BRAINEFFECT Daily Gut + Collagen, Creamy Hazelnut (390 g)
Připraveno během okamžiku
1 789,00 Kč
(4 587,18 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 12 mld. živých bakteriálních kultur
- s kolagenem
- všestranné použití
Popis
Prášek Daily Gut+ Collagen od BRAINEFFECT obsahuje 12 miliard živých bakteriálních kultur. Ty se přirozeně vyskytují i ve Vašem střevě. Prášek navíc obsahuje 10 g strukturální bílkoviny kolagenu, která je mimo jiné nezbytná pro Vaši pokožku. Kromě toho je DAILY GUT + KOLLAGEN doplněn o ceramidy, biotin a riboflavin.
Váš další nápoj s tímto práškem připravíte během okamžiku.
Doporučené dávkování:
Ráno před snídaní rozpusťte 3 čajové lžičky ve 300 ml vody nebo (rostlinného) mléka. Prášek můžete použít také do Vašeho müsli, smoothie nebo jogurtu.
Vezměte prosím na vědomí:
Malý vysoušecí sáček v balení není vhodný ke konzumaci, ale pomáhá udržet Váš prášek bez hrudek.
Upozornění:
- DAILY GUT + COLLAGEN užívejte pravidelně alespoň 30 dní.
- Po otevření spotřebujte do 1 měsíce.
- Vysoušecí sáček ponechte trvale v balení, aby se zabránilo tvorbě hrudek a vytvořilo se ideální prostředí pro bakterie.
| Produkt č. | BE-BE20443 |
|---|---|
| Obsah: | 390 g |
| EAN: | 4260697146375 |
| Výrobce č. | BE20443 |
| Značky: | BRAINEFFECT |
| Forma: | prášek |
| Čas užívání: | ráno, před jídlem |
| Typ produktu: | kolagen |
| Může obsahovat stopy: | A - lepku, C - vajec, F - sójových bobů, G - mléka, P - lupiny |
| Dobré pro/na: | žaludek a střeva |
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g | pro max. denní dávku/porci (13 g) |
|---|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1419 / 339 kj / kcal | 184 / 44 kj / kcal |
| tuk | 0,4 g | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g | <0,1 g |
| sacharidy | 6,2 g | 0,8 g |
| z toho cukr | 1,7 g | 0,2 g |
| vláknina | 10,4 g | 1,3 g |
| bílkoviny | 72,4 g | 9,4 g |
| sůl | 2,78 g | 0,36 g |
Složení
| Složení | pro max. denní dávku/porci (13 g) |
|---|---|
| laktobacily a bifidobakterie | 12 x 10^9 BZ |
| kolagenní hydrolyzát | 10 g |
| Concentrate Wheat Ceramide CeramosidesTM | 10 mg |
| vitamín B2 (riboflavin) | 0,21 mg |
| vitamín B7 (biotin) | 7,5 µg |
| vitamín B6 | 0,21 mg |
| vitamín B1 (thiamin) | 0,16 mg |
| Vitamin B12 | 0,38 µg |
Složení
77 % hydrolyzát hovězího kolagenu, přírodní aroma, rezistentní dextrin (vláknina[1]), akáciová vlákna, sůl, 1,92 % nízkotučný kakaový prášek, zahušťovadlo (xanthanová guma), bakteriální směs (Lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium Longum, Bifidobacterium Infantis, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium Breve, Lactobacillus Rhamnosus, lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus plantarum), sladidlo (glykosidy steviolu ze stévie), Ceramosides™, riboflavin, vitamín B6, thiamin, biotin, vitamín B12
- z kukuřice
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Whitewall GmbH, Revaler Straße 30-31, 10245, Berlin, Německo, www.brain-effect.com |
|---|