Govinda - raw produkty, koření a sladila

V nejvyšší kvalitě

Filtrovat a seřadit

Cena Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Raw produkty, koření a sladila: 1 - 30 z 34 produktů

Govinda Ajurvédské bio ghí

Govinda Ajurvédské bio ghí, 420 g

  • s oříškovou chutí
  • považováno za jedno ze 3 nejdůležitějších rasayana
388,63 Kč 440,00 Kč (925,31 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio hnědé proso

Govinda Bio hnědé proso, 1.000 g

  • mleté
  • bez lepku
  • ideální do müsli
184,08 Kč 210,00 Kč (184,08 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio krém z tygřích ořechů

Govinda Bio krém z tygřích ořechů, 250 g

  • pro celou rodinu
  • bez přidaného cukru
  • jednoduše roztíratelný
136,88 Kč 160,00 Kč (547,52 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio rýžovo-proteinový prášek

Govinda Bio rýžovo-​proteinový prášek, 400 g

  • přírodní zdroj bílkovin
  • z hnědé rýže
  • neutrální chuť
296,47 Kč 330,00 Kč (741,18 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio černý sezam

Govinda Bio černý sezam , 200 g

  • vegan
  • ořechová příchuť
  • ke zjemnění pokrmů
91,92 Kč 110,00 Kč (459,60 Kč / kg)

Doručení do 21. října

Govinda Bio Chufella

Govinda Bio Chufella, 220 g

  • Bez palmového oleje
  • ořechová, čokoládová příchuť
  • pomazánka s tygřími ořechy
179,59 Kč 200,00 Kč (816,32 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio 100% ovocné mangové pyré

Govinda Bio 100% ovocné mangové pyré, 210 ml

  • Alphonso Mango
  • šetrně zpracované
  • přirozeně obsahuje cukr
91,92 Kč 110,00 Kč (437,71 Kč / l)

Doručení do 08. října

Govinda Bio přírodní mangové pyré

Govinda Bio přírodní mangové pyré, 975 ml

  • Alphonso Mango
  • šetrně zpracované
  • přirozeně obsahuje cukr
339,18 Kč 380,00 Kč (347,88 Kč / l)

Doručení do 08. října

Govinda Bio šípkový prášek

Govinda Bio šípkový prášek , 220 g

  • s celými šípky
  • do smoothies, müsli a misek
217,80 Kč 250,00 Kč (990,00 Kč / kg)

Doručení do 21. října

Govinda Bio dřišťál

Govinda Bio dřišťál, 200 g

  • obsahuje velké množství vitamínu C
  • jemně sladkokyselý a ovocný
  • jemně sušený
206,56 Kč 230,00 Kč (1 032,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio datlový cukr

Govinda Bio datlový cukr, 400 g

  • přírodní cukr
  • karamelově sladký
  • nahrazuje běžný domácí cukr v poměru 1:1
154,86 Kč 180,00 Kč (387,15 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Keltská mořská sůl jemná

Govinda Keltská mořská sůl jemná, 500 g

  • získávána z půdy bohaté na hořčík
  • ručně sklízená a bez jódu
  • intenzivní a přirozená chuť
139,13 Kč 160,00 Kč (278,26 Kč / kg)

Doručení do 21. října

Govinda Bio Protein Chunks plátky

Govinda Bio Protein Chunks plátky, 125 g

  • veganská náhražka masa
  • z hrachu a bobu obecného
  • na smažení a vaření
91,92 Kč 110,00 Kč (735,36 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio raw datlová pasta

Govinda Bio raw datlová pasta, 500 g

  • přirozeně sladká pasta
  • na dezerty a občerstvení
  • poctivě obchodované sušené datle
87,43 Kč 100,00 Kč (174,86 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Kala Namak

Govinda Kala Namak, 150 g

  • bohatá na minerály
  • velmi intenzivní chuť
  • k ochucení polévek a dalších pokrmů
89,68 Kč 100,00 Kč (597,87 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio konopná semínka

Govinda Bio konopná semínka, 150 g

  • s nenasycenými mastnými kyselinami
  • jako přísada do pečiva a těstovin
  • ořechové aroma
109,90 Kč 130,00 Kč (732,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio datlový sirup

Govinda Bio datlový sirup, 250 g

  • 100% datle Barhi
  • přírodní alternativa k medu
  • čistě rostlinné a v bio kvalitě
73,94 Kč 90,00 Kč (295,76 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio mleté slupky psyllia

Govinda Bio mleté slupky psyllia, 170 g

  • neutrální chuť
  • vysoká bobtnavost
  • k zahušťování
172,84 Kč 200,00 Kč (1 016,71 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Keltská mořská sůl hrubá

Govinda Keltská mořská sůl hrubá, 500 g

  • ručně sklízená a nerafinovaná
  • přirozená šedá barva a struktura
  • bez jakýchkoli přísad
139,13 Kč 160,00 Kč (278,26 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio slupky psyllia

Govinda Bio slupky psyllia, 250 g

  • přírodní produkt
  • neošetřené
  • bohaté na vlákninu
206,56 Kč 230,00 Kč (826,24 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio tapiokový škrob

Govinda Bio tapiokový škrob, 330 g

  • bezlepkové pojivo
  • z kořene manioku
  • bez chuti
78,44 Kč 90,00 Kč (237,70 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Celé bio tygří ořechy

Govinda Celé bio tygří ořechy, 250 g

  • celé
  • pražené
  • přirozeně sladké
125,64 Kč 140,00 Kč (502,56 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio chia semínka

Govinda Bio chia semínka, 450 g

  • vysoce kvalitní bílkoviny
  • bohatá na minerály a vitamíny
  • bohatá na esenciální OMEGA mastné kyseliny
161,61 Kč 180,00 Kč (359,13 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Stévia, tekutá

Govinda Stévia, tekutá, 50 ml

  • šetrná k zubům
  • z čistých glykosidů steviolu
136,88 Kč 160,00 Kč (2 737,60 Kč / l)

Doručení do 08. října

Govinda Bio olej ze semen kmínu

Govinda Bio olej ze semen kmínu, 100 ml

  • z originálních semen nigella sativa
  • obsahuje esenciální oleje
  • na vaření a výrobu kosmetiky
193,07 Kč 220,00 Kč (1 930,70 Kč / l)

Doručení do 21. října

Govinda Bio kvasnicové vločky na bázi rýže

Govinda Bio kvasnicové vločky na bázi rýže, 100 g

  • veganská alternativa sýra
  • přírodní koření
  • obsahují velké množství bílkovin
161,61 Kč 180,00 Kč (1 616,10 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio Protein Chunks náhrada mletého masa

Govinda Bio Protein Chunks náhrada mletého masa, 125 g

  • náhrada masa s bílkovinami
  • z hrachu a bobu obecného
  • na smažení a vaření
96,42 Kč 110,00 Kč (771,36 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Stéviové tablety

Govinda Stéviové tablety, 300 tabletek

  • 300 ks
  • šetrné k zubům
  • šetrná výroba
91,92 Kč 110,00 Kč (5 106,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Govinda Bio mleté tygří ořechy (nejsou raw)

Govinda Bio mleté tygří ořechy (nejsou raw), 180 g

  • nepražené
  • přirozeně sladké a jemně oříškové
  • bez lepku a s vysokým obsahem vlákniny
123,39 Kč 140,00 Kč (685,50 Kč / kg)

Doručení do 21. října

Govinda Bio proteinový dýňový prášek

Govinda Bio proteinový dýňový prášek, 400 g

  • 100% z dýňových semínek
  • z bio pěstování
  • obsahuje cenné bílkoviny
296,47 Kč 330,00 Kč (741,18 Kč / kg)

Doručení do 21. října