Allos Bio neslazená kaše s fíky a malinami, 500 g

Ráno teplá snídaně...

140,00 Kč

(280,00 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 500 g

Skladem od 07. října

Proč trvá dodání déle?

Proč trvá dodání déle? Tato položka není v současné době skladem, ale brzy bude dostupná. Zboží si tak můžete předobjednat již nyní, odesláno Vám bude ihned po naskladnění. Zavřít poznámku

Doručení do pátek, 09. října

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 069,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • vegan
  • 100 % celozrnné vločky
  • bez přidaného cukru
  • vegan vegan
  • vegetariánské vegetariánské

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Alnatura Bio základní kaše, 500 g

Allos Bio neslazená kaše s fíky a malinami, 500 g 140,00 Kč (280,00 Kč / kg)
Alnatura Bio základní kaše, 500 g 100,00 Kč (200,00 Kč / kg)
Celková cena: 240,00 Kč
Popis

Sladkost Vám nebude chybět, protože tato kaše je plná lahodných ingrediencí, jako jsou celozrnné ovesné vločky, fíky, rozinky a maliny. Bio neslazená kaše s fíky a malinami od ALLOS je vyrobena ze 100% celozrnných vloček a má vysoký obsah vlákniny. Pro dobrý a nekomplikovaný start do nového dne.

Produkt č. XPI-BIOG-310398
Obsah: 500 g
EAN: 4016249236915
Výrobce č. 310398
Značky: Allos
Forma stravování: vegan, vegetariánská
Typ produktu: potravina, snídaňové cereálie a müsli
Vlastnosti: vegan, vegetariánské, BEZ přidaného cukru
Tipy pro skladování: skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla
Může obsahovat stopy: F - sójových bobů, G - mléka, H - ořechů, N - sezamových semínek
Složení

90 % celozrnné ovesné vločky[1], 4 % fíky[1], 3 % sultánky[1], 1,5 % maliny[1], 1,5 % jablko[1], rýžová mouka[1], slunečnicový olej[1]

  1. z ekologického zemědělství
Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty pro/na 100 g
Energie/energetická hodnota 1524 / 364 kj / kcal
tuk 6,4 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 1,2 g
sacharidy 59 g
  z toho cukr 6,7 g
vláknina 10 g
bílkoviny 13 g
sůl 0,02 g
Právní informace
Provozovatel potravinářského podniku: Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Německo, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Allos Bio neslazená kaše s fíky a malinami (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder