BioKing - lahodné koření

K dochucení Vašich receptů

Připravte si zdravé a chutné pokrmy!

Filtrovat a seřadit

Cena Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Koření: 11 produktů

BioKing Řecké oregano

BioKing Řecké oregano, 30 g

  • intenzivní vůně a chuť
  • jako koření nebo čajový nálev
  • pečlivě zpracované řeckými horskými zemědělci
110,00 Kč (3 666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Hildegard bio zeleninový bujón

BioKing Hildegard bio zeleninový bujón, 300 g

  • s galangalem a yzopem
  • nejodizovaná krystalická sůl z podhůří Himaláje
  • bez zvýrazňovačů chuti
200,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Bio zeleninový vývar

BioKing Bio zeleninový vývar, 300 g

  • bez zvýrazňovačů chuti
  • s krystalickou solí z podhůří Himálaje
  • chuť jemně kořenitá, plná
200,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Jemně mletá krystalická sůl

BioKing Jemně mletá krystalická sůl, 500 g

  • nejjemnější stolní sůl
  • šetrný výrobní proces
  • zcela přirozená
100,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 21. října

BioKing HALIT kameny krystalické soli

BioKing HALIT kameny krystalické soli, 1.000 g

  • z podhůří Himálaje
  • šetrný výrobní proces
  • zcela přirozená
240,00 Kč (240,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Bio acerola v prášku

BioKing Bio acerola v prášku, 200 g

  • mírně nakyslá chuť
  • s jemným jablečným tónem
  • přirozeně obsahuje vitamín C
779,00 Kč (3 895,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Kameny krystalické soli

BioKing Kameny krystalické soli, 1.000 g

  • z podhůří Himálaje
  • šetrný výrobní proces
  • původ: Pákistán
160,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing HALIT mletá krystalická sůl

BioKing HALIT mletá krystalická sůl, 500 g

  • šetrný výrobní proces
  • zcela přirozená
140,00 Kč (280,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Hrubá krystalická sůl

BioKing Hrubá krystalická sůl, 500 g

  • šetrný výrobní proces
  • zcela přírodní
  • původ: Pákistán
100,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Hrubě mletá krystalická sůl

BioKing Hrubě mletá krystalická sůl, 1.000 g

  • šetrný výrobní proces
  • zcela přirozená
  • původ: Pákistán
151,61 Kč 160,00 Kč (151,61 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Bio prášek z rakytníku

BioKing Bio prášek z rakytníku, 500 g

  • s přírodním komplexem vitamínů
  • obsahuje vitamín C, B6 a K
1 029,00 Kč (2 058,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října