Ájurvédské čaje a nápoje

Pro zdraví a vitalitu!

Objevte rozmanitost čajů a nápojových přípravků, obohacených o vybrané bylinky a koření, v souladu se 6 chutěmi ájurvédských předpisů.

Filtrovat a seřadit

Cena Highlights Značky Forma stravování Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti Typ ajurvédského produktu
Filtr

Čaje a nápoje: 1 - 30 z 152 produktů

Pukka Love Organic Herbal Tea

Pukka Love Organic Herbal Tea, 24 g

  • směs bylinných čajů
  • příjemná chuť
  • Bez kofeinu
120,00 Kč (5 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pukka Peace Organic Herbal Tea

Pukka Peace Organic Herbal Tea, 30 g

  • směs bylinných čajů
  • příjemná chuť
  • bez kofeinu
120,00 Kč (4 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Yogi Tea Ashwagandha Balance

Yogi Tea Ashwagandha Balance, 17 čajových sáčků (34 g)

  • s třešněmi acerola a maracujou
  • ovocné příchutě
  • vegan
110,00 Kč (3 235,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Maharishi Ayurveda Bio čaj Vata

Maharishi Ayurveda Bio čaj Vata, 15 sáčků

  • obsahuje skořici
  • na psychickou zátěž
  • ideální pro chladné období
140,00 Kč (6 222,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cosmoveda Bio květová voda

Cosmoveda Bio květová voda, růžová voda (250 ml)

  • k výrobě dobrot, např. marcipánu
  • z růží či pomerančových květů
160,00 Kč (640,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Pukka Night Time Organic Herbal Tea

Pukka Night Time Organic Herbal Tea, 20 čajových sáčků (20 g)

  • vůně levandule
  • ideální pro Váš klidný večer
  • bez kofeinu
120,00 Kč (6 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Or Tea? BIO Queen Berry

Or Tea? BIO Queen Berry, 10 (10 ks)

  • bez kofeinu
  • s kousky šípku a jahod
  • sladká vůně a ovocná chuť
120,00 Kč (12,00 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Maharishi Ayurveda Bio čaj Pitta

Maharishi Ayurveda Bio čaj Pitta, 15 sáčků

  • k uhašení žízně
  • lahodná chuť
  • lehký a osvěžující
140,00 Kč (7 777,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Organic Bedtime Tea

Yogi Tea Organic Bedtime Tea, 17 sáčků (30,60 g)

  • pro hluboký spánek a nerušený odpočinek
  • sladký s mírně hořkými tóny
  • inspirovaný ajurvédou
110,00 Kč (3 594,77 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pukka Cleanse Organic Herbal Tea

Pukka Cleanse Organic Herbal Tea, 36 g

  • nejjemnější směs
  • osvěžuje
  • bez kofeinu
120,00 Kč (3 333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

SHINTO® Bio Matcha Gold sada

SHINTO® Bio Matcha Gold sada

  • lahodná bio matcha (30 g)
  • ručně vyrobená matcha miska
  • s bambusovou metličkou a lžičkou
981,37 Kč 1 639,00 Kč (32 712,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pukka Night Time Berry Bio-Früchtetee

Pukka Night Time Berry Bio-​Früchtetee, 20 čajových sáčků (32 g)

  • ideální pro Váš večerní rituál
  • zahřeje zevnitř
  • uklidní tělo i mysl
130,00 Kč (4 062,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Organic Chocolate Chai Tea

Yogi Tea Organic Chocolate Chai Tea, 90 g

  • pro fanoušky sladkého
  • bio produkce
  • s lahodným kořením
120,00 Kč (1 333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Yogi Tea Organic Finest Selection

Yogi Tea Organic Finest Selection, 34,60 g

  • pro každého něco
  • rozdílné druhy čaje
  • dokonalé chutě
120,00 Kč (3 468,21 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Maharishi Ayurveda Bio čaj Kapha

Maharishi Ayurveda Bio čaj Kapha, 15 sáčků

  • se zázvorem
  • perfektní v chladném období
140,00 Kč (7 777,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dr. Wunder Chanca Piedra

Dr. Wunder Chanca Piedra , 100 g

  • z peruánského divokého sběru
  • bez pesticidů
  • 100% přírodní
490,00 Kč (4 900,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Yogi Tea "Kurkuma chai" bio čaj s kořením

Yogi Tea "Kurkuma chai" bio čaj s kořením, 34 g

  • výjimečné chai koření
  • intenzivní vůně
  • zahřeje jak paprsky slunce
110,00 Kč (3 235,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Women's Balance Tea

Yogi Tea Women's Balance Tea, 30,60 g

  • požitek z aromatického čaje
  • pro potřeby žen
  • s malinovými listy, citronovou verbenou, tymiánem a oreganem
110,00 Kč (3 594,77 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pukka Cacao Chai Organic Spiced Tea

Pukka Cacao Chai Organic Spiced Tea, 40 g

  • zahřívá a posiluje
  • jemně sladká nota
  • exotická chuť
120,00 Kč (3 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Organic Choco Tea

Yogi Tea Organic Choco Tea, 37,40 g

  • pro milovníky sladkého
  • bio
  • s lahodným kořením
110,00 Kč (2 941,18 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Organic Soul Balm Tea

Yogi Tea Organic Soul Balm Tea, 32,30 g

  • hřejivá a plná chuť
  • s lahodným nádechem čokolády
110,00 Kč (3 405,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Organic Throat Comfort Tea

Yogi Tea Organic Throat Comfort Tea, 17 sáčků (30,60 g)

  • ajurvédský tradiční výběr
  • jemně nasládlá chuť
  • pro příjemné teplo v oblasti krku
100,00 Kč (3 267,97 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Yogi Tea Organic Happy Nature

Yogi Tea Organic Happy Nature, 32,30 g

  • ovocná kořeněná čajová směs
  • s mangem, mandarinkou a vanilkou
  • obsahuje lékořici
110,00 Kč (3 405,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pukka Organic Herbal Tea Selection

Pukka Organic Herbal Tea Selection, 29 g

  • 4 druhy po 5 sáčcích
  • ideální k objevení nových chutí
  • jako dárek
120,76 Kč 130,00 Kč (4 164,14 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chamomile, Vanilla & Manuka Honey Organic Herbal Tea

Pukka Chamomile, Vanilla & Manuka Honey Organic Herbal Tea, 32 g

  • jemná směs
  • lahodně sladký
  • bez kofeinu
120,00 Kč (3 750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Organic Stomach Ease Tea

Yogi Tea Organic Stomach Ease Tea, 1 balení (30,60 g)

  • se sladkým fenyklem
  • dochucený mátou peprnou a koriandrem
  • pro klidné chvíle
110,00 Kč (3 594,77 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Or Tea? "Vévody modrý" bio ochucený černý čaj

Or Tea? "Vévody modrý" bio ochucený černý čaj, čajové sáčky 10 ks

  • klasika s jemnou citrusovou vůní
  • osvěžující vliv
  • potěší Vaše smysly
120,00 Kč (12,00 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Organic Classic Tea

Yogi Tea Organic Classic Tea, 17 g

  • nejslavnější ajurvédský výběr
  • silná stimulující směs
  • intenzivní chutě
110,00 Kč (6 470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cosmoveda Bio čaj s fenyklem a koriandrem

Cosmoveda Bio čaj s fenyklem a koriandrem, 20 (25 sáčků)

  • nejčistší férové suroviny
  • nejlepší kvalita
  • hrubě nasekané suroviny
160,00 Kč (3 555,56 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Yogi Tea Organic Green Chai

Yogi Tea Organic Green Chai, 30,60 g

  • podle ajurvédské tradice
  • unikátní receptura
  • bio ingredience
110,00 Kč (3 594,77 Kč / kg)

Doručení do 07. října