Biotta - bio šťávy z ovoce a zeleniny

Čistota a udržitelnost v lahvi

Již více než 50 let se nedaleko Bodamského jezera připravují bio šťávy značky Biotta. Objevte to nejlepší z ovoce a zeleniny a vychutnejte si kousek přírody v každém doušku!

Filtrovat a seřadit

Cena Forma Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Biotta: 21 produktů

Biotta Bio Classic šťáva z lesních borůvek

Biotta Bio Classic šťáva z lesních borůvek, 500 ml

  • čistá chuť
  • bez přidaného cukru a přísad
  • šetrně zpracovaná
250,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Biotta Bio Classic Breuss zeleninová šťáva

Biotta Bio Classic Breuss zeleninová šťáva, 500 ml

  • zdroj draslíku
  • šetrné a čerstvé zpracování
  • šťáva z 672 g zeleniny
120,00 Kč (240,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Classic šťáva z kysaného zelí

Biotta Bio Classic šťáva z kysaného zelí, 500 ml

  • zdroj přírodního vitamínu C
  • bez umělých přísad
  • stejná chuť
90,00 Kč (180,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Wellness týden v bio kvalitě

Biotta Wellness týden v bio kvalitě, 1 box

  • vyvinuto ve spolupráci s odborníky na výživu
  • vysoce kvalitní organické ovocné a zeleninové šťávy
1 899,00 Kč (194,77 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Classic celerová šťáva

Biotta Bio Classic celerová šťáva, 500 ml

  • z čerstvě sklizeného celeru
  • obzvláště intenzivní chuť
  • přírodní draslík
140,00 Kč (280,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Classic šťáva z červené řepy

Biotta Bio Classic šťáva z červené řepy, 500 ml

  • z čerstvé a ekologicky pěstované řepy
  • pasterizovaný produkt
  • oblíbené u dospělých i dětí
110,00 Kč (220,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Classic bramborová šťáva

Biotta Bio Classic bramborová šťáva, 500 ml

  • z čerstvě sklizených bio brambor
  • extra jemná
  • pasterovaná
140,00 Kč (280,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio brusinková šťáva Plus

Biotta Bio brusinková šťáva Plus, 500 ml

  • vysoký obsah ovoce
  • sladkokyselá chuť
  • ručně sbírané bobule
220,00 Kč (440,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio šťáva Vital Digest

Biotta Bio šťáva Vital Digest, 500 ml

  • se šťavnatými švestkami a meruňkami
  • ideální šťáva na začátek dne
  • 100% vegan
180,00 Kč (360,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Classic rajčatová šťáva

Biotta Bio Classic rajčatová šťáva, 500 ml

  • z lisovaných a na slunci vyzrálých bio rajčat
  • pasterizovaný produkt
110,00 Kč (220,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Vita 7 Classic

Biotta Bio Vita 7 Classic, 500 ml

  • 7 ovocno-zeleninových přímých šťáv
  • z čerstvě lisovaného ovoce
  • chuťově velmi dobré
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Classic zeleninový koktejl

Biotta Bio Classic zeleninový koktejl, 500 ml

  • přirozeně obsažený vitamín A
  • všestranné kombinace
  • ideální ke kombinování během dnů se šťávami
110,00 Kč (220,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Classic snídaňová šťáva

Biotta Bio Classic snídaňová šťáva, 500 ml

  • z čerstvě sklizeného lisovaného organického ovoce
  • přírodní a veganská
120,00 Kč (240,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio šťáva na půst - Mein Safttag #1

Biotta Bio šťáva na půst -​ Mein Safttag #1, 500 ml

  • ovocná směs manga a pomeranče
  • s kurkumou a vzácným pepřem
  • bio, bez umělých přísad
140,00 Kč (280,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Classic bezinková šťáva

Biotta Bio Classic bezinková šťáva, 500 ml

  • 51% bio šťáva z bezinky
  • bez umělých přísad
  • odrůda bezinky „Haschberg“
220,00 Kč (440,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Classic šťáva z černého rybízu

Biotta Bio Classic šťáva z černého rybízu, 500 ml

  • přímá šťáva z bio bobulí
  • 33 % bio ovocné šťávy
  • obsahuje vitamín C
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Classic mrkvová šťáva

Biotta Bio Classic mrkvová šťáva, 500 ml

  • čerstvě sklizená lisovaná mrkev
  • obsahuje přírodní vitamín A
  • pasterovaná
100,00 Kč (200,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Classic šťáva ze sušených švestek

Biotta Bio Classic šťáva ze sušených švestek, 500 ml

  • s přírodním draslíkem
  • 100% ovocný obsah
  • zdroj vlákniny
180,00 Kč (360,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Breuss zeleninový koktejl

Biotta Bio Breuss zeleninový koktejl, 500 ml

  • originální receptura dle Rudolfa Breusse
  • 100% certifikované bio zeleninové šťávy
  • přírodní zdroj draslíku, bez přidané soli
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio Classic šťáva z granátového jablka

Biotta Bio Classic šťáva z granátového jablka, 500 ml

  • 33% bio šťáva z granátového jablka
  • s přírodními polyfenoly
  • bez přidaného cukru, pouze sladkost ovoce
150,00 Kč (300,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Biotta Bio šťávová kúra 2

Biotta Bio šťávová kúra 2, 500 ml

  • ideální na druhou polovinu dne
  • veganský produkt
140,00 Kč (280,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici