky vygenerovat naším systémem.

Poté e-mailem obdržíte potvrzení o registraci. Pokud Vám e-mail nebyl doručen, zkontrolujte složku se spamem nebo nás jednoduše kontaktujte.

Zadejte prosím vždy správnou e-mailovou adresu!

Jaké jsou výhody zákaznického účtu?

Výhody zákaznického účtu v VitalAbo :

  • online sledování zásilek;
  • přehled všech předchozích objednávek;
  • vytváření a spravování seznamů přání;
  • spravování adresáře.

Co je přihlášení hosta?

Objednávku můžete provést i bez registrace, jako host. V tom případě ale nebudou Vaše údaje uloženy a budete se muset pro každou další jednotlivou objednávku znovu přihlásit a údaje zadat znovu. Jako host neobdržíte žádné výhody, nebudete se moci přihlásit k odběru newsletteru a nebudete mít možnost využívat dalších výhod zákaznického účtu.

Neuvidíte například žádné informace o Vaší aktuální objednávce. Kód na sledování Vaší zásilky obdržíte e-mailem.

Pokud jste si u nás už někdy něco zakoupili jako host a nyní si přejete založit zákaznický účet, musíte se zaregistrovat jako nový zákazník nebo nám můžete poslat e-mail. Poté můžeme Váš účet hosta převést na normální zákaznický účet.

Vždy se ujistěte, že je Vaše e-mailová adresa zadaná správně. V opačném případě bohužel nezískáte potřebné informace v případě neočekávaných změn.

Jak funguje přihlášení přes sociální sítě?

Svůj účet na platformě Facebook nebo Google+ můžete snadno propojit se zákaznickým účtem. Funguje to tak, že se nejprve přihlásíte a poté propojíte svůj účet, případně můžete účty propojit už při zakládání svého zákaznického účtu.

Poté se můžete snadno přihlásit pomocí účtu Facebook nebo Google +, aniž byste museli zadávat heslo.

Mohu se zaregistrovat jako společnost?

Na našich stránkách máte možnost zaregistrovat se jako společnost, a to zadáním platného daňového identifikačního čísla (DIČ). Společnosti, které nemají sídlo v Rakousku, musí mít registrované daňové číslo pro nákup v rámci Evropské unie - jinak nebude akceptováno. Náš systém ověřuje daňová čísla v souladu se směrnicemi Evropské unie.

Při objednávce s platným DIČ se k ceně nepřipočítává DPH. Pokud náš systém Vaše daňové číslo nepřijme, můžete objednávku i přesto zadat. Daň z přidané hodnoty lze jako takovou přiznat ve Vaší zemi na konci roku. Zaplacená daň z přidané hodnoty Vám poté bude vrácena.

Uvedení daňového čísla nemá vliv na konečnou cenu. Jedná se pouze o doplňující informace na faktuře.

Už jsem u Vás dříve nakupoval/a, mohu dostat slevu?

Bohužel to není možné. Naše produkty prodáváme pouze koncovým zákazníkům.