Vetain Bio světlé tahini, 200 g
Všestranná sezamová specialita
180,00 Kč
(900,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemná, vyvážená sezamová chuť
- hladká, krémová textura
- bez palmového oleje
-
vegan -
lepek -
laktóza
Popis
Toto světlé tahini se skládá výhradně z loupaných sezamových semínek pocházejících z bio ekologického zemědělství. Díky šetrnému pražení a následnému jemnému mletí vzniká pasta s obzvláště hladkou konzistencí a jemným aroma. Krémová textura umožňuje všestranné použití v kuchyni, například jako základní ingredience pro omáčky, dipy nebo jako doplněk do sladkých pokrmů.
Doporučené použití:
Tahini lze použít jako pomazánku nebo k dochucení dipů, omáček, orientálního humusu či pikantních pokrmů.
| Produkt č. | VE-148 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4262420251905 |
| Výrobce č. | 148 |
| Značky: | Vetain |
| Forma stravování: | vegan, bez lepku, bez laktózy |
| Neobsahuje tyto alergeny: | lepek, laktóza |
| Typ produktu: | potravina, pěna/pyré |
| Vlastnosti: | bez palmového oleje, vegan, BEZ přidaného cukru |
| Může obsahovat stopy: | E - arašídů, H - ořechů |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2826 / 675 kj / kcal |
| tuk | 62 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,3 g |
| sacharidy | 1,5 g |
| z toho cukr | 1 g |
| bílkoviny | 23 g |
| sůl | <0,01 g |
Složení
100 % pražený loupaný sezam[1]
- přísady z kontrolovaného bio zemědělství
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Vetain GmbH, An der Flur 9, 85604 , Zorneding , Německo, support@vetain.de |
|---|