sebamed® - jemné produkty pro všechny typy pokožky

Pro hygienu celého těla

S produkty sebamed® můžete o svou pokožku pečovat šetrným způsobem. Díky jemnému složení jsou výrobky vhodné pro mnoho typů pokožky. Některé z nich jsou označeny pečetí kvality ECARF, která označuje, že jsou vhodné pro pokožku se sklonem k alergiím.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Vlastnosti Produktové řady
Filtr

sebamed®: 1 - 30 z 56 produktů

Sebamed Osvěžující sprchový gel

Sebamed Osvěžující sprchový gel, 400 ml

  • pro citlivou pokožku
  • jemný a osvěžující
  • s alantoinem a kyselinou mléčnou
112,15 Kč 130,00 Kč (280,38 Kč / l)

Doručení do 14. října

Sebamed Body Milk

Sebamed Body Milk, 200 ml

  • bohaté a vyživující složení
  • pro citlivou a suchou pokožku
  • s olejem ze sladkých mandlí a bambuckým máslem
89,68 Kč 100,00 Kč (448,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Sprchový gel Sport 2v1

Sebamed Sprchový gel Sport 2v1, 400 ml

  • pro citlivou a namáhanou pokožku
  • vhodný i na vlasy
  • osvěžující a vitalizující
136,88 Kč 160,00 Kč (342,20 Kč / l)

Doručení do 14. října

Sebamed Sprchový gel s mořskou solí

Sebamed Sprchový gel s mořskou solí, 400 ml

  • pro suchou a citlivou pokožku
  • jemné složení s 3 % mořské soli
112,15 Kč 130,00 Kč (280,38 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Tekutá mycí emulze - náplň

Sebamed Tekutá mycí emulze -​ náplň, 400 ml

  • s anthenolem a glycerinem
  • bez mýdla
  • pro citlivou a problematickou pokožku
148,12 Kč 170,00 Kč (370,30 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Olivová tekutá mycí emulze - náplň

Sebamed Olivová tekutá mycí emulze -​ náplň, 400 ml

  • hodnota pH 5,5
  • obzvláště šetrné složení
  • pro citlivou a problematickou pokožku
148,12 Kč 170,00 Kč (370,30 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Deo roll-on balzám bez parfemace

Sebamed Deo roll-​on balzám bez parfemace, 50 ml

  • působí až 48 hodin
  • pro citlivou pokožku
  • bez hliníkových solí
76,19 Kč 90,00 Kč (1 523,80 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Vital sprchový gel a pěna do koupele

Sebamed Vital sprchový gel a pěna do koupele , 400 ml

  • s alantoinem
  • pro citlivou pokožku
  • jemné čištění
112,15 Kč 130,00 Kč (280,38 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Deo aerosol Fresh

Sebamed Deo aerosol Fresh, 150 ml

  • ochrana až 24 hodin
  • pro citlivou pokožku
  • nezanechává zbytky
82,93 Kč 100,00 Kč (552,87 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Anti-Dry krém na nohy Urea 10 %

Sebamed Anti-​Dry krém na nohy Urea 10 %, 100 ml

  • intenzivní hydratace
  • může zmírnit svědění
  • pro suché a popraskané nohy
112,15 Kč 130,00 Kč (1 121,50 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Sprchový krém

Sebamed Sprchový krém, 200 ml

  • přirozená hodnota pH
  • pro citlivou a suchou pokožku
89,68 Kč 100,00 Kč (448,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Deo roll-on balzám Sensitive

Sebamed Deo roll-​on balzám Sensitive, 50 ml

  • pro citlivou pokožku
  • bez hliníkových solí
  • působí až 48 hodin
76,19 Kč 90,00 Kč (1 523,80 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Sprchový gel Wellness

Sebamed Sprchový gel Wellness, 200 ml

  • pro citlivou pokožku
  • s výtažkem z leknínu
  • pro každodenní aplikaci
67,20 Kč 80,00 Kč (336,00 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Sprchový gel s olejem

Sebamed Sprchový gel s olejem, 200 ml

  • pro citlivou a suchou pokožku
  • lehce pěnící emulze
  • s přírodním lecitinem a avokádovým olejem
98,67 Kč 110,00 Kč (493,35 Kč / l)

Doručení do 08. října

Anti-Dry zklidňující krém na ruce Urea 5 %

Sebamed Anti-​Dry zklidňující krém na ruce Urea 5 %, 75 ml

  • bez mikroplastů
  • s panthenolem a alantoinem
  • pro suchou a namáhanou pokožku
89,68 Kč 100,00 Kč (1 195,73 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Clear Face pečující gel

Sebamed Clear Face pečující gel , 50 ml

  • pro nečistou a mastnou pleť
  • obohaceno o aloe vera
  • ideální pro základní péči
148,12 Kč 170,00 Kč (2 962,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Anti-Dry krém na ruce Urea 5 %

Sebamed Anti-​Dry krém na ruce Urea 5 %, 75 ml

  • pro velmi namáhané ruce
  • s panthenolem a heřmánkem
  • hydratační složení bez parfemace
107,66 Kč 120,00 Kč (1 435,47 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Anti-Ageing obnovující krém

Sebamed Anti-​Ageing obnovující krém, 50 ml

  • pro pleť nad 30 let
  • s Q10 a vitamínem A
  • s vyživujícím mandlovým olejem
181,83 Kč 210,00 Kč (3 636,60 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Tekutá mycí emulze

Sebamed Tekutá mycí emulze, 200 ml

  • s panthenolem
  • pro citlivou pokožku
  • bez mýdla
80,69 Kč 90,00 Kč (403,45 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Šampon proti lupům

Sebamed Šampon proti lupům, 200 ml

  • šetrné složení
  • dodává objem a lesk
  • pro citlivou pokožku hlavy
159,36 Kč 180,00 Kč (796,80 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Dětské tělové mléko

Sebamed Dětské tělové mléko, 200 ml

  • bez mikroplastů
  • pro suchou a podrážděnou pokožku
  • s panthenolem a bambuckým máslem
181,83 Kč 210,00 Kč (909,15 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Deo aerosol balzám Sensitive

Sebamed Deo aerosol balzám Sensitive, 150 ml

  • bez hliníkových solí
  • pro citlivou pokožku
  • nezanechává šmouhy
82,93 Kč 100,00 Kč (552,87 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Deo Spray Fresh

Sebamed Deo Spray Fresh, 75 ml

  • pro normální pokožku
  • bez hliníkových solí
  • dlouhotrvající pocit svěžesti
89,68 Kč 100,00 Kč (1 195,73 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Sprchový gel Wellness

Sebamed Sprchový gel Wellness, 400 ml

  • pro citlivou pokožku
  • s výtažkem z leknínu
  • pro každodenní aplikaci
112,15 Kč 130,00 Kč (280,38 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Pleťový krém

Sebamed Pleťový krém , 75 ml

  • bohatá receptura
  • pro citlivou pokožku
  • zanechává pokožku ošetřenou
159,36 Kč 180,00 Kč (2 124,80 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Anti-Ageing tělové mléko s Q10

Sebamed Anti-​Ageing tělové mléko s Q10, 200 ml

  • s arganovým olejem
  • vyživující a hydratační
  • pro pleť starší 30 let
159,36 Kč 180,00 Kč (796,80 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Krém na ruce Intensiv

Sebamed Krém na ruce Intensiv, 75 ml

  • pro suchou pokožku
  • intenzivní hydratace
  • s panthenolem a lipidovým komplexem
114,40 Kč 130,00 Kč (1 525,33 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Anti-Dry tělové mléko Urea 10 %

Sebamed Anti-​Dry tělové mléko Urea 10 %, 200 ml

  • s mandlovým olejem
  • bez mikroplastů
  • pro velmi suchou pokožku
159,36 Kč 180,00 Kč (796,80 Kč / l)

Doručení do 08. října

Sebamed Clear Face matující krém

Sebamed Clear Face matující krém, 50 ml

  • pro mastnou a nečistou pleť
  • reguluje tvorbu kožního mazu
  • s extraktem z jírovce maďal
181,83 Kč 210,00 Kč (3 636,60 Kč / l)

Doručení do 08. října

Deo roll-on balzám Fresh - s citronovou trávou

Sebamed Deo roll-​on balzám Fresh -​ s citronovou trávou, 50 ml

  • pro citlivou pokožku
  • dlouhotrvající ochrana
  • bez hliníkových solí
76,19 Kč 90,00 Kč (1 523,80 Kč / l)

Doručení do 14. října