AllStars - sportovní výživa

Z vysoce kvalitních surovin

Značka AllStars je synonymem pro vysoce kvalitní a efektivní sportovní výživu, protože její produkty jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných surovin a jsou plně v souladu s německými a evropskými potravinářskými předpisy.

Filtrovat a seřadit

Cena Forma Cíl tréninku Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

AllStars: 11 produktů

All Stars Snack Protein Bar

All Stars Snack Protein Bar , Strawberry (35 g)

  • bez aspartamu
  • náplň s obsahem bílkovin
  • křupavá čokoládová poleva
31,23 Kč 40,00 Kč (892,29 Kč / kg)

Doručení do 08. října

All Stars Ovesná tyčinka Oatcake

All Stars Ovesná tyčinka Oatcake, Müsli Yoghurt (80 g)

  • ideální pro trénink
  • ruční výroba
  • pečená v troubě
46,97 Kč 60,00 Kč (587,13 Kč / kg)

Doručení do 08. října

All Stars Creatine Monohydrate

All Stars Creatine Monohydrate, 250 g

  • bez chuti
  • snadná rozpustnost
  • pro silové sportovce
314,46 Kč 350,00 Kč (1 257,84 Kč / kg)

Doručení do 08. října

All Stars Protein Cookie Crunch Bar - Brownie

All Stars Protein Cookie Crunch Bar -​ Brownie, 50 g

  • s 28 % bílkovin
  • vysoký obsah vlákniny
  • nízký obsah kalorií
58,21 Kč 70,00 Kč (1 164,20 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Veganská proteinová tyčinka - Crunchy Peanut Caramel

All Stars Veganská proteinová tyčinka -​ Crunchy Peanut Caramel (45 g)

  • na bázi hrachového proteinového izolátu
  • bez přidaného cukru
  • dobrá chuť
46,97 Kč 60,00 Kč (1 043,78 Kč / kg)

Doručení do 08. října

All Stars EAAs Powder

All Stars EAAs Powder , Black Cherry (420 g)

  • 10 000 mg aminokyselin na porci
  • veganský produkt
  • se sladidlem
595,43 Kč 669,00 Kč (1 417,69 Kč / kg)

Doručení do 08. října

All Stars BCAA Powder - Watermelon

All Stars BCAA Powder -​ Watermelon, 420 g

  • aminokyseliny s rozvětveným řetězcem
  • melounová příchuť
  • bez cukru a želatiny
629,14 Kč 709,00 Kč (1 497,95 Kč / kg)

Doručení do 08. října

All Stars BCAA Mega Caps

All Stars BCAA Mega Caps, 177 g

  • BCAA ve formě kapslí
  • 100% veganský produkt
  • 5 kapslí odpovídá 1 porci
629,14 Kč 709,00 Kč (3 554,46 Kč / kg)

Doručení do 08. října

All Stars Shaker

All Stars Shaker

  • vhodný do myčky na nádobí
  • objem: 600 ml
  • bez obsahu BPA
136,88 Kč 160,00 Kč

Doručení do 08. října

All Stars SKYR Protein Bar

All Stars SKYR Protein Bar, Coconut (35 g)

  • proteinové tyčinky s proteinem SKYR
  • krémová chuť
  • bez lepku a s menším obsahem cukru
33,48 Kč 40,00 Kč (956,57 Kč / kg)

Doručení do 14. října

All Stars Clean Bar - proteinová tyčinka

All Stars Clean Bar -​ proteinová tyčinka, Cookie Dough (45 g)

  • vysoce kvalitní syrovátkový a mléčný protein
  • extra vysoký obsah vlákniny
  • receptura se sníženým obsahem cukru
44,73 Kč 50,00 Kč (994,00 Kč / kg)

Doručení do 21. října