10% sleva na sportovní výživu a doplňky

Filtrovat a seřadit

Cena Highlights Značky Forma Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Sport: 19 produktů

Peeroton MAGNESIUM Professional

Peeroton MAGNESIUM Professional, Currant (20 sáčků)

  • aplikace bez vody
  • dejte přímo na jazyk
  • hořčík s citrátovým komplexem
265,52 Kč 340,00 Kč (2 655,20 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STRYVE Towell+ Pro

STRYVE Towell+ Pro, All Black

  • v různých barvách
  • s magnetickým klipem
  • rozměry: 105 cm x 42,5 cm
531,81 Kč 889,00 Kč

Doručení do 07. října

Atombody Rice pudding, 500g

Atombody Rice pudding, 500g, Chocotella (500 g)

  • hotovo za pouhé 2 minuty
  • 100% přírodní rýžová mouka
  • vegan a bez přidaného cukru
122,72 Kč 210,00 Kč (245,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • čirý, lehký a vegan
  • z hydrolyzovaného hrachového proteinu
  • méně kalorií
464,38 Kč 779,00 Kč (1 160,95 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 g)

  • bílkoviny (hrášek, rýže, konopí a slunečnice)
  • přirozeně slazeno s agáve
  • bez sóji, lepku a laktózy
399,35 Kč 519,00 Kč (998,38 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Collagen Beauty Bar - berry choc

nu3 Collagen Beauty Bar -​ berry choc, 40 g

  • bez přidaného cukru
  • s koenzymem Q10
  • vč. zinku, mědi a vitamínu C
41,80 Kč 70,00 Kč (1 045,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioTechUSA Protein Max

BioTechUSA Protein Max, Vanilla Coconut (45 g)

  • 13 g bílkovin na tyčinku
  • bez lepku
  • bez palmového oleje
38,20 Kč 50,00 Kč (848,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Qwetch Izotermický Cold Cup s ouškem, 600 ml

Qwetch Izotermický Cold Cup s ouškem, 600 ml, Tmavě fialová a zlatá

  • udrží chlad až 12 hodin
  • vč. brčka a kartáčku
  • silikonové těsnění
606,74 Kč 1 019,00 Kč

Doručení do 07. října

nu3 Fit Protein Muffins

nu3 Fit Protein Muffins, Chocolate (240 g)

  • vystačí na 12 šťavnatých muffinů
  • vegan a bez lepku
  • redukovaný cukr
163,63 Kč 210,00 Kč (681,79 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mammut Crunchy Protein Bar

Mammut Crunchy Protein Bar, Raspberry-​White Chocolate (45 g)

  • se sójovými křupkami
  • nízký obsah cukru
  • 33 % bílkovin
41,75 Kč 60,00 Kč (927,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioTechUSA Chunky Protein Bar

BioTechUSA Chunky Protein Bar, Triple Chocolate (50 g)

  • vysoký obsah bílkovin na cesty
  • bez přidaného cukru a palmového oleje
  • s křupavými kousky a polevou
57,31 Kč 70,00 Kč (1 146,20 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Qwetch KIDS izotermická lahev, 350 ml

Qwetch KIDS izotermická lahev, 350 ml, Yosemitská červená

  • udrží v teple až 12 hodin
  • víčko s výlevkou
  • bez BPA
609,19 Kč 769,00 Kč

Doručení do 07. října

Best Body Nutrition Bio Clean Snack Bar

Best Body Nutrition Bio Clean Snack Bar, Coconut & Cocao (50 g)

  • vegan
  • málo ingrediencí
  • na bázi datlí
41,75 Kč 60,00 Kč (835,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sagaform Nautic chladící lněná taška na víno

Sagaform Nautic chladící lněná taška na víno

  • v atraktivním plátěném vzhledu
  • na dvě lahve vína
  • vysoká kvalita zpracování
486,86 Kč 819,00 Kč

Doručení do 07. října

Qwetch Uzávěr pro KIDS a ACTIVE lahve

Qwetch Uzávěr pro KIDS a ACTIVE lahve, Modrý

  • víčko s výlevkou
  • vč. rukojeti
  • bez obsahu BPA
151,19 Kč 260,00 Kč

Doručení do 07. října

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

  • včetně šlehací metly BlenderBall
  • včetně 2 formiček na palačinky
  • tepelně odolný silikon
609,19 Kč 769,00 Kč

Doručení do 07. října

Travel cup isotherme inox - matný - 900 ml

Qwetch Travel cup isotherme inox -​ matný -​ 900 ml, Pastel blue

  • udrží nápoje ledově studené 48 hodin, studené 12 hodin a teplé 6 hodin
  • včetně brčka
  • rozměry: 26 x 7 x 9 cm
1 019,00 Kč

Doručení do 07. října

Qwetch Rovná nerezová brčka

Qwetch Rovná nerezová brčka, 2 ks

  • nerezová ocel
  • vč. čistícího kartáčku
  • ideální do koktejlů, atd.
100,00 Kč (50,00 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Travel cup isotherme inox - Aura - 900 ml

Qwetch Travel cup isotherme inox -​ Aura -​ 900 ml, Pastel blue

  • udrží nápoje ledově studené 48 hodin, studené 12 hodin a teplé 6 hodin
  • včetně brčka
  • rozměry: 26 x 7 x 9 cm
1 019,00 Kč

Doručení do 07. října