Chai a kořeněné čaje z celého světa

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Čaj Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Chai a kořeněné: 1 - 30 z 60 produktů

Maharishi Ayurveda Bio čaj Pitta

Maharishi Ayurveda Bio čaj Pitta, 15 sáčků

  • k uhašení žízně
  • lahodná chuť
  • lehký a osvěžující
125,64 Kč 140,00 Kč (6 980,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Chocolate Chai Tea

Yogi Tea Organic Chocolate Chai Tea, 90 g

  • pro fanoušky sladkého
  • bio produkce
  • s lahodným kořením
105,41 Kč 120,00 Kč (1 171,22 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Choco Tea

Yogi Tea Organic Choco Tea, 37,40 g

  • pro milovníky sladkého
  • bio
  • s lahodným kořením
91,92 Kč 110,00 Kč (2 457,75 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Yogi Tea "Kurkuma chai" bio čaj s kořením

Yogi Tea "Kurkuma chai" bio čaj s kořením, 34 g

  • výjimečné chai koření
  • intenzivní vůně
  • zahřeje jak paprsky slunce
91,92 Kč 110,00 Kč (2 703,53 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Maharishi Ayurveda Bio čaj Kapha

Maharishi Ayurveda Bio čaj Kapha, 15 sáčků

  • se zázvorem
  • perfektní v chladném období
125,64 Kč 140,00 Kč (6 980,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

TEEKANNE Bio NamasTee Spicy Chai

TEEKANNE Bio NamasTee Spicy Chai, 15 čajových sáčků (30 g)

  • jemně ohnivý a pikantní
  • s příchutí kardamomového oleje
  • bez černého čaje
73,94 Kč 90,00 Kč (2 464,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Pukka Cacao Chai Organic Spiced Tea

Pukka Cacao Chai Organic Spiced Tea, 40 g

  • zahřívá a posiluje
  • jemně sladká nota
  • exotická chuť
105,41 Kč 120,00 Kč (2 635,25 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Classic Tea

Yogi Tea Organic Classic Tea, 17 g

  • nejslavnější ajurvédský výběr
  • silná stimulující směs
  • intenzivní chutě
91,92 Kč 110,00 Kč (5 407,06 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Yogi Tea Organic Green Chai

Yogi Tea Organic Green Chai, 30,60 g

  • podle ajurvédské tradice
  • unikátní receptura
  • bio ingredience
91,92 Kč 110,00 Kč (3 003,92 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Yogi Tea Organic Happy Nature

Yogi Tea Organic Happy Nature, 32,30 g

  • ovocná kořeněná čajová směs
  • s mangem, mandarinkou a vanilkou
  • obsahuje lékořici
91,92 Kč 110,00 Kč (2 845,82 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Maca Chai Tea

Yogi Tea Organic Maca Chai Tea, 35,70 g

  • sladká a lehce pražená chuť
  • exotická směs
  • se skořicí a hřebíčkem
91,92 Kč 110,00 Kč (2 574,79 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Turmeric Chai Tea

Yogi Tea Organic Turmeric Chai Tea, 90 g

  • exotická čajová směs
  • lahodná chuť
  • se skořicí, zázvorem a kurkumou
105,41 Kč 120,00 Kč (1 171,22 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio instantní Chai Latte (Pure)

Cosmoveda Bio instantní Chai Latte (Pure), 800 g

  • kořeněný čaj
  • velmi intenzivní aroma
  • nejlepší ingredience
572,94 Kč 639,00 Kč (716,18 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Women's Tea

Yogi Tea Organic Women's Tea, 1 balení (30,60 g)

  • ajurvédský tradiční výběr
  • podporuje vnitřní harmonii
  • relaxační účinky
91,92 Kč 110,00 Kč (3 003,92 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio černý Chai

Alnatura Bio černý Chai, 40 g

  • černý čaj s kořením
  • sladké orientální vůně
  • skvělý s mlékem i bez
60,46 Kč 70,00 Kč (1 511,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio instantní Pure Chai - vegan

Cosmoveda Bio instantní Pure Chai -​ vegan, 750 g

  • voňavý
  • šmrnc 1001 noci
  • s vynikajícím kořením Chai
527,99 Kč 589,00 Kč (703,99 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio Chai vánoční

Sonnentor Bio Chai vánoční, 18 čajových sáčků (32,40 g)

  • sváteční směs koření
  • ochuceno pomerančovým olejem
  • sladká a kořeněná chuť
96,42 Kč 110,00 Kč (2 975,93 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Yogi Tea "Classic Chai" bio čaj

Yogi Tea "Classic Chai" bio čaj, 90 g

  • úžasná směs
  • chutný i s mlékem
  • s kardamomem, skořicí a zázvorem
114,40 Kč 130,00 Kč (1 271,11 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Pukka Vanilla Chai Bio kořeněný čaj

Pukka Vanilla Chai Bio kořeněný čaj, 20 čajových sáčků (40 g)

  • hřejivé kořeněné tóny
  • bez kofeinu
114,40 Kč 130,00 Kč (2 860,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

TEEKANNE Bio Oriental Chai

TEEKANNE Bio Oriental Chai, 20 čajových sáčků (36 g)

  • orientálně-kořeněný
  • úžasný s mlékem
  • s kořením a stévií
87,43 Kč 100,00 Kč (2 428,61 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio instantní chai latte s čokoládou

Cosmoveda Bio instantní chai latte s čokoládou, 180 g

  • kořeněný čaj
  • pečlivě vybrané ingredience
  • recept podle tradice
161,61 Kč 180,00 Kč (897,83 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor "Anděl strážný" bio bylinný čaj

Sonnentor "Anděl strážný" bio bylinný čaj, Čajové sáčky, 18 kusů (27 g)

  • pikantní osvěžující chuť
  • různorodá vůně
  • hodí se ke slaným pokrmům
96,42 Kč 110,00 Kč (3 571,11 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Liquorice Tea

Yogi Tea Organic Liquorice Tea, čajové sáčky, 17 kusů (30,60 g)

  • sladká chuť
  • příjemné uvolnění
  • kouzlo orientálního koření
91,92 Kč 110,00 Kč (3 003,92 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Turmeric, Ginger & Orange Spice Tea

Pukka Organic Turmeric, Ginger & Orange Spice Tea, 20 čajových sáčků (36 g)

  • osvěžuje a zahřívá
  • kořeněná chuť
  • bez kofeinu
105,41 Kč 120,00 Kč (2 928,06 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Shoti  Maa Bio čaj rovnováha - Classic Chai

Shoti Maa Bio čaj rovnováha -​ Classic Chai, 16 čajových sáčků (32 g)

  • zaměření na všechny čakry
  • bez černého čaje (bez kofeinu)
  • 53% obsah skořice a mírná pálivost
82,93 Kč 100,00 Kč (2 591,56 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Yogi Tea Organic Sweet Chai

Yogi Tea Organic Sweet Chai, 34 g

  • z anýzu, fenyklu, lékořice a kardamonu
  • lahodný
  • bio
91,92 Kč 110,00 Kč (2 703,53 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Cosmoveda Bio instantní Chai s vanilkou - vegan

Cosmoveda Bio instantní Chai s vanilkou -​ vegan, 350 g

  • příjemná aromatická vůně
  • s bourbonskou vanilkou
  • vynikající koření Chai
273,99 Kč 310,00 Kč (782,83 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Ginger Tea

Yogi Tea Organic Ginger Tea, 30,60 g

  • obohacený o černý pepř
  • citronová tráva pro svěží chuť
  • hřejivý
91,92 Kč 110,00 Kč (3 003,92 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Black Chai Tea

Yogi Tea Organic Black Chai Tea, 37,40 g

  • podporuje vnitřní rovnováhu
  • pro klidnou duši
  • černý čaj s lahodným kořením
91,92 Kč 110,00 Kč (2 457,75 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Shoti  Maa Bio čaj životní energie - Chai Mokka

Shoti Maa Bio čaj životní energie -​ Chai Mokka, 16 čajových sáčků (32 g)

  • svůdná čokoládovo-mokka příchuť
  • bez kávy a kofeinu
  • s hřejivou guaranou a kardamomem
82,93 Kč 100,00 Kč (2 591,56 Kč / kg)

Doručení do 08. října