Govinda - raw produkty, koření a sladila
V nejvyšší kvalitě
Raw produkty, koření a sladila: 1 - 30 z 34 produktů
Govinda Ajurvédské bio ghí, 420 g
- s oříškovou chutí
- považováno za jedno ze 3 nejdůležitějších rasayana
388,63 Kč 440,00 Kč (925,31 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio hnědé proso, 1.000 g
- mleté
- bez lepku
- ideální do müsli
184,08 Kč 210,00 Kč (184,08 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio krém z tygřích ořechů, 250 g
- pro celou rodinu
- bez přidaného cukru
- jednoduše roztíratelný
136,88 Kč 160,00 Kč (547,52 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio rýžovo-proteinový prášek, 400 g
- přírodní zdroj bílkovin
- z hnědé rýže
- neutrální chuť
296,47 Kč 330,00 Kč (741,18 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio černý sezam , 200 g
- vegan
- ořechová příchuť
- ke zjemnění pokrmů
91,92 Kč 110,00 Kč (459,60 Kč / kg)
Doručení do 21. října
Govinda Bio Chufella, 220 g
- Bez palmového oleje
- ořechová, čokoládová příchuť
- pomazánka s tygřími ořechy
179,59 Kč 200,00 Kč (816,32 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio 100% ovocné mangové pyré, 210 ml
- Alphonso Mango
- šetrně zpracované
- přirozeně obsahuje cukr
91,92 Kč 110,00 Kč (437,71 Kč / l)
Doručení do 21. října
Govinda Bio přírodní mangové pyré, 975 ml
- Alphonso Mango
- šetrně zpracované
- přirozeně obsahuje cukr
339,18 Kč 380,00 Kč (347,88 Kč / l)
Doručení do 08. října
Govinda Bio šípkový prášek , 220 g
- s celými šípky
- do smoothies, müsli a misek
217,80 Kč 250,00 Kč (990,00 Kč / kg)
Doručení do 21. října
Govinda Bio dřišťál, 200 g
- obsahuje velké množství vitamínu C
- jemně sladkokyselý a ovocný
- jemně sušený
206,56 Kč 230,00 Kč (1 032,80 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio datlový cukr, 400 g
- přírodní cukr
- karamelově sladký
- nahrazuje běžný domácí cukr v poměru 1:1
154,86 Kč 180,00 Kč (387,15 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Keltská mořská sůl jemná, 500 g
- získávána z půdy bohaté na hořčík
- ručně sklízená a bez jódu
- intenzivní a přirozená chuť
139,13 Kč 160,00 Kč (278,26 Kč / kg)
Doručení do 21. října
Govinda Bio Protein Chunks plátky, 125 g
- veganská náhražka masa
- z hrachu a bobu obecného
- na smažení a vaření
91,92 Kč 110,00 Kč (735,36 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio raw datlová pasta, 500 g
- přirozeně sladká pasta
- na dezerty a občerstvení
- poctivě obchodované sušené datle
87,43 Kč 100,00 Kč (174,86 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Kala Namak, 150 g
- bohatá na minerály
- velmi intenzivní chuť
- k ochucení polévek a dalších pokrmů
89,68 Kč 100,00 Kč (597,87 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio konopná semínka, 150 g
- s nenasycenými mastnými kyselinami
- jako přísada do pečiva a těstovin
- ořechové aroma
109,90 Kč 130,00 Kč (732,67 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio datlový sirup, 250 g
- 100% datle Barhi
- přírodní alternativa k medu
- čistě rostlinné a v bio kvalitě
73,94 Kč 90,00 Kč (295,76 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio mleté slupky psyllia, 170 g
- neutrální chuť
- vysoká bobtnavost
- k zahušťování
172,84 Kč 200,00 Kč (1 016,71 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Keltská mořská sůl hrubá, 500 g
- ručně sklízená a nerafinovaná
- přirozená šedá barva a struktura
- bez jakýchkoli přísad
139,13 Kč 160,00 Kč (278,26 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio slupky psyllia, 250 g
- přírodní produkt
- neošetřené
- bohaté na vlákninu
206,56 Kč 230,00 Kč (826,24 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio tapiokový škrob, 330 g
- bezlepkové pojivo
- z kořene manioku
- bez chuti
78,44 Kč 90,00 Kč (237,70 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Celé bio tygří ořechy, 250 g
- celé
- pražené
- přirozeně sladké
125,64 Kč 140,00 Kč (502,56 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio chia semínka, 450 g
- vysoce kvalitní bílkoviny
- bohatá na minerály a vitamíny
- bohatá na esenciální OMEGA mastné kyseliny
161,61 Kč 180,00 Kč (359,13 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Stévia, tekutá, 50 ml
- šetrná k zubům
- z čistých glykosidů steviolu
136,88 Kč 160,00 Kč (2 737,60 Kč / l)
Doručení do 08. října
Govinda Bio olej ze semen kmínu, 100 ml
- z originálních semen nigella sativa
- obsahuje esenciální oleje
- na vaření a výrobu kosmetiky
193,07 Kč 220,00 Kč (1 930,70 Kč / l)
Doručení do 21. října
Govinda Bio kvasnicové vločky na bázi rýže, 100 g
- veganská alternativa sýra
- přírodní koření
- obsahují velké množství bílkovin
161,61 Kč 180,00 Kč (1 616,10 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio Protein Chunks náhrada mletého masa, 125 g
- náhrada masa s bílkovinami
- z hrachu a bobu obecného
- na smažení a vaření
96,42 Kč 110,00 Kč (771,36 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Stéviové tablety, 300 tabletek
- 300 ks
- šetrné k zubům
- šetrná výroba
91,92 Kč 110,00 Kč (5 106,67 Kč / kg)
Doručení do 08. října
Govinda Bio mleté tygří ořechy (nejsou raw), 180 g
- nepražené
- přirozeně sladké a jemně oříškové
- bez lepku a s vysokým obsahem vlákniny
123,39 Kč 140,00 Kč (685,50 Kč / kg)
Doručení do 21. října
Govinda Bio proteinový dýňový prášek, 400 g
- 100% z dýňových semínek
- z bio pěstování
- obsahuje cenné bílkoviny
296,47 Kč 330,00 Kč (741,18 Kč / kg)
Doručení do 21. října