Doplňky stravy s konopím

Bohaté na kyseliny omega-3 a omega-6

Konopí, neuvěřitelně všestranná rostlina, je v posledních letech středem pozornosti, protože jeho semena jsou neuvěřitelně bohatá na cenné živiny, včetně minerálů a vitamínů.

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Forma Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Konopí: 23 produktů

Alnatura Bio konopná semínka, loupaná

Alnatura Bio konopná semínka, loupaná, 200 g

  • jemná oříšková chuť
  • do müsli, polévek a salátů
  • žádný opojný účinek
110,00 Kč (550,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Raab Vitalfood Bio proteinový konopný prášek

Raab Vitalfood Bio proteinový konopný prášek, 500 g

  • se železem a hořčíkem
  • i omega 6 a 3 mastné kyseliny
  • oříšková chuť
519,00 Kč (1 038,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio konopný olej lisovaný za studena

Alnatura Bio konopný olej lisovaný za studena, 250 ml

  • bio kvalita
  • vegan
  • nevhodné pro těhotné, kojící a děti
140,00 Kč (560,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

CBD VITAL Neurosense s konopím

CBD VITAL Neurosense s konopím, 60 kapslí

  • ideální doplněk k CBD produktům
  • ortomolekulární přístup
  • s vitamíny skupiny B
899,00 Kč (42 809,52 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Just Relax - bio CBD konopný čaj

CBD VITAL Just Relax -​ bio CBD konopný čaj, 100 g

  • z organického konopí a meduňky
  • s 1,5% obsahem CBD
  • z ruční sklizně
360,00 Kč (3 600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Purasana Bio konopný proteinový prášek

Purasana Bio konopný proteinový prášek, 200 g

  • rostlinný protein
  • ideální pro vegetariány
310,00 Kč (1 550,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Purasana Bio konopná semínka loupaná

Purasana Bio konopná semínka loupaná, 200 g

  • 100% přírodní
  • vhodné i pro děti
  • vegan, bez laktózy a lepku
260,00 Kč (1 300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Schalk Mühle Bio rakouský panenský konopný olej

Schalk Mühle Bio rakouský panenský konopný olej, 500 ml

  • jemně a za studena lisovaný
  • přispívá k normální hladině cholesterolu
  • 100% z Rakouska
669,00 Kč (1 338,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Govinda Bio konopná semínka

Govinda Bio konopná semínka, 150 g

  • s nenasycenými mastnými kyselinami
  • jako přísada do pečiva a těstovin
  • ořechové aroma
130,00 Kč (866,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio konopný olej

Ölmühle Fandler Bio konopný olej, 250 ml

  • ořechově-bylinný
  • lisovaný za studena
  • ke zjemnění
410,00 Kč (1 640,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

FutuNatura Bio konopný protein

FutuNatura Bio konopný protein, 500 g

  • vysoká kvalita
  • rostlinné bílkoviny
  • získaný z konopných semínek
370,00 Kč (740,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio konopná mouka

Ölmühle Fandler Bio konopná mouka, 400 g

  • jemná chuť
  • cenný dodavatel bílkovin
  • ideální do chleba a pečiva
250,00 Kč (625,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

CBD VITAL Happy Mind s konopím

CBD VITAL Happy Mind s konopím, 60 kapslí

  • jedinečné složení mikroživin
  • s práškem z konopných listů
  • vybrané rostlinné extrakty
769,00 Kč (29 576,92 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Davert Bio konopná semínka loupaná

Davert Bio konopná semínka loupaná, 150 g

  • Oříškové, jemné aroma
  • Všestranný topping na bowls a další pokrmy
  • Vysoká bio kvalita
130,00 Kč (866,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Konopný přípravek pro čistou hlavu a energii

CBD VITAL Konopný přípravek pro čistou hlavu a energii, 60 kapslí

  • s konopným proteinem
  • jedinečné složení
  • s aktivovanými vitamíny
769,00 Kč (16 020,83 Kč / kg)

Doručení do 07. října

CBD VITAL Antistress s konopím

CBD VITAL Antistress s konopím, 60 kapslí

  • vybrané mikroživiny
  • s práškem z konopných listů
  • obsahuje aktivované vitamíny
639,00 Kč (14 522,73 Kč / kg)

Doručení do 07. října

CBD VITAL Fatburner s konopím

CBD VITAL Fatburner s konopím, 60 kapslí

  • s hořkým melounem (Charantea)
  • s aktivovanými vitamíny B
  • extrakt ze zelených kávových zrn Svetol®
1 149,00 Kč (39 620,69 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

CBD plus menopauza

CBD VITAL CBD plus menopauza, 60 kapslí

  • pro ženy nad 40 let
  • směs rostlinných živin a mikroživin
  • inovativní technologie peletového systému
1 029,00 Kč (20 914,63 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PRIMABENE Bio premium konopný olej

PRIMABENE Bio premium konopný olej, 250 ml

  • oříšková chuť
  • tmavě žlutá až tmavě zelená barva
440,00 Kč (1 760,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Ölmühle Solling Bio konopná semínka, neloupaná

Ölmühle Solling Bio konopná semínka, neloupaná, 500 g

  • raw kvalita
  • přírodní a vegan
  • oříšková chuť
200,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 04. listopadu

Schalk Mühle Bio konopná semínka

Schalk Mühle Bio konopná semínka, 300 g

  • vynikající do salátů
  • loupaná a neošetřená
  • s mnoha aminokyselinami
310,00 Kč (1 033,33 Kč / kg)

Doručení do 22. října

BioKing Bio loupaná konopná semínka

BioKing Bio loupaná konopná semínka, 250 g

  • regionální superpotravina
  • s minerály a omega-3 mastnými kyselinami
  • rakouská konopná semínka
260,00 Kč (1 040,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Dr. Wunder Bio konopný proteinový prášek

Dr. Wunder Bio konopný proteinový prášek, 400 g

  • 56 % bílkovin
  • z odtučněných konopných semínek
  • s esenciálními aminokyselinami
440,00 Kč (1 100,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici