Powerbar® - sportovní výživa

Váš chytrý společník pro sport a závody

Již od svého založení v roce 1986 vyvíjí společnost Powerbar z čisté vášně sportovní výživu na míru pro aktivní lidi a sportovce. Díky 40 letům bohatých zkušeností nabízí tato značka promyšlený sortiment tyčinek, gelů a prášků, které Vás optimálně podpoří při všech Vašich sportovních výzvách.

Filtrovat a seřadit

Cena Forma Cíl tréninku Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Powerbar®: 1 - 30 z 36 produktů

Powerbar 30% Protein Plus Bar

Powerbar 30% Protein Plus Bar, Vanilla-​Caramel Crisp (55 g)

  • bohatá na vysoce kvalitní bílkoviny
  • chuťově velmi dobrá
  • akční cena od 15 tyčinek (po 55 g)
61,44 Kč 70,00 Kč (1 117,09 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Protein+ Low Sugar Bar

Powerbar Protein+ Low Sugar Bar, Vanilla (35 g)

  • 10 g bílkovin na tyčinku
  • pouze do 1,6 g cukru na 35 g tyčinku
  • po sportu nebo mezi sporty
50,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Powergel Shots

Powerbar Powergel Shots, Raspberry (60 g)

  • před soutěžemi na intenzivní tréninky
  • 5 bonbonů odpovídá 1 PowerGelu
  • tekutá gelová náplň
61,44 Kč 70,00 Kč (1 024,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Powergel Fruit

Powerbar Powergel Fruit, Mango Passion Fruit with Caffeine (41 g)

  • na bázi ovocné šťávy
  • poměr glukózy a fruktózy 2:1
  • přírodní aroma
61,44 Kč 70,00 Kč (1 498,54 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, Exotic Cream (48 g)

  • s křupavými kousky
  • bez přidaného cukru
  • ideální svačina na cesty
60,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 15. října

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Lemon (600 g)

  • Před a během tréninku
  • Poměr glukózy a fruktózy 2:1
  • Pro zlepšení absorpce vody
360,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Red Fruit Punch (1.320 g)

  • obsahuje 5 elektrolytů
  • v poměru 2:1
  • ze zdrojů glukózy a fruktózy
749,00 Kč (567,42 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar 52% Protein Plus Bar

Powerbar 52% Protein Plus Bar, Cookies & Cream (50 g)

  • málo cukru
  • bez aspartamu
  • akční cena od 20 tyčinek (po 50 g)
73,31 Kč 80,00 Kč (1 466,20 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar 5 Electrolytes

Powerbar 5 Electrolytes, Mango Passion Fruit (10 šumivých tablet)

  • ovocná chuť
  • extrémně osvěžující
  • bez kalorií
170,00 Kč (3 090,91 Kč / kg)

Doručení do 15. října

Powerbar Energize Original

Powerbar Energize Original, Banana Punch (55 g)

  • intenzivní tréninky
  • i při závodech
  • kombinace hořčík/sodík
80,00 Kč (1 454,55 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Natural Protein

Powerbar Natural Protein, Salty Peanut Crunch (40 g)

  • skvělá svačinka
  • veganské ingredience
  • rostlinný protein
50,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Powergel Hydro

Powerbar Powergel Hydro, Orange (67 ml)

  • glukóza a fruktóza v poměru 2:1
  • konzistence tekutého gelu
  • obsahuje sodík
70,00 Kč (1 044,78 Kč / l)

Doručení do 06. října

Powerbar Powergel Original

Powerbar Powergel Original, Lemon Lime (41 g)

  • sacharidový gel
  • chuťově intenzivní
  • zdroj glukózy a fruktózy
70,00 Kč (1 707,32 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Natural Energy Bar

Powerbar Natural Energy Bar, Sweet'n Salty (40 g)

  • veganské ingredience
  • 72 mg hořčíku v tyčince
  • bez přidaných barviv
50,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 15. října

Powerbar PowerGel Smoothie

Powerbar PowerGel Smoothie, Banana Blueberry (90 g)

  • na trénink a závody
  • ovocná chuť
  • znovu uzavíratelný sáček
60,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Fuel Gel 30

Powerbar Fuel Gel 30, Grapefruit (50 ml)

  • při sportu
  • 30 g sacharidů/porci
  • se složením směsi sacharidů 1:0,8
90,00 Kč (1 800,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Powerbar Protein Plus Fibre

Powerbar Protein Plus Fibre, Raspberry Yoghurt (35 g)

  • proteinová svačina
  • nízký obsah cukru
  • praktické na cesty
50,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Energize Advanced

Powerbar Energize Advanced, Hazelnut Chocolate (55 g)

  • šťavnaté a nelepivé
  • se sodíkem a hořčíkem
  • poměr sacharidů 2:1 (glukóza a fruktóza)
68,56 Kč 80,00 Kč (1 246,55 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Ride Energy

Powerbar Ride Energy, Peanut-​Caramel (55 g)

  • s křupavými oříšky
  • extra porce bílkovin
  • optimalizováno hořčíkem
49,58 Kč 60,00 Kč (901,45 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Protein bar 40% PROTEIN+

Powerbar Protein bar 40% PROTEIN+, Choco Coco (40 g)

  • 40 % bílkovin na tyčinku
  • Křupavé křupky, příjemně měkké
  • Bez přidaného cukru a plné chuti
50,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Recovery Active

Powerbar Recovery Active, 1.210 g

  • s příchutí čokolády
  • k doplnění energie po cvičení
  • obsahuje hořčík
979,00 Kč (809,09 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Oat Energy

Powerbar Oat Energy, Cacao Almond (50 g)

  • ideální svačina
  • s hořčíkem
  • vegan
49,58 Kč 60,00 Kč (991,60 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Iso Max Blood Orange

Powerbar Iso Max Blood Orange, 1.200 g

  • roztok sacharidů a elektrolytů
  • obsahuje kofein
  • skvělá chuť
1 029,00 Kč (857,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar 33% Protein+ Bar

Powerbar 33% Protein+ Bar, Peanut Chocolate (90 g)

  • akční cena od 10 tyčinek (po 90 g)
  • lahodná chuť
  • bez kolagenového proteinu
110,00 Kč (1 222,22 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Fuel Sports Drink 90 Carbs

Powerbar Fuel Sports Drink 90 Carbs, Orange (94 g)

  • 90 g sacharidů/porci
  • se složením směsi sacharidů 1:0,8
  • ideální před a během sportu
97,03 Kč 110,00 Kč (1 032,23 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml)

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml), 500 ml

  • s 250 mg hořčíku/ampule
  • optimalizováno s vitamínem B6
  • vegan
869,00 Kč (1 738,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate

Powerbar Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate, Chocolate (550 g)

  • 100 % syrovátkový protein
  • izolovaný a hydrolyzovaný
  • po intenzivním silovém tréninku
899,00 Kč (1 634,55 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Powerbar Electrolyte Drink

Powerbar Electrolyte Drink, Sour Cherry (1.000 ml)

  • vynikající chuť
  • bez aspartamu
  • přírodní aroma
569,00 Kč (569,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Powerbar Recovery Max

Powerbar Recovery Max, Raspberry (1.144 g)

  • na trénink a na soutěže
  • smyslná chuť
  • i po sportu
1 129,00 Kč (986,89 Kč / kg)

Doprava zdarma do 06. října

Powerbar L-Carnitine Liquid (20 x 25 ml)

Powerbar L-​Carnitine Liquid (20 x 25 ml), 500 ml

  • 1000 mg L-karnitinu Carnipure™
  • optimalizováno s vitamínem B6
  • užívá se po sportu
1 379,00 Kč (2 758,00 Kč / l)

Doprava zdarma do 06. října