BioKing DARM-FIT, Bio fermentovaný nápoj, 500 ml
S laktobakteriemi a bifidobakteriemi
1 019,00 Kč
(2 038,00 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- z 8 aktivních bakteriálních kmenů
- obsahuje třešeň acerola
- vegan a bez alkoholu
-
bio certifikované -
vegan -
vegetariánské -
lepek -
laktóza
K tomu se hodí
Popis
Tento doplněk stravy od BioKing kombinuje laktobakterie a bifidobakterie z 8 aktivních kmenů bakterií mléčného kvašení s řadou vysoce kvalitních bylinných extraktů a acerolovou třešní. Acerola je považována za přírodní zdroj vitamínu C. Bio fermentovaný nápoj je veganský a ze 100 % bez alkoholu.
Doporučené dávkování:
30–50 ml (1 uzávěr = cca 10 ml) denně rozděleně po dobu několika týdnů nebo také pravidelně užívejte. Ideálně užívejte přímo během jídla. Lze pít čisté nebo rozmíchané v tekutině. Před použitím lahvičku lehce protřepejte.
Pokyny ke skladování:
Po otevření uchovávejte 2 měsíce v chladničce. Může se vyskytnout přetlak a bílé vločky.
| Produkt č. | XAY-PL-100507 |
|---|---|
| Obsah: | 500 ml |
| EAN: | 9120043214392 |
| Výrobce č. | 100507 |
| Značky: | BioKing |
| Forma stravování: | vegan, vegetariánská, bez lepku, bez laktózy |
| Neobsahuje tyto alergeny: | lepek, laktóza |
| Vlastnosti: | bio certifikované, vegan, vegetariánské, BEZ alkoholu, BEZ přidaného cukru |
| Tipy pro skladování: | po otevření skladujte v chladu |
| Dobré pro/na: | žaludek a střeva |
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Složení
voda, melasa[1], zázvorová šťáva[1], Acerolakirschenpulver[1], bylinné extrakty[1] (anýzová semínka, semínka fenyklu, kořen lékořice (Glycorhiza glabra), bazalka, semena pískavice řecké seno, kopřiva, kopr, Engelwurz, květy černého bezu, zázvor, heřmánek (Chamomilla recutita), kerblík, oregano, petržel, máta peprná, rozmarýn, šalvěj, tymián, jalovcové bobule), Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium Longum, lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus Rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactococcus Lactis, Streptococcus thermophilus
- Bio
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 46 / 11 kj / kcal |
| tuk | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| sacharidy | 2,6 g |
| z toho cukr | 0 g |
| bílkoviny | 0,1 g |
| sůl | 0,02 g |
Složení
| Složení | pro/na 30 ml |
|---|---|
| vitamín C | 40 mg |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Rakousko, office@bioking.at |
|---|