Soli a přísady pro teplou a relaxační koupel

Uvolněte se a dopřejte si skvělou relaxaci

Koupelové soli hydratují pokožku, snižují hladinu stresu a zklidňují bolest. Odměňte své tělo po dlouhém a náročném dni skvělou koupelí!

Filtrovat a seřadit

Cena Highlights Značky Vlastnosti
Filtr

Soli a přísady do koupele: 1 - 30 z 88 produktů

Zechsal Krystaly do koupele - doplňovací balení

Zechsal Krystaly do koupele -​ doplňovací balení, 4 kg

  • přírodní přísada do koupele
  • pro opakované naplnění dózy
  • ideální před spaním
769,00 Kč (192,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Goodbye Stress sůl do koupele

Kneipp Goodbye Stress sůl do koupele, 60 g

  • s mátou vodní a rozmarýnem
  • vysoký podíl hlubinné soli
  • vegan
21,10 Kč 30,00 Kč (351,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Goodbye Stress pěna do koupele

Kneipp Goodbye Stress pěna do koupele, 400 ml

  • vodní máta a rozmarýn
  • dlouhotrvající pěna
  • vegan
120,00 Kč (300,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Záda olej do koupele

Kneipp Záda olej do koupele, 100 ml

  • vyživuje všechny typy pokožky
  • příjemně hřejivý
  • na záda, krk a ramena
120,00 Kč (1 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Svaly a klouby olej do koupele

Kneipp Svaly a klouby olej do koupele, 100 ml

  • pro všechny typy pokožky
  • výtažek z hřejivé arniky
  • vybrané esenciální oleje
120,00 Kč (1 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

tetesept "Uvolnění svalů" mořská sůl

tetesept "Uvolnění svalů" mořská sůl, 750 g

  • 100% čistá přírodní mořská sůl
  • vyživuje pokožku
  • s přírodními esenciálními oleji
250,00 Kč (333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Svaly a klouby sůl do koupele

Kneipp Svaly a klouby sůl do koupele, 60 g

  • s extraktem z arniky
  • bez silikonu a minerálních olejů
  • vysoký podíl hlubinné soli
30,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Mandlový květ olej do koupele

Kneipp Mandlový květ olej do koupele, 100 ml

  • pro suchou a citlivou pokožku
  • s 94 % čistého mandlového oleje
  • vegan a bez minerálních olejů
120,00 Kč (1 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Uvolnění sůl do koupele

Kneipp Uvolnění sůl do koupele, 80 g

  • hýčká každý typ pokožky
  • s frangipani a moringou
  • exotická vůně
40,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Hluboké uvolnění sůl do koupele

Kneipp Hluboké uvolnění sůl do koupele, 60 g

  • vegan
  • bez silikonových olejů
  • vysoký podíl hlubinné soli
30,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Tatütata naturkind pěna do koupele

Kneipp Tatütata naturkind pěna do koupele, 40 ml

  • pro citlivou dětskou pokožku
  • skvělá pěna
  • přírodní borůvková vůně
20,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Uvolněná záda sůl do koupele

Kneipp Uvolněná záda sůl do koupele, 600 g

  • s extraktem z ďáblova drápu
  • přírodní esenciální oleje
  • vysoký podíl hlubinné soli
190,00 Kč (316,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Svaly a klouby pěna do koupele

Kneipp Svaly a klouby pěna do koupele, 400 ml

  • s extraktem z arniky
  • přírodní esenciální oleje
  • pro nádherný zážitek z koupele
120,00 Kč (300,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Eukalyptus sůl do koupele na noc

Kneipp Eukalyptus sůl do koupele na noc, 60 g

  • vegan
  • s tymiánem a smrkem
  • bez minerálních olejů
30,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Nejmilejší člověk sůl do koupele

Kneipp Nejmilejší člověk sůl do koupele, 60 g

  • s ibiškem a fíky
  • ovocně-květinová vůně
  • čisté hýčkání
30,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Eukalyptus olej do koupele

Kneipp Eukalyptus olej do koupele, 100 ml

  • pro všechny typy pokožky
  • kořeněná vůně
  • perfektní na podzim a zimu
140,00 Kč (1 400,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Amaiva Alkalická koupelová sůl

Amaiva Alkalická koupelová sůl, 1.000 g

  • zajišťuje vysoce alkalickou vodu
  • pH více než 7,5
  • bez chemických přísad
460,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Hluboké uvolnění pěna do koupele

Kneipp Hluboké uvolnění pěna do koupele, 400 ml

  • s pačuli a santalovým dřevem
  • dlouhotrvající pěna
  • jemná péče
120,00 Kč (300,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Zechsal Dóza Deluxe s krystaly do koupele

Zechsal Dóza Deluxe s krystaly do koupele, 4 kg

  • s dávkovačem a šroubovacím uzávěrem
  • čistý chlorid hořečnatý
  • ideální před spaním
989,00 Kč (247,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Edice zábava při koupání - třpytivá šumivá tableta

tetesept Edice zábava při koupání -​ třpytivá šumivá tableta

  • pro děti od 6 let
  • ovocné vůně
  • třpytivá perlivá koupel
30,00 Kč

Doručení do 07. října

Kids překvapení do koupele Dobrodružství v savaně

tetesept Kids překvapení do koupele Dobrodružství v savaně

  • pro děti od 3 let
  • barví vodu na modro
  • s 1 ze 6 sběratelských zvířecích figurek
110,00 Kč

Doručení do 07. října

Kneipp Eukalyptus naturkind pěna do koupele

Kneipp Eukalyptus naturkind pěna do koupele, 200 ml

  • pro citlivou dětskou pokožku
  • pro děti od 3 let
  • s extraktem z tymiánu
110,00 Kč (550,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

FutuNatura Magnesium Chloride Powder

FutuNatura Magnesium Chloride Powder, 1.000 g

  • pro všechny typy pokožky
  • pro vnější použití
  • snadno rozpustný ve vodě
390,00 Kč (390,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

tetesept Kids pěna do koupele Dobrou noc

tetesept Kids pěna do koupele Dobrou noc, 40 ml

  • s pečující aloe vera
  • s fialovým potravinářským barvivem
  • jemná levandulová vůně
30,00 Kč (750,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Miluji Tě! sůl do koupele

Kneipp Miluji Tě! sůl do koupele, 60 g

  • vegan
  • s malinovým extraktem
  • s brusinkovým olejem
30,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

tetesept Dětská sada Jednorožčí ráj

tetesept Dětská sada Jednorožčí ráj, 300 g

  • 1× pěna do koupele
  • 1× perlivá koupel
  • 1× sprchový gel a šampon 2 v 1
183,61 Kč 230,00 Kč (612,03 Kč / kg)

Doručení do 07. října

tetesept Kids "Období nachlazení" mořská sůl

tetesept Kids "Období nachlazení" mořská sůl, 750 g

  • ideální pro děti od 3 let
  • přírodní esenciální oleje
  • s eukalyptovým a mátovým olejem
250,00 Kč (333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kneipp Eukalyptus pěna do koupele

Kneipp Eukalyptus pěna do koupele, 400 ml

  • s eukalyptem a mátou
  • vegan a bez minerálních olejů
  • jemná péče
120,00 Kč (300,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Dokonalý odpočinek olej do koupele

Kneipp Dokonalý odpočinek olej do koupele, 100 ml

  • s výtažkem z meduňky
  • bez mikroplastů
  • vegan
120,00 Kč (1 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Staré dobré časy pěna do koupele

Kneipp Staré dobré časy pěna do koupele, 400 ml

  • s olejem z červeného máku
  • příjemně svěží vůně
  • bez mikroplastů
120,00 Kč (300,00 Kč / l)

Doručení do 14. října